reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Witam dziewczyny!!! Jestem tu od niedawna, ale chciałaby dopisac się do listy wrześniowych mam. Termin mam na 30 września. Gorąco pozdrawiam przyszłe mamusie. Napewno tak samo jak ja nie mogą się juz doczekac swoich małych skarbeczków.:-)
P.S. Spodziewamy się córeczki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam:-) Jestem zwami od niedawna i także chcialam się przedstawic. Mam na imię Angelika, mam 27 lat i od ponad dwóch lat jestem szczęśliwą mężatką. Obecnie od dwóch lat mieszkamy w Londynie.Teraz do pełni szczęscia brakuje nam tylko malutkiej istotki, na którą czekamy z utęsknieniem. Termin mamy na 30 września:-):-):-)
 
Witam, od jakiegoś czasu pisze już na forum, ale chyba zapomniało mi się przedstawić :zawstydzona/y:
Mam na imie Cecylia, lat 25, od ponad roku szczęśliwa mężatka. 01.09 minie dwa latka odkąd mieszkam w Irlandii. Jest to moja druga ciąża, ale pierwszy dzidiuś. Termin porodu mam na 24 września - jest to dzień urodzinek mojego Męża, i mam nadzieję, że nasz synek zrobi ładny prezent dla tatusia:-)
 
dzien dobry wszystkim :) czytam ten watek od dluzszego czasu ale jakos nigdy nie odwazylam sie nic napisac... termin mam rowniez na 24 wrzesnia i juz sie nie moge doczekac naszej malutkiej Zabki, ktora siedzi sobie glowka do gory i nie chce przeskoczyc.
 
reklama
asylwia- witaj! moja też leży sobie główką do góry i też się nie chce przkręcić, ale zobaczymy jutro na USG, a termin mam na 20 wrzesnia:tak:
 
Do góry