reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Witam Dziewczyny, ja również chcialabym się dopisać do listy - termin mam na 24wrzesnia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, jestem zdecydowanie początkująca na jakimkolwiek forum ;-) muszę się zapoznać jak to działa :-)
Mam na imię Katarzyna, Wrocław, pierwsze dziecko - na 96% syn :) termin 16 września, choć teraz lekarz obstawia termin wcześniejszy, bo Maluch jest spoooory i nie wiadomo czy nie będzie konieczne cc. Ale jestem dobrej myśli i obstawiam naturę ;-)
właśnie zrezygnowałam z pracy na rzecz L4 i odpoczynku stąd wizyta na forum - mam nadzieję, że uda mi się dość często zaglądać na różne wątki mam wrześniowych! Pozdrawiam!
 
Hej wszystkim przyszłym mamusiom. Ja mam termin na 15 września i już nie mogę się doczekać:-):-):tak::tak::-D. I czekam na moją małą Lenkę :)
 
Witam!
Jestem Sylwia, mam 16 lat i czekam do września na mojego dzidziusia, który już by sie chciał pojawić na świecie. Nie uważam go za wpadke, ale za największy skarb. Za 2 tygodnie wychodze za mąż za mojego nażyczonego. Nie robimy tego z przymusu ani obowiązku, ale z miłości:-) Mam zamiar chodzić zaocznie do szkoły żeby jakąś skończyć. Mam nadzieje, że wszystko uda mi sie pogodzić:-D
 
reklama
Niedawno dołączyłam do Waszego grona, więc oto parę słów o mnie:-)
W grudniu skończę 27 lat, zodiakalny strzelec a mężulo skorpion. We wrześniu będzie nasza 4 rocznica ślubu no i 30-o wypada termin narodzin naszej córeczki. Wesoło by było gdyby się pośpieszyła i przyszła na świat w naszą rocznicę 11-o albo... w urodziny mojej teściowej:-D (połowa września). Od czerwca siedzę w domku na L4 i szaleję w wirze zakupów dla bobasa:laugh2:.
 
Do góry