reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Toteczka s to u mnie myslalam ze mala trzacha hehe
My dzis brokulki, ale mala sie krzywila, ale jak sprobowalam to sie jej nie dziwie hehe
Narazie daje tylko warzywa az sie nauczy jesc lyzeczka i dodaje do eieczornego mleka kleik lub kaszke

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Toteczka ale fajnie [emoji3] az uśmiech na twarzy sie pojawia [emoji3]

Aleksandra ale cudo [emoji7][emoji3]

BasiaJulia taki kupiłam mojemu chrześniakowi [emoji3] bardzo fajny potwierdzam


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja troche musze sie wyzalic.

Mianowicie od tygodnia podajemy mm raz dziennie, mialam chwilowo mniej swojego mleka, mloda sie nie najadala poza tym wiem od poczatku ze chce karmic ja kp do 6miesiaca. Wiec uznalam ze zaczniemy stopniowo zastepowac kp mm. I wszedzie ta nagonka ... Gadalam z pediatra i ona sie mnie pyta czemu zaczelam podawac mm skoro mam swoje mleko, z takim wyrzutem... Wszedzie w internecie matki na forach fejsbukach itd robia najazdy na te co nie karmia piersia. A ja mimo ze karmie tez piersia to czuje sie jakbym miala wlasnemu dziecku krzywde zrobic przez podawanie mm... A jak sie wejdzie na strony typu hafija to juz w ogole nic tylko sie dobic
 
Giuliaa przechodzilam przez to samo, mala dostawala histerii na widok piersi a lekarz mi mowi, ze mam jej powiedziec Ewa pij cyca I koniec. Jak robie malej mleko I widze ten ogromnt napis na srodku, ze karmienir piersia....blee. A tepienie jest do tego stopnia, ze w kauflandzie dzis bebilon w promocji 2,3,4, poczatkowe oczywiscie nie bo NALEŻY karmic piersia!!!!
Z innej beczki to na spacerze dzis.nie bylysmy bo po wczorajszym.mialam dosyc, lulalam mala w wozku I pospala prawie 2h wstala po 13 I dopiero teraz padla.
 
Toteczka tak samo w rosmanie Nan, 2,3,4 na promocji. Dzis podalam malemu na noc ta Camilie na zabkowanie, zobaczymy czy pomoże, a maly glodomor zjadl na noc 260 ml.
U nas olej kokosowy sie nie sprawdzil do buzi, pojawily sie brzydkie suche placki pomimo smarowania i krostki co mnie przerazilo, wrocilam do emolium.
Dobrej nocy i oby maluszek dzis choc troche przespal..

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja troche musze sie wyzalic.

Mianowicie od tygodnia podajemy mm raz dziennie, mialam chwilowo mniej swojego mleka, mloda sie nie najadala poza tym wiem od poczatku ze chce karmic ja kp do 6miesiaca. Wiec uznalam ze zaczniemy stopniowo zastepowac kp mm. I wszedzie ta nagonka ... Gadalam z pediatra i ona sie mnie pyta czemu zaczelam podawac mm skoro mam swoje mleko, z takim wyrzutem... Wszedzie w internecie matki na forach fejsbukach itd robia najazdy na te co nie karmia piersia. A ja mimo ze karmie tez piersia to czuje sie jakbym miala wlasnemu dziecku krzywde zrobic przez podawanie mm... A jak sie wejdzie na strony typu hafija to juz w ogole nic tylko sie dobic
U mnie to samo. bylam na grupie o kp ale jak zaczelam czytac te posty i komentarze to sie zalamalam i przestalam czytac i sluchac. u mnie bylo slabo z kp od poczatku az przyszedl taki moment ze juz nie dawalam rady, plakalam razem z malym a kazy dzien byl pelen leku i obaw czy sie przystawi czy nie. Moze nie powinnam go tak odstawiac ale juz serio nie dawalam rady. Dalej nie jest mi fajnie z ta mysla ale on spokojny i ja tez. przestalam czytac jak hafija napisala ze o dziecku karmionym wylacznie piersia mowi sie wtedy gdy ani malej kropelki nie zjadlo mm i jest to niby logicze ale dla mnie wydzwiek tego artykulu byl bardzo dobijajacy i krzywdzacy i zakonczylam czytanie.
Ogolnie jak komus mowie ze juz nie kp to szok i wychodze na zla i wyrodna matke i uslyszalam raz, ze chyba nie dojrzalam do posiadania dziecka skoro takie decyzje podejmuje, powinnam za wszelka cene kp i koniec.

Smutek ogolnie...

A co do marchewki to moj maly chyba tez ma problemy z kupka po marchewie. Tak sie napina biedy i steka az sie robi czerwony i zaczyna plakac. Kupilam sloiczek sliweczki dam mu jutro i w niedziele i chwilowo nie bede dawala marchewy.

Strasznie mi smutno ze nie daje malemu odpowiedniej bliskosci. Zasypia od dwoch dni tylko w nosidelku jak jest bujany, nie przytula sie do mnie a jak ja go przytulam to sie wierci i mraczy bo nie chce lezec, caly czas nosic to ja go nie mam sily bo to juz niezly klocus ;) ogolnie mam slabe dni ostatnio. Chyba pogoda tez robi swoje...

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry