reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Asia28BK ja karmię piersią i nie miałam jeszcze okresu. Narazie nie zabezpieczamy się, w planach jest zacząć po nowym roku. Chciałam założyć mirenę ale lekarze nie chcą tego robić na nfz mimo że mają taki obowiązek, twierdzą że żadne nfz nie jest w stanie ich do tego zmusić, a za założenie karzą słono płacić, dlatego chcę wybrać takiego lekarza który przynajmniej na wizyty kontrolne nie będzie odsyłal do swojego prywatnego gabinetu. i tak sprawa się antykoncepcji się przeciąga.

paula_dabro super zdjęcie.

Młody też dostanie pod choinkę żyrafę, tą dużą, już nie mogę się doczekać, ciekawe czy mu się spodoba.
W ogóle nie mogę się doczekać świąt, chcę się zobaczyć z rodziną, odpocząć do codzienności.

Juz dwie pobudki na jedzenie mamy za sobą, pewnie zaraz będzie trzecia a od 4 nieustanne cyckanie.
 
Heeeej!!!

Ania jeszcze spi. Ja zawsze wchodzę cos poczytac i odpisac.

Myslałam o anty, ale tabletek boję się brać :( mysle, ze przytyję. Nie wiem czy są jakies łagodne.
Świąt nie czuję. Może dlatego ze sama z Anią siedzę :(

Wiecie co? Chyba Ania ma też asymetrię. Nagminnie kula się całą noc na jeden bok, jak sie bawi to tak samo na jeden. Nie lubi długo leżeć na brzuszku. Tylko na drugim boku spi tzn.ma odwroconą twarz, nie jest tak ze nie uzywa tamtej strony, ale mało.

Jakies skierowanie trzeba miec???
 
Za nami spokojna noc. Po kąpieli ładnie wziął butlę i elegancko się najadl i zasnął. A wiecie co zmieniliśmy? Z racji tego, że mieliśmy telefon o 20, potem jeszcze w związku z tym my dzwonilismy i ostatecznie kapalismy pół godziny później. Dzisiaj sprawdzamy czy działa. I tak jak kapalismy o 20, to przed 21 nie spał :p
 
A u nas noc taka sobie, jak wczesniej zasypiala przed 20 to spala twardo do 1 a nawet 3 a teraz sie budzi i poerwsze karmienie ok 23 potem 3 i teraz. Czemu to nie jest stale [emoji17] a juz bylobtak, ze budzila sie dopiero 4-5

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój Mikołaj zasnął chwile po 19 i obudził się dopiero po 3. Byłam taka szczęśliwa, że tyle wytrzymał i myślałam, że jak zje to pewnie pospi do rana, ale obudził się jeszcze po 5 :)

Nie mogę się doczekać kiedy będzie spał cała noc!

Agula2016 jak będziesz na szczepieniu to powiedz że Cię to zastanawia i Cię pokieruja, może preferuję jedną stronę ale nie ma asymetri.
 
reklama
Do góry