reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Hejka. Nic nie odpoczelam w nocy. Synek się co chwile budził, kiedy to minie? O 4 stwierdził że już po spaniu.
Wczoraj cały dzień byliśmy sami w domu i dziś to samo bo mąż o 7 już pojechał do pracy i przewiduje powrót na 24:-/ do tego wczoraj samochód mi się popsuł i nawet nie mogłam po mamę pojechać a się już umówiłyśmy.
Ja tam też bym się nie przyjmowała tym że nie kp, a daje mm. Robię wszystko co najlepsze dla mojego dziecka i nic nikomu do tego. Alleee że ja kp to zawsze jak kogoś spotykam to pierwsze pytanie, Karmisz piersia?
A pytałam się mamy czy ona kp. To właśnie kiedyś nie było takiej nagonki, nie było doradców laktac. i mało która kobieta kp i jakoś z nami wszystkimi jest w miarę ok ;)

Ja chyba już tu pisałam że była jakiś czas temu zazdrosna o męża. Ja mogłam się z synkiem bawić cały dzień, robić głupie miny, dokucza mu a on się na mnie patrzył jak a głupia. A mąż tylko podszedł i uśmiech od ucha do ucha, ale naszczęście już się trochę zmieniło, do mnie też się już śmieje, więc mi lepiej na sercu:biggrin2:

Toteczka też już nie uwierzę jak ktoś będzie mi mówił że takie małe dziecko TYLKO śpi je i robi kupki. Prawdę to ja już znam heh :-D

Ruda mój brat ma bujawke w suficie, ale oni mają zwykła najzwyklejsza, czerwoną, plastikową i zadowoleni ich coraz ma już prawie 3 lata i się buja i buja. My to kupimy taka na stelażu bo nie mamy gdzie przywiesić.

U mnie synek nosi cześć jeszcze 62 ale to ze smyka, a część 68 ale jeszcze trochę za duża. Ale mieliśmy coś na 74 i było akurat.
 
reklama
Dzieki Dziewczyny, uspokoilam sie. A dopajacie woda, herbatkami tak ogolnie? Jak czesto? U nas problem z zaparciami ale jak zaczelam dopajac to od razu kupa. A lekarka mowila ze przy podawaniu raz dziennie mm nie trzeba dopajac. Wiec super...
 
Dziewczyny jakie rozmiary noszą Wasze maluszki. Ania bluzeczki 68, ale dół i kombinezony 74.

Ciagle 62. 68 juz szykuje powoli, ale jeszcze duze.

A mowili, ze po 3 miesiacach bedzie latwiej...

No tak zawsze bedzie. Najpierw, ze po 3. Potem ze po 6. Potem to nie wiem, po 3 latacha? Albo jak do szkoły pójdzie? Nie pociesze cie, bo nigdy chyba nie bedzie latwiej dla nas mam :)

Dzieki Dziewczyny, uspokoilam sie. A dopajacie woda, herbatkami tak ogolnie? Jak czesto? U nas problem z zaparciami ale jak zaczelam dopajac to od razu kupa. A lekarka mowila ze przy podawaniu raz dziennie mm nie trzeba dopajac. Wiec super...

Ja akurat nie dopajam, ale domyslam sie ze w przypadku zaparc dopajanie moze pomoc. Kupka raz dziennie u nas dzieki warzywkom raz dziennie.

---

Dzis ide do pracy na pare godzinek. Jupi!! :)
Maly zasnal jak zwykle 0:30, ale nie byl wyjatkowo marudny. Wrecz przeciwnie byl super slodziutki. Gaworzyl, usmiechal sie :) Sam sobie lezal grzecznie w lozeczku i tylko slyszelismy jakies gadanie i takie "łup! łup!" - podnosi obie nóżki do góry i piętami potem wali o materac.

Dzis bede szykowac prezenty dla rodziny, bo muszę zacząć wysyłać w przyszłym tygodniu :)

Milej soboty!
 
My nosimy 62-68 :) niektóre z Zary 74 bo oni maja wyjątkowo małe te rzeczy :)

Giuliaa ja nie dopajam wcale a u nas mm i kupka jest codziennie i to przeważnie bezproblemowo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka :-) ja w 50%daje mm nan i też nie dopajam, chociaż dzisiaj jak dawałam rano kleik to sobie pomyślałam że może po tym coś do picia dać ale nie chciała ani mleka ani wody. Z kupka nie mamy problemu.

Kupka po marchewce jest pomarańczowo-brazowa:-) też taka maja wasze dzieci?

Flammie miłej pracy, fajnie tak wyjść na parę godzin.:-)
Chociaz ja już usłyszałam od koleżanki czy nie szkoda mi chodzić do pracy i że ona by nie zostawiła tak małego dziecka... Tylko że to dziecko tak się składa ma też tate:-) a ja zostawiam ja tylko 2razy na 6godzin ale w ocenie tej kol jestem wyrodna matka:-/

Rozmiary 68-74nosimy :-)

Zosia dostała lalkę od Mikołaja i jak ją zobaczyła to myślałam że przestanie oddychać, taki był zachwyt:-)

Dobrze ze my tutaj jesteśmy normalne i nie przekonujemy się na siłę do kp, a wspieramy w trudnościach. :-*
Ogólnie dużo z nas podaje mm a tylko jednostki wyłącznie kp. Ja też nie rozumiem całej tej nagonki.

Nieufna czytasz nas jeszcze? Jeśli tak to szczepisz mała już? Ja jeszcze nie zaszczepilam i już mnie straszą sanepidem:-/
 
Czesc dziewczyny, u nas noc lepsza ale bez szalu. W dodatku mam problem z wrastajacyn paznokciem i palec mnie bolal cala noc.
My tez na mm, u nas podajemy Nan.
Nosimy ciuszki 68-74 a pare nawet 80 (ale to spodnie).
Synus dostal na mikolaja misia ktory śpiewa, mowi i wydaje dźwięki i pizamke :)
Alez bym spedzila calu dzien w lozku...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Giuliaa w tej chwili na hipp bio combiotik [emoji3] ale byliśmy tez orzez miesiac na bebiko.

Asia my tez nie szczepimy ale narazie na etapie telefonów od przychodni w celu umówienia wizyty jesteśmy.
Asiu i co to za lalka ? [emoji3]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry