reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LIsta Wrześniowych Mamuś:):)

jestem:-)
GG 4195133 i praktyczie włączony od 9-16 jak jestem w biurze, potem staram się unikać kompa jak ognia:)

Jestem ze ślaską w sumie Bytom/Rybnik, Maleństwo będzie moim pierwszym dzidzusiem i bardzo się cieszę, bo strasznie się bałam że będę miała kłopoty z zajściem w ciąże... a tu proszę praktycznie za pierwszym razem...

Pracuję w biurze, w firmie prywatnej z siedzibą w Warszawce, ale ja jestem w Bytomiu:)

Zapraszam na GG.
 
reklama
czesc wszystkim przyszlym mamusiom chcialam sie dopisac do was bo juz wiem na pewno ze bede miala malutkiego dzidziusia:-)
 
termin wedlug moich obliczen mam na 12.09.2008. W domku mam juz malutka dziewczynke ktora skonczyla 2 latka. ( jak mozna wstawic suwaczek?) :-):-)
 
robisz sobie suwaczek
- kopiujesz BBc kode
- wklejasz ten kod w ustawieniach w opcji edycja podpisu w oknie w którym się pisze
to najprościej jak potrafię
 
hej dziewczyny, zastanawiałyście się już czym kierowac się przy wyborze szpitala do porodu?? Jakimi kryteriami się kierować, żeby dobrze wybrać. Mamy jeszcze sporo czasu, ale ja już o tym myślę.




moz-screenshot.jpg
moz-screenshot-1.jpg
 
reklama
Witam serdecznie przyszłe wrześniowe mamusie!!! :-)NO i jest wyczekana , wytęskniona mała fasolka. Przewidywany termin to 19 września:-). Pozdrawiam serdecznie.


 
Do góry