reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Witam!

Zaglądam do was już dłuższy czas, ale do tej pory nie dopisałam się do listy. Termin na 20-ego września. Podobno brzuszek zamieszkuje dziewczynka ;-).
 
reklama
Hejka,
ja to w zasadzie już trochę czasu tu jestem, ale jakoś się nie wpisałam, co prawda raczej czytam, ale zawsze..
mam na imię Monika, w grudniu kończę 30, mam 10 letnią córkę i 10 lat małżeństwa za sobą, różnie to bywa:) ok 5 września powinien pojawić się Maksiu, liczę że wcześniej.
Mieszkam w Gdańsku i póki co nie pracuje od zeszłego roku.
Jak to któraś z Was napisała, jestem wredna (koziorożec), ale mam dobre serce :-D
serdecznie pozdrawiam
 
Witam Wrzesniowe Mamusie:)
Od pewnego czasu podczytuje forum Mam sierpniowych i wrzesniowych, ale do tej pory sie nie uakywnialam a to dlatego, ze mam termin na jutro tj 01.09 a moj lekarz prowadacy od jakiegos miesiaca przepowiadal porod w polowie sierpnia, wiec nie wiezialam gdzie dolaczyc. Poniewaz mojej Oliwce wcale nie spieszy sie na swiat, wobec czego chialabym dolaczyc do Was drogie Mamusie Wrześniowe.
Mam na imie Monika, lat jeszcze 27- urodziny 12.11, od 2005 r. mezatka, mieszkam w Łodzi. Jest to moja pierwsza ciaza, ale na stanie "dzieci" mam indywidualistke kotke i rozpuszczona pinczerke
 
Ostatnia edycja:
Nikaa - bardzo miło mi Cię powitać!!! Ja wprawdzie mam ciut więcej niż 27 i już jedno dziecko na stanie, ale mam również kotkę Taszkę i rozpuszczoną, piękną, czarną podpalaną, jazgotliwą pinczerkę u mamy w Polsce!!! Zaprszam w swoim imieniu i w imieniu koleżanek na inne wątki!!!
 
reklama
Do góry