reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Moja śpi, ale słyszę, że coś trochę charczy, już przy nocnym karmieniu coś było nie halo, niby nos pusty, ale się przez sen krztusiła własną śliną ze dwa razy, tak jakby gluta miała czy nadmiar śliny. Oby tylko to nie były początki jakiegoś choróbska :(

Nieufna, Aga - dzięki!
 
reklama
Hej,

Dziewczyny kiedy mozna podawac jogurt naturalny?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Nestle ma jogurty dla niemowląt po 6 miesiącu i naturalne i smakowe. Jeszcze nie próbowaliśmy ale zwykły naturalny tak na czubku łyżeczki mu dałam to tak cmokał że sama sprawdzałam czy można.
Znalazłam coś takiego: "Niewielkie ilości jogurtu dla niemowląt mogą trafić do menu dziecka już w 7. miesiącu życia. Jogurty naturalne można natomiast zacząć podawać nieco później – wedle schematu żywienia dopiero w 11. miesiącu życia dziecka. (...) Jogurty dla niemowląt to produkty specjalnego przeznaczenia żywieniowego, o składzie dostosowanym do potrzeb i możliwości żołądków małych dzieci. Choć również są to produkty na bazie mleka, ich skład jest zmodyfikowany – jogurty dla niemowląt mają obniżony poziom białka (co zapobiega zbytniemu obciążeniu nerek dziecka), są za to wzbogacane m.in. w wapń, cynk czy magnez. Dzięki temu można je podawać dzieciom już w 7. miesiącu życia. Rozszerzanie diety niemowlaka o jogurt powinno odbywać się stopniowo (każdego dnia zwiększamy porcję jogurtu o dwie łyżeczki). Ważne, by w tym samym czasie nie rozszerzać diety o żaden inny produkt."

całość tutaj: Link do: Rozszerzanie diety niemowlaka: jogurt dla niemowlaka (FAKTY I MITY)
 
Dziewczyny moje drogie czy mozna podawać dziecku biszkopciki takie podłużne rozdrobnione np z bananem? Młoda już je produkty z glutenem ale widzę w składzie jajko i sie zastanawiam. Za 1,5 tyg kończy 7 miesięcy
 
Witajcie.
Widzę, że lecicie z tą dietą ;) u nas jeszcze ani słychu, zaczniemy za jakieś 2 tyg.
W ogóle to pobolewa mnie brzuch już od chyba 2 tygodni i NIC. Jestem rozdrażniona i mam jakieś stany depresyjne i mnie to wkurza, bo jak mam dostać ten okres to mogłabym dostać (pierwszy po porodzie). Chyba się wybiorę do gina zobaczyć, co tam słychać.
 
Julka, wspólczuję, duzo sił życzę.

Byłam na zakupach sama i nie było ani jednego wózka i dziecka na spacerze ..... smog taki, że czuć w gardle.

W Lidlu jest promocja na słoiczki Hipp i fajne ubranka, rozmiar od 86, ale kupiłam sukieneczkę, bo fajna za 19.99 ;)
Czy może aż taka różnica w cenie mleka?Patrzyłam na Hipp 2, w rossmanie cena 58zł w Lidlu 37zl?
 
reklama
Mam do odsprzedania butelkę Mimijumi, nowa 240ml very hungry. Mogę odsprzedać za 55 zl plus wysyłka, może ktoś potrzebuje?
 
Do góry