reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Majoweczek

reklama
Uf juz sie wystraszylam ze blad,choccjeden widze ale na tabeli ale nie az tak istotny i po mojej wizycie na usg moze zrobie zmianke.
 
Iwonko, fajnie że jestem na liście z tym że, zamiast Zosi wpisałaś Zuzie co prawda też na Z - et ale popraw proszę. Wiem że teraz coraz więcej imionek się posypuje i możesz się pomylić;-). Buźka
 
DZIEWCZYNY przepraszam, ze tyle tu nie zagladalam...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ale Was tu duzo! Bardzo sie ciesze i pozdrawiam Was wszystkie cieplutko!
Prosze dopisac na liscie, ze my rowniez czekamy na DZIEWCZYNKE!!!
 
Dziewczyny,wiem mam zaleglosci.Postaram sie jak najszybciej poprawic bledy i zapisac wszystkie nowe wiadomosci.Buziaki!Chcialam to zrobic wczoraj,potem dzis i same wiecie.Smutno ostanio......A jutro znow ide do babci na dzien babci.
 
reklama
Do góry