reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista czerwcowych mam 2018

reklama
Termin wg om 4.06 płeć jeszcze nieznana ;)
Wg usg 9.06 Dziewczynka Marysia chłopak do ustalenia ;) był brany pod uwagę Leon ale widzę, że już u nas w czerwcu kilka razy się powieli więc z rocznika to będzie ich sporo ;p zastanowię się
 
Termin wg om 4.06 płeć jeszcze nieznana ;)
Wg usg 9.06 Dziewczynka Marysia chłopak do ustalenia ;) był brany pod uwagę Leon ale widzę, że już u nas w czerwcu kilka razy się powieli więc z rocznika to będzie ich sporo ;p zastanowię się
No weź jak Wam się Leon podoba to czemu nie? Każda z nas praktycznie mieszka w innej części kraju, albo poza nim więc nie ma obaw.
A jeśli nie masz w otoczeniu małych Leonów, ani nikt ze znajomych tak nie zamierza dać na imię dziecku to tym bardziej.[emoji6] [emoji6]
 
Termin wg om 4.06 płeć jeszcze nieznana ;)
Wg usg 9.06 Dziewczynka Marysia chłopak do ustalenia ;) był brany pod uwagę Leon ale widzę, że już u nas w czerwcu kilka razy się powieli więc z rocznika to będzie ich sporo ;p zastanowię się
popieram @KikaRika - jak Ci się podoba Leon to daj na imię! ja miałam taki dylemat przy drugim synu, bo spodobało nam się imię obecnie bardzo popularne (choć wśród znajomych i rodziny nie było), ale stwierdziliśmy że to jest to imię i daliśmy:) nie żałuję
 
Namowilyscie mnie ;) chociaż to jeszcze i tak nie jest takie 100% bo moja córka będzie mówić na niego Lełon ;D i teść pewnie też.., córka ma dopiero 4 lata więc ok.. Wyrośnie, ale teść to taki ślązak no i tak poprostu mówi. Podoba nam się Aleksander, ale długie imię, a nazwisko też mamy długie.. Się okaże, ale dzieki
 
Nam dla chłopca podoba się z kilku powodów Jan, co roku słyszy się że dużo Jasiów przyszło w danym roku na świat, że bardzo popularne itp.
(wśród czerwcówek też kilku ich będzie jak urodzą się chłopcy).
Ale my nadal chcemy Jasia bo wśród naszych znajomych nie ma żadnego, mało tego pracuje z dziećmi i też ich nie spotykam..
Wiec może owszem rodzi się dużo, ale może e Warszawie i tym podobnych miastach.
A Emilia niby nie takie popularne. A wśród znajomych dalszych i bliższych- łącznie z naszą córką, w wieku do 3 lat, 4 na 6 dziewczynek ma na imię Emilka.
 
reklama
Termin wg om 4.06 płeć jeszcze nieznana ;)
Wg usg 9.06 Dziewczynka Marysia chłopak do ustalenia ;) był brany pod uwagę Leon ale widzę, że już u nas w czerwcu kilka razy się powieli więc z rocznika to będzie ich sporo ;p zastanowię się
Ależ bierz Leona :) Mnie to imię urzekło jak pomyślałam że mogę mieć synka Leonka :) A w moich kręgach nie ma żadnego. A fakt jesteśmy z różnych miast , województw więc nie zmieniałabym tego bo z rocznika będzie sporo :)
Bardziej właśnie jak myślimy o dziewczynce to patrzymy jak wśród znajomych rodziny , żeby się nie powtórzyło.
A Jan to piękne imię, mój mąż tak ma :p I jest kochanym Jasiem, albo denerwującym Jankiem, albo Panem Janem , pasuje i do małego i do dużego.
 
Do góry