reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Dzień dobry Kobitki:tak:

Mój mały potworek tak szalał po dywanie że sobie zdarła paznokcia małego palca u stópki:szok: oj płaczu było co nie miara :szok::confused::-(
Odkaziłam jej to na razie wodą utlenioną i nie mam pojęcia czym innym mogłabym to zrobić:no:

Wczoraj zostaliśmy oficjalnie zaproszeni na wesele do siostry mojego m. które ma być 6 września
w zaproszeni mamy napisane że tak w skrócie A i PN z dziećmi:szok: i sie z P śmialiśmy że mamy za mało czasu żeby sobie drugie dziecko zrobić:-p

Dzisiaj na 16.00 mamy wizytę u lekarza i zobaczymy czy leki coś pomagają czy ni hu hu:dry::-(
j
Davidek waży 8,19 więc znów poszedł w góre uff.
w ogóle super śmiesznie dziś było, bo mój synuś co chwile podchodził do takiej małej dziewczynki 8m-cznej i próbował ją całować czy ona jego :-D:-D komicznie to wyglądało, wszystkie matki lały z niego. :-):-):-)

aluska dużo zdrówka dla Amandzi, ucałuj ją
Wisienka świetnie Dawidek przybiera na wadze:-)
Mali całuśnicy....to musiało uroczo wyglądać:-D:-D pewnie fotek nie masz:confused: szkoda:sorry2::zawstydzona/y:
Amanda ucałowana:-D

aluśka zdróweczka dla małej , moja oliwka już prawie zdrowa, jeszcze tylko delikatny katarek został :-):-)
dziunia dzięki :tak::-)
Oby Twoją Oliwkę szybko ten katarek puścił:tak:
Buziaczki dla niej:-)
Dobry wieczór.
Padam dzisiaj. Mąż mnie przetargał niesamowicie. Jeszcze musimy prasowanie zrobić... Byliśmy nad rzeką znowu. Psy się wyganiały za dwa dni, bo jutro mają karcer w domu i tylko na siśki będą wychodzić. Później byliśmy ogarnąć auto, bo na wesele takim zasyfionym wstyd trochę jechać;-) Inga poszła z moją mamą na spacer a ja o to scięłam się z teściową, bo ta podła suka mi z jakimiś tekstami startowała, ze przecież dziadek mógł ją wziąć. Co za pazerna flądra. Działa na mnie ta baba jak płachta na byka.
Bira pazerna flądra dobrze powiedziane:laugh2::elvis:

Przed wczoraj gdy wybierałam się z Amandą na spacer moja teściowa powiedziała żebym najpierw małą ubrała ona ją weźmie przypilnuje i ja będę mogła się na spokojnie wyszykować bo stwierdziła że ma czas:confused: więc się zgodziłam :dry:
a ta na klatkę z niunią zaczęła się drzeć że ona nie ma czasu jej się śpieszy :szok:i mam Amandę już sobie wsiąść:wściekła/y: więc w kulturalny sposób jej powiedziałam : to po jaką chol...rę mama bierze Amandę i mi tylko du..pę zawraca:wściekła/y: było jej nie ruszać :wściekła/y: Nie prosiłam mamę o pomoc:wściekła/y:
chciała mi coś odpowiedzieć ale się zamknęła:laugh2:
Witajcie Dziewczęta!

Znowu wracam po dłuuugiej przerwie:zawstydzona/y: nawet nie próbuję nadrobić zaległosci bo za długo mnie tu nie było. Ostatnimi czasy wracam do w miare normalnego i spokojnego zycia...galeryjka kreci się, zatrudniłam sprzedawcę.
Blanula raczkuje, broi na całego:-D ale dalej nie da sie wziąść na ręce nikomu poza mną. spędzamy ze sobą 24 godz na dobę.

Kochane Listopadóweczki ściskam was mocno i śle buziaczki dla najcudowniejszych naszych bobasów!!!

Ide poogladać zdjęcia:cool2:
Witaj Jagódko:tak::tak::tak:
Super że interes się kręci:tak:
Gratulaski dla Blanusi za raczkowanie:-):-):-)
Liluś super że zakupy udane miałaś:-)
Bira
pochwal się fryzurką po powrocie:tak::cool::tak:
 
reklama
Dzień doberek!

Anineczko zagłosowałam:-D Sorka ale tatuś u mnie zwycięzył;-):cool2:

ja wpadam tylko przelotem. Zaraz przychodzi kumpela na kawusie.
A tak wogóle to sprzątam chate bo dzisiaj w nocy jedziemy na weekend do mojego brata do Warszawy z moimi rodzicami i z małym takze przez weekend mnie nie będzie:-(
Wpadna jeszcze potem jak chcata doprowadze do ładu i stanu używalności:eek:
Młody śpi więc skorzystam z chwili.
 
oj moja nocka też nie była za ciekawa na szczęście teraz Amanduś śpi i mogę sobie odsapnąć:tak:

Anineczko też już zagłosowałam:tak:......na tatę:sorry2::sorry:
Elbra miłego spędzenia czasu z koleżanką:-):tak::-)
 
hi hi dzięki dziewczynki :-D
Faktycznie na tym zdjęciu to tata :sorry2:
A tata zjarany na twarzy słońcem :eek::-D:-D

Mateuszek też spi.Obiadek się pichci a ja ide porysować z Antonim ;-)
 
reklama
bry ;-)

no i mamy piatek :-) ja juz w domku, babelek spi a ja po obiadku. Zaraz biore sie za sprzatnie bo kurde po calym tyg jest co robic :sorry2: o prasowaniu nie wspomne.. jak ja tego nie lubie!
moj mezus jutro ma wolne..., cos musze zaplanowac by nie zmarnowac dnia. Ciekawa jaka bedzie pogoda, moze na grilla do rodzicow na dzialke pojedziemy. Sie zobaczy :cool2:

buziaki!
 
Do góry