reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

witam!

Amanda już nie śpi od dobrych dwóch godzin:szok::szok::szok:
....nawet w sobotę nie da się wyspać:no:
teraz maltretuje małżonka:-D:-p
siedzi koło niego i go w klatę bije:laugh2::szok::laugh2: a ten jeszcze próbuje przy tym spać:laugh2:

Lekarz wczoraj przypisał Amandzi nowe kropelki do nasa "Euphorbium" a dotychczasowe leki mamy brać jeszcze przez tydzień:dry:
oskrzela ma czyste :tak: kaszelek się zmniejszył:tak:
ale niestety nosek zapchany i nie może oddychać przez co sapie jak stary dziad:szok::-(
albo to zapalenie zatok albo alergiczny, wirusowy lub bakteryjny nieżyt noska:-(
Mam nadzieję że po kropelkach będzie już dobrze:confused:
 
reklama
my zaraz do gorzowa do rodzicow pedzimy na dzialke, grilujemy dzis :-)
wiec do pozniej kochane!
sabina 3maj sie :tak: ja nie lubie jak mojego nie ma caly dzien w domu a ostatnio to dosc czesto tak jest.... np jutro, bo dzis ma wolne...
 
witam!

Amanda już nie śpi od dobrych dwóch godzin:szok::szok::szok:
....nawet w sobotę nie da się wyspać:no:
teraz maltretuje małżonka:-D:-p
siedzi koło niego i go w klatę bije:laugh2::szok::laugh2: a ten jeszcze próbuje przy tym spać:laugh2:

Lekarz wczoraj przypisał Amandzi nowe kropelki do nasa "Euphorbium" a dotychczasowe leki mamy brać jeszcze przez tydzień:dry:
oskrzela ma czyste :tak: kaszelek się zmniejszył:tak:
ale niestety nosek zapchany i nie może oddychać przez co sapie jak stary dziad:szok::-(
albo to zapalenie zatok albo alergiczny, wirusowy lub bakteryjny nieżyt noska:-(
Mam nadzieję że po kropelkach będzie już dobrze:confused:

Aluśka te kropelki są rewelacyjne!
Są homeopatyczne i bez problemu można je stosować u niemowlakó.
Zdróweczka Amandzia.
A odciągasz jej glutki fridą lub sopelkiem?
Oklepuj ją jak najczęściej się da.
No i najlepiej niech leży jak najwięcej na brzuszku o ile się da :-D

Witam

Wczoraj Matt usypiał 3 godzinki,aż w końcu sam padł tam gdzie stał :sorry2:
Nie mam siły do niego :no:
 
duzo zdrowka dla Amandzi!!!!

dobra lece, paaaaaa
larvuniu dziękuję :tak:
Aluśka te kropelki są rewelacyjne!
Są homeopatyczne i bez problemu można je stosować u niemowlakó.
Zdróweczka Amandzia.
A odciągasz jej glutki fridą lub sopelkiem?
Oklepuj ją jak najczęściej się da.
No i najlepiej niech leży jak najwięcej na brzuszku o ile się da :-D

Witam

Wczoraj Matt usypiał 3 godzinki,aż w końcu sam padł tam gdzie stał :sorry2:
Nie mam siły do niego :no:
Anineczko wcześniej próbowałam jej odciągać glutki gruszką po wcześniejszym zapuszczeniu soli fizjologicznej w aerozolu ale nic nie wychodziło :no:
ale teraz już widzę efekty po o tym leku bo małego glutka (sorki za szczerość) udało mi się wyciągnęłam:tak:
...strasznie daleko ma to pozapychane:-:)-:)-(
 
witam

u nas upaly ze zdycham-doslownie :dry: mdli mnie i wogole..
wakacje w PL coraz bardziej sie oddalaja...najpierw mialy byc to 3 tygodnie w pl
potem zrobily sie 2 tygodnie (tydzien w wolsztynie,tydzien nad morzem)
a teraz jest to juz tylko dobry tydzien :-( wjedziemy,kupimy co chcemy,najemy sie polskiego zarla,spotkamy sie troszke z rodzina i znajomymi i wracamy do domu
i 2 tygodnie bedziemy sie byczyc u nas w N.

wczoraj w glupim sklepie cos mnie zaczelo tak kluc ze ledwo moglam chodzic :dry:...to sprawilo ze zdalam sobie sprawe ze na wiele za miesiac stac mnie nie bedzie....K. mnie pociesza ze on tez nie ma ochoty na jakies wakacje-zwiedzanie tylko tryb osiadly typu grill itp. :sorry:
ech a ja po tym roku tak pragne jechac do pl ze tylko lekarz mnie powstrzyma :sorry:
to tyle z moich smuteczkow


mieszkanie lezy i kwiczy,ale musze sie za nie wziasc...


musze pochwalic sie,ze moje dziecie do perfekcji opanowalo siadanie i raczkowanize :-):-):-) a od dzis ..Hania pewnie potrafi stac w lozeczku i sie trzymajac przemieszczac :szok::-):-):-)
rajusku jaka ona juz duza...:sorry:

ok bede pozniej,musze podlogi umyc i mam ochote na biszkopta z bita smietana i truskawkami ale musze jakis przepis na niego znalezc w necie

do pozniej

P.S.Aluska kup fride
ja przy Mili mialam gruszke i ona wymieka przy fridzie :tak:
teraz jak dziewczynki byly chore to super frida oczyszczalam im noski:tak:
 
reklama
Kobitki a co to jest ta "frida" :confused: bo niestety nigdy o czymś takim nie słyszałam:-(

Liluś nie przemęczaj się za bardzo i uważaj na siebie :tak:
Brawa dla Hani za nowe osiągnięcia :tak:

....mały nalocik na galerię zrobiłam :cool2::-D:cool:
 
Do góry