reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

No i małą też złapał ten wirus[emoji22] wymiotuje po mleku staram się dawać mniej a częściej ale jest strasznie głodna i jak nie zje swojej porcji to płacze. Dałam jej zupkę z dynią i ziemniakiem i strasznie łapczywie zjadła była dalej głodna więc dałam parę łyżeczek elektrolitów strasznie nie dobre ale jej smakowało i ładnie piła. Teraz zjadła 30 ml mleka i śpi. Ogólnie mleka bardzo mało zjadła dzisiaj a w nocy spała jak zabita chyba z osłabienia[emoji21]
 
reklama
Moje dziecko bylo wieczorem tak marudne i placzace ze maz sie pytal kto nam.dziecko podmienił. Spal przez cały dzien moze z godzinke, popoludniowa drzemke odpuścił bo mama z tata poszli do kosciola a jak nas nie ma to śpi niespokojnie i zasnal mojej mamie na 15 minut, byl tak wybity ze snu że do tej pory nie mogl zasnac, dopiero po kapieli i mleczku padł. Jakby to działało tak ze przespi cala noc to byłoby fajnie, ale niestety....
Dobrej nocy! Mamy z mężem wieczór dla siebie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to o tych prezentach napisze. Maz ma bardzo duza rodzine i tu kazdy kazdemu cos daje. Wiadomo, ze chyba bym zbankrutowala, wiec kupuje drobiazgi. Zazwyczaj kupuje:
  • swiateczna herbate albo kawe w herbaciarni
  • tradycyjne wyroby - w tym roku sa to drzem z marchewki z koniakiem oraz syrop z piwa recznie robione.
  • czasem cos sama wydziergam na drutach albo na szydelku, albo upieke jakies specjalne ciasteczka i ladnie zapakuje
  • recznie robione mydelka albo swiece
  • dla najblizszej rodziny typu rodzice, tesciowie to np. zdjecie dziecka w ramce
  • na nastepny rok planuje karendarz na sciane ze zdjeciami synka przez caly rok
  • maz robi piwo to czasem dajemy piwo rodzinie :)
Najgorzej z dzieciakami, bo nie mam pojecia co im kupic! :(
 
Do góry