reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Aluska sama sie zagielam z ta frida teraz
wychodzi wiec ze mam gruszke :eek::-p

to mialam przy Mili ale jest do kitu
7e085dc95d8c9342.jpg


Hani pani w sjklepie polecila mi fride :-p no ale wychodzi z Allegro ze to gruszka :confused::-D
3352_2AA.jpg

ogolnie jestem z niej mega zadowolona,bo jest miekka i naprawde gleboko moglam ja wlozyc by Hani baboki wyciagnac
zawsze po oczyszczeniu miala jakis czas spokoj :tak:
wiec polecam

a frida to wychodzi ze to jest cos takiego:confused:hmm
390709696
 
reklama
witam

ja tylko przelotem chciałam się przywitać, niby nic się nie dzieje a jakos nie mam od ostatnio paru dni na nic czasu :dry:
za chwile spadamy do dziadków

miłego weekendu
buźka
 
dzien dobry
pochwale sie wam ... choc wasze dzieciaki to juz dawno robia.......wiec moja maly jeszcze nie umie sam siasc ale jak go posadze to od dzis probuje sie podciagac za szczebelki i wstawac w kojcu , no i sie strasznie denerwuje jak mu nie wychodzi i jest strasznie happy jak mu wyjdzie ...ok musze leciec pa
 
hej
ja kupilam zaraz po porodzie fride i bralo mnie na wymioty gdy stosowalam.... masakra :sorry2: Moj mezulek mu odciagal gile. Jak musialam ja to robic, to gruszka sciagalam. Od narodzin malutki nie byl jeszcze chory wiec oby tak dalej :-D "tfu tfu"- nie zapeszajmy ;-)
 
Witajcie:-)

My już wróciliśmy ale od srody znowu ruszamy bo chcemy jak najwiecej czasu być poza domem.A w lesie super świeze powietrze jeziorko basen dla dzieciaków mamy rozłozony.Wróciliśmy bo musimy sie oprać i umówieni jesteśmy ze znajomymi na jutro.No i najprzyjemniejsza cześć rachunki trzeba popłacić:wściekła/y:
Jutro zobaczę co naskrobałyscie:tak:
 
reklama
aluśka ja tez na początku ściągałam gruszką, chociaż miałam kupioną Fride, przy mocno zapchanym nosku Frida jest rewelacyjna , gruszka się nie umywa do niej ,szybko można oczyścić nosek i dużo" wyciągnąć" możesz kupić w aptece " Aspirator do nosa Frida " , kropelki te same miałyśmy zapisane są super
 
Do góry