reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

W moim przypadku to musze byc super ostrozna by w ciąże nie zajść - cesarka :/ Ale jak będę chciała mieć drugie to mam nadzieję, że nie będzie problemów.

Mały śpi. Ide teraz dać mu butle stylem ninja, zanim się sam wybudzi :)
 
reklama
Dziękuję dziewczyny. Mam nadzieję że będzie wszystko w porządku. Co do gorączki to moja też ma ale ba termometrze elektronicznym z Lidla 37.7 hmm a u lekarki na elektronicznym 36.6 Aga Gunia jakim mierzylas termometrem temperaturę bo te termometry jakieś głupie są. Nie mamy antybiotyku na szczęście tylko syrop, tantum verte do psikania i dicoflor. Ewentualnie coś na spadek gorączki gdyby miała. Gardło ma trochę zaczerwienione.
Ja mam term w smoczku i jest oki. Testowałem na sobie. Mala ma 38,5 . Je normalnie ani kataru troszke pokasluje ale to z przypadku. Zebow nie widać.Jutro jade do lekarza z rana.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
sn, ale tym razem ciężko. Zbyt mało czasu minęło od słow "nigdy więcej". No j obecnie nie toleruję żadnych zapachów a już najbardziej smażonych, więc znowu przygotowywania do świąt ciężkie. Wiecie, że je zakładałam, że któraś z nas w końcu napisze że oczekuje? Wróć, z Was.. bo siebie to ja nie zakładałam..i zastanawiałam się która pierwsza
Na pewno któraś z nas dołączy[emoji6]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja myślałam już dawno że bliski mi jest koniec kp a tu coo? Moje dziecko nie chce butelki od paru dni tylko cycus i cycus, dzisiaj od 7do 14 zjadla tylko kaszke łyżeczka bo ja byłam w pracy,butelki się nie chwycić, jak przyszłam to zjadla dwie piersi :-) czuje nawet ze mam więcej pokarmu znowu, a od stycznia miałam więcej pracować, no zobaczymy.. ..

Widzisz, ona najpierw nie chciała, bo nie. Ale teraz zmieniła zdanie, bo tak. Proste i logiczne :)
Co to tym naszym dzieciom się w główkach dzieje to ja nie wiem :) Najważniejsze, że zaczęła wcinać znowu. Co zje to jej.

Ocho coś tam mój synek zaczyna stękać. Głodny nie jest, więc pewnie pielucha.
 
reklama
Do góry