reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Konsultacja z dobrym fizjoterapeutą nigdy nie zaszkodzi.

Chrupki kukurydziane zdaje się nie mają glutenu.

U nas w nocy jęki przez sen i co chwilę glaskalam. Dobrze, ze mąż dziś w domu, to wstał rano do Małego, bo byłam nieprzytomna...
 
Moja je chrupki juz dawno a z glutenem ruszamy na dniach, bede dodawac pol lyzeczki kaszki z glutenem do sniadanka.
Maz dzis idzie na spacer a ja albo prasowanie albo sprzatanie
 
No ja dałam jakieś 2 tygodnie temu deserek z hippa jabłko z bananem i ciasteczkiem zupełnie nie patrząc na etykietę dopiero później popatrzyłam że zawierał gluten ale nic nie było jej po nim[emoji2]
 
Witam się i ja, długo długo nie pisałam ale czytam. Nie mam jak pisać, młody wyrywa mi telefon albo tak macha łapkami, że ciągle coś psuje.
Młody jest na cycku, czekamy do skończone go 6 miesiąca i spróbuje coś wprowadzić ale też ma spokojnie, jak nie będzie chciał to poczekamy dłużej. Nie chciałabym dawać mu żadnych kaszek czy klików ale zobaczymy czy się uda, plan planami a życie życiem.

Iwona gratulacje! pewnie lekko nie będzie ale i tak sama radość. Po cichu ci powiem, że Ci zazdroszczę. Duża rodzina + dzieci z małą różnicą wieku dla mię super.

Młody od ponad miesiąca bardzo często budzi się w nocy z 7 razy, nie wiem dlaczego, że zmęczenia którejś nocy wpychalam mu cycka do buzi a on miał w buzi smoczka a ile mu nagadalam że spać mi nie daje a nawet cycka nie weźmie.

Co do mężów to mój twierdził że nasza córka nigdy w nocy się nie budziła, to że spalam u niej czy z nią to mój wymysł aż do teraz kiedy oba zaczęła w nocy jego nachodzic dopiero po 6 latach wie jak to jest. Także to wszystko na temat pomocy z jego strony. Ja cały czas jestem z dziećmi, jak nie z jednym to z drugim albo z dwójką, potrzebuje odpocząć ale chyba nie jest mi dane.

Chciałbym na bieżąco z Wami pisać ale jak to zrobić.
 
reklama
Witam się i ja, długo długo nie pisałam ale czytam. Nie mam jak pisać, młody wyrywa mi telefon albo tak macha łapkami, że ciągle coś psuje.
Młody jest na cycku, czekamy do skończone go 6 miesiąca i spróbuje coś wprowadzić ale też ma spokojnie, jak nie będzie chciał to poczekamy dłużej. Nie chciałabym dawać mu żadnych kaszek czy klików ale zobaczymy czy się uda, plan planami a życie życiem.

Iwona gratulacje! pewnie lekko nie będzie ale i tak sama radość. Po cichu ci powiem, że Ci zazdroszczę. Duża rodzina + dzieci z małą różnicą wieku dla mię super.

Młody od ponad miesiąca bardzo często budzi się w nocy z 7 razy, nie wiem dlaczego, że zmęczenia którejś nocy wpychalam mu cycka do buzi a on miał w buzi smoczka a ile mu nagadalam że spać mi nie daje a nawet cycka nie weźmie.

Co do mężów to mój twierdził że nasza córka nigdy w nocy się nie budziła, to że spalam u niej czy z nią to mój wymysł aż do teraz kiedy oba zaczęła w nocy jego nachodzic dopiero po 6 latach wie jak to jest. Także to wszystko na temat pomocy z jego strony. Ja cały czas jestem z dziećmi, jak nie z jednym to z drugim albo z dwójką, potrzebuje odpocząć ale chyba nie jest mi dane.

Chciałbym na bieżąco z Wami pisać ale jak to zrobić.
Fajnie że się odezwałaś
 
Do góry