reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
U mnie śpi jak u Flammie. Pajac i albo kocyk albo cienka kołderka. W dzień tylko body i spodenki.
Ja też ciągle przeglądam w internecie ubranka dla synka, ale kurde ceny są czasami jak dla nas.
Kurcze i nie lubię jak teściowa coś kupuje bo mamy całkiem odmienne upodobania, a mąż z kolei jak mamusia coś przyniesie to leci i pokazuje fajne? fajne co nie? A ja eee no fajne :-/ bo tamta czeka na opinie.
 
U nas to samo z kupowaniem, właśnie jutro jedziemy do znajomych ale już mówię mężowi że wstapimy do galerii bo Zosi trzeba jakieś ciuszki kupić przy okazji:-)

I ja ogólnie zwracam uwagę na te ubranka żeby jedno do drugiego pasowało, taka koszulka z takim sweterkiem inna z takimi spodenkami, mąż się śmieje że mnie ale ja lubię ją tak stroic:-)

Spi w bawelnianym, cienkim pajacu, przykryta do pasa cienka kołdrą a i tak ma mokrusienkie włosy czasem a w sypialni mam max 22stopnie :-/
 
Hej Dziewczyny!!!

U nas zawirowania :D Ani zęby idą (ja tam nic nie widzę). Bylismy u lekarza, bo juz tak marudzi, słabo spi w nocy, wypluwa smoka i pomyslalam, ze na nowo ten mocz! Zrobiłam badanie i mocz ok. Kupki robi i pierdzi to brzuszek tez nie.
Jak macie jakies rady na ząbkowanie to przyjmuje :)

Toteczka- racjonalne jest. Znasz swojego męża. :) faceci są dziwni. Weź zdjęcia jakiegos przystojniaka z internetu i jak mąż zobaczy to powiedz, ze tak Cię wkurza wygląd tego modela, ale musisz obejrzec kazdy detal, bo nie wiesz co bardziej :D

Mój mąż za to ostatnio mnie wkurza (to nie nowosc) :D ciągle ma jakies uwagi. Zupa za mocno doprawiona a to mieso nie takie.

W tym roku JA robię wigilię u siebie :D dumnie brzmi JA bo to moja 1 wigilia. Przyjadą rodzice i tesc.

Jestem taka glodna... Ide zrobic jajo z majonezem :D buziaki!
Agula u nas tez zeby, praktycznie nie spimy i marudzenie od rana do wieczora

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lilylove ja kupiłam taki i wczoraj pierwszy raz załączyłam,super jest;-)
zmienia się kolor wyświetlanych gwiazdek,są ładne melodyjki,ruchome ramiona i kojące światełko czy coś takiego;-) małej sie podoba;-) jeszcze my mamy baldachim nad łóżeczkiem i tak zamontowaliśmy że się na całym wyświetlają ;-)
Link do: B-Kids USPOKAJACZ STACJA SPOKOJNYCH SNÓW Projektor
 
reklama
Haha ale się uśmiałam toteczka [emoji23][emoji23][emoji23] moja się uśmiechala[emoji14]
1480691052111.jpg


Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1480691052111.jpg
    1480691052111.jpg
    42,5 KB · Wyświetleń: 295
Do góry