reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

Ewa_II czy jestem na tej magicznej liście hihi?
Pozdrawiam cieplutko Majeczka ;-)

majeczko, na liście umieszczam wszystkie dziewczyny, które się tu wpisują z terminami... jeśli któraś (prawdopodobnie w twoim przypadku tak było) przedstawia się na wątku głównym, mogłam to przeoczyć...podaj planowana datę narodzin maleństwa i już cię wpisuje:tak::tak:
 
reklama
Cześć zafasolkowane:)))
Z ogromną radością chciałabym się do Was przyłączyć! Termin porodu to 10 września!
Już się nie mogę doczekać. W poniedziałek widziałam okruszynkę. Baaaaaardzo sie rusza!
 
Witam wszystkie wrześniowe mamusie ja mam termin na 20 września. Pozdrawiam:tak:
85ba654cee.png
 
Super pomysł z tą listą. Pozdrawiam Was wszystkie, a szczególnie mamy z terminem na 10.09. Ciekawa jestem, która z nas urodzi w terminie???
 
Witam was :) Po staraniach i roznych przejsciach jestem w ciazy. Wedlug netowych kalendarzy termin wychodzi mi miedzy 18-20 wrzesnia. Teraz zyje w stresie od wizyty do wizyty ;)
 
Cześć Mamuśki i Przyszłe Mamuśki!

Mam na imię Anka, skończyłam filologię polską, mam 31 lat (od tygodnia, buuuuu:()
Jestem mamą 5,5 rocznego Kajetana a teraz zaciszną siedzibą wrześniowej fasolinki (mam nadzieję, że to będzie dziewczynka:)
Od ponad 9 lat z jednym facetem, od 6 lat jako mężatka. Teraz mieszkanka Zielonej Wyspy, czyli Irlandii... Przed przeprowadzką specjalista w BOK Orange, teraz housewife czyli po prostu kura domowa. Trochę mnie ta sytuacja męczy, bo nie jestem przyzwyczajona do siedzenia w domu.
Kkasiulka - uszy do góry, ja się broniłam z Kajem w brzuchu, oboje znieśliśmy to dzielnie, do tej pory nie uśnie bez książki:))))) To mnie akurat cieszy:)))
Klajo - ja do tej pory nie mam ślubu kościelnego. Jak zaszłam w ciążę to caaała rodzina na mnie siadła i pchała do ołtarza. Tupnęłam nogą, naradziliśmy się z H. i drogą kompromisu zaprosiliśmy gości do USC, a ja ku rozpaczy wszystkich babć, ciotek i pociotek wystąpiłam w czerwonej sukience w złote smoki:))))))))
Jesteśmy szczęśliwą rodziną, teraz dopiero zaczęłam myśleć o kościelnym, chyba nie jest za późno?
Przepraszam, z zawodu polonista, z zamiłowania grafomanka:)))
 
reklama
cześc dziewczyny
Ja tez jestem przyszła wrzesniowa mama :-) termin mam na 25 wrzesnia
I chetnie dołącze do waszego grona :tak:
 
Do góry