reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Dziewczyny przeczytałam Was ale nie mam nawet kiedy odpisać , napisze tylko to co zapamiętałam na szybko...

Aga duzo dzieci ma takie szmery napewno bedzie dobrze !

Iwona tez myślałam która pierwsza to napisze , padło na Ciebie [emoji3] mąż wiaodmo ze nie przechodzi ciąży za Ciebie ale miło z jego strony ze Cie wspiera. Szczerze to trochę zazdroszczę marzy mi sie synek [emoji7]

Nafoczka cudne ząbki [emoji6]

Toteczka dobrze ze siostra pomaga :) razem raźniej !

Paula świetne to zdjęcie ! Ahhh i znowu mi smutno ze sie nie karmimy ....

Flammie u nas im ciszej tym głośniej [emoji23]

Aga Gunia faktycznie jak maź strażak to codziennie strach Ci towarzyszy . Ale masz prawdziwego faceta w domu , super ! Temperatura poniżej 38 to podobno nie Powód do paniki u takich maluszków , a moze to przez ząbki ?

Flammie my tez chcemy mała powili przenosić do łóżeczka w ciagu dnia super jej sie tam śpi , W nocy w związku z tysiącem pobudek na smoka z własnej wygody JesCze nie próbowaliśmy :p







Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
Przepraszam ale nie dam rady was nadrobić,bo mam strasznie duże zaległości. Jedyne co mi przemknęło to ciąża Iwony. Gratuluję Ci kochana i życzę spokojnej ciąży! :)
Jezeli chodzi o nas to 25.11 mielismy wypadek, na szczescie dzieciom się nic nie stało.. Ja chodzę w kolnierzu...
Poza tym na fb pokazywalam dziewczynom jak moja Helenka zaczela siadac, a od wczoraj zaczela raczkowac :) narazie sie jeszcze denerwuje bo czasem sie przewroci ale idzie jej coraz lepiej ;)
Postaram sie cokolwiek nadrobic i cczesciej sie odzywać.
Ściskam was mocno i całuję ! ;))

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny.
Przepraszam ale nie dam rady was nadrobić,bo mam strasznie duże zaległości. Jedyne co mi przemknęło to ciąża Iwony. Gratuluję Ci kochana i życzę spokojnej ciąży! :)
Jezeli chodzi o nas to 25.11 mielismy wypadek, na szczescie dzieciom się nic nie stało.. Ja chodzę w kolnierzu...
Poza tym na fb pokazywalam dziewczynom jak moja Helenka zaczela siadac, a od wczoraj zaczela raczkowac :) narazie sie jeszcze denerwuje bo czasem sie przewroci ale idzie jej coraz lepiej ;)
Postaram sie cokolwiek nadrobic i cczesciej sie odzywać.
Ściskam was mocno i całuję ! ;))

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojej Kasia, dobrze, że nic poważnego się nie stało...
Już raczkuje???? Nie ogarniam tych przemian ;)
 
Dzieki za odpowiedzi o tabsach.

Ja dzis bylam u znajomej z Anią. Irytują mnie osoby co non stop dają uwagi nie patrząc na swoje dziecko.
Co jestem tam na kawie to słucham, ze Ania jest gruba, ma płaską głowę i będzie opozniona bo ma alergię a ktoś tam miał i jest opóźniony.Ludzie!

Może ja jestem jakaś dziwna, ale moim zdaniem kazde dziecko jest inne i tyle. Nie mowie jej, ze jej syn wygląda jak klown i nie podoba mi się i ma go przebadac bo wazy tyle co Ania a ma 9 miesiecy.

Oczywiscie co innego pogadac sobie i dac rady, ale jej dziecko jest idealne i kazde inne z innymi nawykami to UFO. Wrrrr....
Jeszcze uslyszałam, ze jak wstaje w nocy to jest dopiero dziwne! Bo jej mały jak skonczyl 2 miesiace to spi cale noce. Na pewno jak skoczyl tydzien to juz spal :D
Nie wiem po co pojechałam...
 
Dzieki za odpowiedzi o tabsach.

Ja dzis bylam u znajomej z Anią. Irytują mnie osoby co non stop dają uwagi nie patrząc na swoje dziecko.
Co jestem tam na kawie to słucham, ze Ania jest gruba, ma płaską głowę i będzie opozniona bo ma alergię a ktoś tam miał i jest opóźniony.Ludzie!

Może ja jestem jakaś dziwna, ale moim zdaniem kazde dziecko jest inne i tyle. Nie mowie jej, ze jej syn wygląda jak klown i nie podoba mi się i ma go przebadac bo wazy tyle co Ania a ma 9 miesiecy.

Oczywiscie co innego pogadac sobie i dac rady, ale jej dziecko jest idealne i kazde inne z innymi nawykami to UFO. Wrrrr....
Jeszcze uslyszałam, ze jak wstaje w nocy to jest dopiero dziwne! Bo jej mały jak skonczyl 2 miesiace to spi cale noce. Na pewno jak skoczyl tydzien to juz spal :D
Nie wiem po co pojechałam...
I tak jej odpowiedź: a twój syn.... Może zwróci uwagę na to, co mówi, bo to, co Ty piszesz teraz to jest obrażanie, a nie uwagi.
 
reklama
Do góry