reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Nieufna - no widzisz, każdy kot inny. Cieszę się, że troszkę lepiej :-) Dzięki za info z kaszkami! Wanilinę?! Matko, co to jest!! Ten link co był podany to zaufany sprzedawca? A Ty jakiej firmy kupujesz?
Agula - to może od zabką katarek, od katarku kaszel. Zdrówka życzę! I żabką też :-)
Aga, dzięki za tą dietę i zdjęcie okładki. Rozejrzę się w necie :-) Powodzenia!!!
 
reklama
A ta nie spała cały dzień, ok 11 z 15 minut tylko i przysnęła o 18 na godzinę i teraz cyca po kąpieli, ale oczy jak 5 zł!!! Chyba będzie wesoło...:-)
 
Nieufna - no widzisz, każdy kot inny. Cieszę się, że troszkę lepiej :-) Dzięki za info z kaszkami! Wanilinę?! Matko, co to jest!! Ten link co był podany to zaufany sprzedawca? A Ty jakiej firmy kupujesz?
Agula - to może od zabką katarek, od katarku kaszel. Zdrówka życzę! I żabką też :-)
Aga, dzięki za tą dietę i zdjęcie okładki. Rozejrzę się w necie :-) Powodzenia!!!
Ja się u tego sprzedawcy nie nacięłam, kupuje słoiczki, kaszki, olej. Kupuje kaszki holle bezmleczne i Hipp bezmleczne i bez cukru.
 
A co najpierw podawalyscie, kaszke czy warzywa?

Możecie polecić nianie elektroniczna? Bo dostaliśmy od sąsiadów używaną ale co chwile sie rozłacza i chcemy kupić nową. :)
 
Hejka!

Mąż pojechał z Chłopcami na sanki, ja położyłam Młodą, ale spać nie chce, pewnie dlatego, że spała wczoraj od 21 do 8:30 dziś rano bez budzenia się!!!! Szok, myślałam, że mi cycki pękną, no ale za to teraz nie śpi, jak nie urok to...:/

Te kaszki, niemieckie, co linki wklejałyście, to jakiej firmy najlepsze? Hipp, Holle ,Töpfer?? Czym się różnią od polskich?

Julka, teraz już za późno, zdaje się, ale pamiętaj, że drugą dawkę antybiotyku można podać po 10, a nawet 8 godzinach więc można sobie trochę wyrównać te godziny. Ja tak zrobiłam przy antybiotyku dla Nastki.
Kamejka, wielkie dzięki!! A Twój to prywatny czy państwowy? Ile się płaci? Jak się dowiesz co do pań na grupie to napisz, ok?? Na szczęście nie płacze, jak robi kupę, ale przechodziłam to ze średnim Synkiem :(
Nieufna - a to młody kot?? Współczuję stresu i przejść. Kota nie upilnujesz. On wychodzi na dwór? Szkoda, że zeżarł coś, czego nie wolno, koty zazwyczaj nie ruszą tego, co się do jedzenia nie nadaje, bynajmniej nasz Bolec tak ma,no wielka szkoda, ale mam nadzieję, że wyjdzie z tego. Trzymajcie się! Pisz, jak się czuje.
Lizzy - mięsko ok, w ogóle zaczęła chętniej i ładniej jeść :)
Agula, ja czytam wszystko, prawie zawsze :) Tulę!
AgaGunia - nie korzystam, muszę ściągnąć, bo słyszałam, że aplikacja fajna.

My nie mamy babć, dziadków, teściów, tylko moją mamę, jak już kiedyś pisałam, która mieszka niedaleko, ale rzadko przyjeżdża, już dziećmi zmęczona, całe życie z dziećmi pracowała, itp, stały tekst. I sobie radzić musimy, chcąc nie chcąc :( Dajemy radę. Arek wraca ok 17 z pracy, ale dużo w domu robi, bo przy trójce jest co ogarniać. Czy się nudzę w dzień? Raczej nie. Uwielbiam te chwile ciszy, samotne spacery, często chodzę ze znajomą czy koleżanką, ale to jak same zadzwonią. Po południu u mnie jest wesoło to chociaż rano korzystam z ciszy, jeśli Nastka da :) Czasami mam dość dzwoniącego telefonu, a są dni, że mąż przewraca oczami i mówi, że tylko na tel. siedzę, chociaż nie chcę, no ale w końcu kiedyś trzeba odebrać, ostatnio ciągle mam wyciszony [emoji14]

Lecę do niej, bo się nadziera! Śpiąca, a nie śpi, ugh!!!!!!!!
Holle, Topfer są bardzo dobre jeszcze są Sun Baby. Hipp też od biedy mógłby być ale lepsze te trzy które wymieniłam. Mają tylko naturalne składniki i są z ekologicznych upraw. Smakowo oczywiście trochę gorsze bo nie zawierają cukrów i ulepszaczy. Ja zamawiam bezmleczne bo mała ma alergię (mieszam z mm dla alergików), nie wiem jak te mleczne i czy są takie.
 
Lizzy u mnie to moja mama takie numery odwala, to ona tak obiecuje, ostatnio też chciała iść po ulicy z wózkiem bo na chodniku śnieg leżał i źle jej się szło , zabrałam jej wózek, normalnie gorzej niż z dzieckiem. Teściów mam 60 km od nas, zainteresowanie dziećmi jest telefoniczne, młodego widzieli tydzień po urodzeniu a później w listopadzie na urodzinach mojej córki. Nie pracują, auto mają a 60 km nie do pokonania, no chyba ze do lekarza jadą to wtedy nie ma problemu ale do wnuków nie dają rady. Chociaż wiem, że jak bym potrzebowała pomocy to teść przyjedzie na tak długo na ile będzie potrzebny.

Lila ja tak jak ty lubię poranną ciszę i samotne spacery, chociaż chciałabym od czasu do czasu całą rodzinka pospacerować.
Moja córka jest bardzo głośna, nie usiedzi spokojnie, ciągle skacze, tańczy i buzia się jej nie zamyka, potrafi zmęczyć. Teraz ponad dwa tygodnie była w domu i jutro wkońcu nastąpi ten cudowny poniedziałek i pójdzie do przedszkola, będę miała chwilę ciszy, bo przez te dwa tygodnie non stop ze mną była. Mam wrażenie że młody też jest nią zmęczony, on lubi patrzeć jak ona się wyglupia, głośno się wtedy śmieje ale to na chwilę a nie od rana do nocy.

maamba2 ja kaszki nie mam zamiaru wogole podawać, a zaczęliśmy od jabłka i w sumie stoimy w miejscu, tylko zmieniliśmy jabłko z siateczki na jabłko potarte.

Kamejka ja córce do żłobka dawałam swoje jedzenie, dobrze tego nie wspominam, rano na szybkiego gotowalam, żeby było świeże, żeby nie odstawac od kateringu to codziennie coś innego a młoda prawie nic z tego nie zjadła bo resztę jedzenia dostawałam z powrotem.
 
witajcie
nie nadrobię was z długiego weekendu:(
szkoda ale nie mam już siły
może jutro znajdę chwilkę i przy kawusi was poczytam jak mi mały pozwoli bo on tak mnie zagaduje że czasami jestem w szoku:)
dobrej spokojnej i przespanej nocki
 
Holle, Topfer są bardzo dobre jeszcze są Sun Baby. Hipp też od biedy mógłby być ale lepsze te trzy które wymieniłam. Mają tylko naturalne składniki i są z ekologicznych upraw. Smakowo oczywiście trochę gorsze bo nie zawierają cukrów i ulepszaczy. Ja zamawiam bezmleczne bo mała ma alergię (mieszam z mm dla alergików), nie wiem jak te mleczne i czy są takie.
Ja kupuje niemieckie Hipp, skład taki jak holle. Ja zaczęłam od kaszki, po niedzieli wprowadzam gluten. Po trzech dniach marchewki jest ok.
 
Witajcie poniedziałkowo i noworocznie :)
Jestem w ogromnym szoku jak ten czas szybko leci! Jeszcze niedawno pisalysmy o naszych brzuszkach a teraz to nasze dzieciaczki pol roku miaja! Ja to szczerze mówiąc chciałabym zatrzymac czas.

Macie jakis patent zeby moj krolewicz polubił warzywa? Nie smakują mu :(

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Taq a czemu gotowałaś sama jedzonko do żłobka, catering Ci nie odpowiadał?

Fazerkamm a dawałaś owoce? Jeśli tak to nie dawaj no właśnie ponoć jak dziecko zasmakuje słodkich owoców to warzyw nie chce. A druga rada to przejść na słoiczki jeśli gotujesz sama. Moja przyjaciółka zaczynała od warzyw a i tak jej synek nie chciał ich jeść i ktoś jej właśnie poradził żeby zaczęła od słoiczków. Tak zrobiła, synek te warzywa ze słoiczka chętnie jadł i jak nauczył się nowych smaków to zaczęła sama gotować.
A jakie warzywka już dawałaś? Próbowałaś ziemniaka? Bo moja lubi ziemniaka. A marchewki nie chciała to jej potem zrobiłam mix ziemniak z marchewką i dzięki temu marchew przemycona bo wsuwała chętnie;)
 
Do góry