reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

U nas ostatnio masakra. Cały dzien jęki, stęki i krzyki [emoji379] łeb to mam pełny .
Na noc usypianie trwa godzinę i wszystko nie tak. Nawet ręce [emoji33]
Używamy smoczków 0-3 lovi. Tych 3-6 Niechce, inne w ogole nie wchodzą w grę.
Nie włączamy w ogole tv przy małej, mie widze potrzeby, bajek sie jeszcze naogląda. Jak jesteśmy u kogoś w gościach i ma włączony tv to zbytnio sie nie interesuje, tzn z 5 min popatrzy i szuka innej rozrywki.
Wigilie robimy u nas w domu, No moze robimy to za duzo powiedziane [emoji23] przychodzi moja siostra z narzeczonym i moi rodzice , podzieliliśmy sie obowiązkami kulinarnymi [emoji3] teściowa zaprosiłam ale Bie skorzystała z zaproszenia ... co za SZKODA [emoji85]

Sylwestra spędzamy w naszym domu letniskowym wraz ze znajomymi - oczywiście z dziećmi jedna ma 2,5 latka a druga 2,5 miesięcznika ... wiec bedzie wesoło [emoji15][emoji173]️
Aga30+ tez bym raczej poszła na wizytę do neurologa. Co lekarz to lekarz.

Maamba trochę ponarzekalam na swoje dziecko
Oby wieczorem było złote [emoji1431]

Jutro tatuś zostaje pierwszy raz sam z mała na dłużej niż godzina [emoji3] ja załatwiam fryzjera i dopełnienie rzęs, nie bedzie nnie z 5 godzin. Ciekawe jak sobie poradzi tym bardziej ze mała ostatnio naprawde wymagająca [emoji48]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny!

Widzę, że rozszerzanie diety idzie pełną parą. Ja jeszcze nawet nie przygotowywałam się do tego zbytnio. A na dodatek młodemu powychodziły takie suche placki na twarzy i nie wiem od czego. Musiałabym znowu wprowadzić sobie dietę. Zobaczę co będzie po odstawieniu kilku rzeczy.

Julka, gratulacje przebitego ząbka. U nas już dwa na dole są dość długie i potrafią kąsać nieźle.

Mój tak się obraca z pleców na brzuch i odwrotnie, że potrafi nagle znaleźć się w drugiej części pokoju. A najchętniej już by chciał siedzieć, pełzać, a najlepiej to biegać. Aa, i zęby myje sobie sam taką silikonową szczoteczką :D

Pozdrawiam Was mamusie.
 
Ja tez mam babydream, ale zawiera wodę i podobno lepszy jest nivea baby :)

Lillylove- ooo to ciekawie :) moj mąż jak zostaje z Anią to nigdy sie nie przyznaje, że było ciężko :D pózniej mojej mamie tylko mowi, ze nie wie jak ja ogarniam wszystko.

Co do obracania to Ania lubi w jedną stronę i koniec. W drugą próbuje, ale srednio jej idzie. Jeszcze siluje sie zawsze, bo chce spac na boku a widać, ze nie utrzymuje sie i odwraca sie na plecy i płacz :)
 
Ja stosuje nivea baby jest taki bardziej tłusty nie wodnisty.
Lilylove no to wyzwanie przed tata :-)

U nas kaszke je na 100ml wody albo mleka, zależy czy kaszka czy kleik.
Zupki marchewkowa około 30ml dzisiaj aż 50ml :-)
Owoców narazie jabłko i banan to około 5lyzeczek:-) ja akurat sobie to mierze żeby widzieć ile zje i czy zjada więcej czy nie. :-)

A jak zrobicie zupke to zostawiać w lodówce na drugi dzień? Bo ja tak robię jak mam więcej, nie wiem czy mozna?

Jejuuu już zabkuja nasze szkraby :-)

Ja mam w pracy wigilię w poniedziałek i muszę zabrać mała bo żywcem nie mam z kim ja zostawić. Zresztą i tak bym się nic nie napila a będzie nas 8osob to też nie jakiś tłok. Szef się ucieszył :-)
 
reklama
Druga drzemka godzinna zaliczona :) Zdążyłam poćwiczyć jak spał.

Julka, gratuluję ząbka Pochal się zdjęciem, bo mały musi wyglądać rozbrajająco z ząbkiem :)

Mój mąż to prawie małego nie widuje poza weekendami i rano zanim wstanie podrzucam synka mężowi by sobie pogadali a ja ogarniam śniadanie dla wszystkich. Wczoraj z pracy jakoś po 1 wrócił.. :S Środek sezonu to pracy dużo. Mamy umowę, że ja pracuję w czwartki po pare godzin i co drugą sobotę, a mąż w tym czasie jest z dzieckiem :p Ale synek jest za tatą straaaasznie.

Na buzie nie kłade kremiku. Myję tylko wodą. Ale synek nie ma żadnych problemów skórnych. Jak bardzo zimno to masełko shea, ale rzadko.

Mały teraz jak widzi, że szykuje mu jedzenie to obserwuje spokojnie a jak idę z miską albo butelką to siedzi z otworzoną buzią, jak taki pisklaczek :p W sumie nie wiem jakie ilości zjada, bo tak na oko szukuje. Numer jeden to śliwka i gruszka, potem marchewka i słodki ziemniaczek. Cukinia na szarym końcu w rankingu.
 
Do góry