reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Aga30 spokojnie kochana . Trzeba konsultacji ale to.na spokojnie .Mysmy wyladowli u kardiologa z dziurkami.na serduszku a jest mie domykalnosc zastawki aoortalnej i.podejrzenie ze zamiast 3 zastawej.jakis tam ma 2 .Wiec spokojnie .Nam lekarka powiedziala ze mamy byc pod obserwacja .

Tem do 38 to spokojnie powyzej 38 do 39 podac.cos.przeciw goraczkowego jak nie spada to do lekarza ale mozliwe zeby :)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję dziewczyny. Mam nadzieję że będzie wszystko w porządku. Co do gorączki to moja też ma ale ba termometrze elektronicznym z Lidla 37.7 hmm a u lekarki na elektronicznym 36.6 Aga Gunia jakim mierzylas termometrem temperaturę bo te termometry jakieś głupie są. Nie mamy antybiotyku na szczęście tylko syrop, tantum verte do psikania i dicoflor. Ewentualnie coś na spadek gorączki gdyby miała. Gardło ma trochę zaczerwienione.
 
Aga Gunia, może to przez ząbki. Też może być podwyższona temperatura.

Iwona 35, a właśnie co do porodu, Ty teraz rodzilas Sn czy CC?
Mi w ciąży przeszkadzało jak mąż się popsikal rano, a ja godzinę później wchodziłam do łazienki... Masakra jak sobie wspomnę.

My kryzys butelkowy cd... Już cuduje z nim, żeby nakarmić nie raz. A on zasypia na butli więc poranna drzemka 1,5 Godziny później, ale za to pospal godzinkę, a zwykle pół.
sn, ale tym razem ciężko. Zbyt mało czasu minęło od słow "nigdy więcej". No j obecnie nie toleruję żadnych zapachów a już najbardziej smażonych, więc znowu przygotowywania do świąt ciężkie. Wiecie, że je zakładałam, że któraś z nas w końcu napisze że oczekuje? Wróć, z Was.. bo siebie to ja nie zakładałam..i zastanawiałam się która pierwsza
 
Witajcie wieczorem, choinki cudowne I widac swieta u Was, my choinki nie mamy a w domu rozgardiasz jak narazie. Siostra powoli ogarnia.
Aga mam nadzieje, ze u Ani to przygodne szmery na serduszku to przypadlosc wielu maluchow, ktora sama zanika.
Ewa po ciezkiej nocy spala 2 godziny na spacerze I 2 polgodzinne drzemki. Na noc dalam nurofen I viburcol w czopku ale poki co walczymy. Poza tym mleka nie chce I dzis bardzo malutko wypila, dalam jej teraz troszke tego kleiku wg Waszych rad I zobaczymy. Boje sie tej nocki bo jestem nieprzytomna po poprzedniej, te zyrafke chyba szybki kupimy skoro ma ukoic bol I pomoc.
 
sn, ale tym razem ciężko. Zbyt mało czasu minęło od słow "nigdy więcej". No j obecnie nie toleruję żadnych zapachów a już najbardziej smażonych, więc znowu przygotowywania do świąt ciężkie. Wiecie, że je zakładałam, że któraś z nas w końcu napisze że oczekuje? Wróć, z Was.. bo siebie to ja nie zakładałam..i zastanawiałam się która pierwsza
Nie strasz bo u nas to średnio się zabezpieczamy, narazie okres mi sie kończy. 10 lat temu przechodziłam podobną sytuacje z 2 nieplanowaną ciążą różnica niewiele większa jak u Ciebie obecnie także wiem co czujesz. Trzecie przynajmniej zaplanowane[emoji3]
 
reklama
My też później zakładamy gumke chociaż ja bardzo się boję bo Nasz Mikołaj też właśnie pojawił się działając w ten sam sposób :)

Aga30 kup w Aptece taki żel rozgrzewający dla maluchów i posmaruj stopy i klatkę piersiową. U Nas chyba pomogło :)
 
Do góry