reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Cześć dziewczyny ,
My się dzisiaj szykujemy na wesele przyjaciółki .
Rozmiar nosimy 68 głównie chyba zaraz 74.
Właśnie miałam też napisać , że u nas tutaj żadna nie krytykuje wyborów innych dziewczyn i to jest cudowne !!!!! Dlatego tak fajnie mi się z Wami pisze :*
 
reklama
Asia, takie same sa u nas kupki po marchewce.
Ja tam mysle, ze dziecko z tata to fajnie. Mama jest ciagle a czas z tata to cos wyjatkowego :-)
 
My tez wlasnie wprowadzamy ten Nan, a myslalam rowniez o Hipp, jak Nan nie posmakuje to zmienimy:) ale poki co wydaje sie ze malej posmakowalo;)
 
Witajcie!

Widzę, że już do niektórych Mikołaj zawitał :D

My jesteśmy wyłącznie kp, a dziś pierwszy raz odciągnęłam mleko i zostawiłam babci do nakarmienia, bo musiałam ogarnąć temat kanapy do salonu. Bidok nie potrafił jeść z butelki, babcia więc go nakarmiła łyżeczką :)

U nas rozmiar 74.
Zamówiłam na Aliexpresie taką śmieszną przedłużkę do bodziaków, zobaczymy jak będzie działać, bo dużo bodziaków już zjeżdża Miśkowi z ramion. Link do: 1 Pc Unisex Baby Girl Boy Romper Partnerem Super Utility Kombinezon Wydłużają Przedłużenia Film Pieluchy w         3 colors silica gel spoon infant feeding bottle food supplement rice cereal spoon r od Pajacyki na Aliexpress.com | Grupa Alibaba
 
Panna_migotka fajne, u nas znów rękawy jeszcze za długie a już się nie dopina.
A zamawiałaś jakieś ubranka z alie? Bo tak miałam chęć ale zastanawiam się jaka jakość.
 
Dziewczyny u nas grypa żołądkowa albo jakiś wirus w domu panuje. Zaczęło się od średniej córki wymioty i biegunka oraz ból brzucha teraz mąż a mnie mdli. Małą naciąga na wymioty. Co można dać dziecku takiemu małemu? Boję się że skończy się szpitalem bo ona taka jeszcze malutka i o odwodnienie nie trudno a ja szpital fatalnie znoszę. Była szczepiona na rota może nie będzie tak źle. Przechodziła któraś już z dzieckiem takiego wirusa?
[emoji21]
 
Kurcze Aga na Was to wszystkie nieszczescia Swiata spadaja :( U nas teraz wlasnie rotawirusy atakuja bo corka kolezanki miala. Mam nadzieje, ze szpital nie bedzie konieczny, bez recepty to tylko smecta, probiotyki I elektrolity bo nifuroksazyd to w tabletkach a dzidziusiowy na recepte.
Moja mala ostatnio budzi sie w nocy I wyspana, dzis ponad 1.5 kombinowalismy z mezem I wkoncu on juz zglodnial I poszedl jesc a my w tym czasie zasnelysmy na srodku lozka I wyladowal na kanapie. Obudzilysmy sie niedawno I okazalo sie, ze tylko jedno karmienie nocne bylo. Daje mleko I znowu tylko troche wypila, moze u nas te zeby ida? Czy ktorys z Waszych zabkujacych dzidziusiow tez zaczal ulewac?
Ewa nosi ubranka w rozmiarze 62 I 68 a Mikolaj bedzie w tym roku troszke spozniony I przyniesie krzeselko do karmienia, oby okazalo sie ulubionym mebelkiem Ewy :) Chyba udalo mi sie jeszcze ululac mala to wskakujemy do lozka, milej niedzieli.
 
reklama
Do góry