reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

reklama
właśnie zauwazylam... kazda wolna chwile wykozystuje na siedzenie przed kompem :-)a wszczegulnosci jak sie tu zapisalam. jak tak dalej bedzie to moj maluszek bedzie zaniedbany ........ naszczescie mojego meza nie ma to nie ma kto na mnie krzyczec ze tylko komputer mi w glowie:-)

hehehheehehe, to zupelnie tak jak u mnie.........jak moj maz wroci to mi sie skonczy przesiadywanie na necie non stop.

Witaj Madziula wsrod uzaleznionych wrzesniowek i pisz jak Wam zycie z malenstwem uplywa!!!:tak::tak:
 
Hej Madziula,

Nie ma na tym wątku mamy, która nie byłaby uzależniona:)
Napisz coś więcej o swoim dzieciaczku... No faktycznie mu sie nie spieszyło:) Mojemu wręcz odwrotnie;) Urodził się 4 dni przed terminem:)
 
hehehheehehe, to zupelnie tak jak u mnie.........jak moj maz wroci to mi sie skonczy przesiadywanie na necie non stop.

Witaj Madziula wsrod uzaleznionych wrzesniowek i pisz jak Wam zycie z malenstwem uplywa!!!:tak::tak:

moj mąż wraca za tydzien do domku wiec pewnie bede tu zadziej zagladac. musze wykozystac jeszcze ten tydzien wolnego. moj maluszek mial ostatnio problemy z jedzeniem a mianowicie nie chcial jesc- ale od wczoraj jest juz lepiej- wrocil mu apetyt :-)pewnie to bylo przez plesniawki bo ostatnio niestety przytrafilo mu sie to paskudztwo no ale poradzilismy sobie z tym problemem.:eek:

a jak tam wasze maluszki bo moj to rosnie w oczach- tatuś go nie pozna :laugh2::happy:
 
aniach dzisiaj rano wypil tylko 30 po dwoch godzinach tez 30 potem wypil swoje tzn 120 i do wieczora juz pil normalnie. wg mnie to on naje sie za duzo a potem nie ma ochoty az naprawde zglodnieje. ale jest ok!!!!!
 
madziula- moja Julka na przykład, po 6 godzinnej przerwie nocnej (bo już jej w nocy nie budze) wypiła tylko 65ml:confused2: a przed spaniem tylko 35ml:eek: Wiec twój synek w porownaniu do Julci duzo pije:tak:
 
reklama
Do góry