reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ewa te spi od 19 ale dzis miala tulki jedna drzemkr na spacerze 2'5 h, rano prawie zasnela I mleko w btli sie skonczylo to jak dorobilam to ona juz wyspana I najedzona a ok 17 juz zasypiala I pralka zaczela wirowac I na srodek lazienki zaszla to ja polspiace dziecko przez ramie I lece I po wszystkim. Mala zjadla dzis caly sloiczek na obiad I nie wygladalo zeby sie szczegolnie najadla :)
Flammie nie wiem co w norweskich aptekach maja ale moze popros o preparat z drozdzami, skrzypem I pokrzywa u nas jest humavit. Bierze sie 2x2 tabl. ale ja lubie naturalne preparaty I takie starsze niz te wszystkie belissy co teraz wymyslaja raz dziennie -mnie nie przekonuja tym bardziej, ze znam firmy ktore robia te suplementy . Z kategorii lekow z kolei biotebal zawierajacy biotyne.
 
reklama
Witajcie wieczorem.
My dziś byliśmy u kolegi na urodzinach. Impreza była tydzień temu, a dziś tylko my. Młody grzeczny, super się sprawował :) wieczorami w domu jest bardziej nieznośny :p
 
Toteczka, są efekty po tym suplemeńcie? Też wole naturalne..

Już się obudził łobuz.. Ma jakiś wewnętrzny zegarek na 21 nastawiony :p
 
Witajcie. Moj synuś byl dzis caly dzien marudny. Biedny, pewnie go te dziąsła bolą i jak tylko go odkladalam z rak albo znikalam to był płacz. Na szczęście maz wrócił przed 15 i go wziął, poszli razem spac i mały spał az 2 godziny, ja tez sie drzemnelam na 20 minut i od razu inne samopoczucie ;) a jutro rano wezmie go ze soba i pojda do salonu a ja moze sie przespie choc do 9.
Co do powrotow meza to moj wraca kolo 18, czasem sie zdarzy wczesniej tak jak np. Dzis, ale za niedlugo zmienia prace i bedzie tylko na weekendy :( teoretycznie tez jesten sama, moi rodzice mieszkaja na parterze ale moja mama zajmuje sie dwulatkiem - synkien siostry wiec tez zmęczona ciagle bo młody daje w kość, więc czasem ide do niej doslownie na chwilkę, jak mam chwile wolna a ostatnio niestety rzadko sie to zdaza to pomogam jej i biore młodego do siebie, ale upilnowac go zeby malego nie zaczepial graniczy z cudem ;)
Dobrej nocy!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kilka dni temu dodałam post z podsumowaniem rozszerzania diety z jednej z grup na fb. Myślę, że fajnie jest to podsumowane. Jeśli chcesz napisz do mnie na priv. to Ci wyślę :)

Widziałam właśnie ten Twój post i sobie go skopiowałam i zapisałam, także dziękuję, już mam :)

Zabek nam sie juz przebił :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Alee fajnieee :) gratulacje ząbeczka.

My dziś byliśmy u lekarza, teoretycznie z wynikami badań. Ale laboratorium się pomyliło i zrobili badanie na Salmonellę zamiast na gronkowca no więc muszę badanie powtórzyć.
Natalka nadal za mało przybiera, przez ostatni miesiąc tylko 200 g. Zapadła decyzja o dokarmianiu, mamy zaleconą kaszkę Sinlac. Podawać mam po karmieniu piersią na dopchanie brzuszka;) daliśmy dziś pierwszy raz i smakowało. Także cieszę się ze zjadła i mam nadzieję że na tej kaszce trochę przybierze. Jeśli nie, to czeka nas szpital :(
 
reklama
Do góry