reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Zdrówka i regularnych kupek dla dzieciaczków.

Kaskaw dużo będziecie płacić za żłobek?

Kurcze jak was czytam to się okazuje że to mój mąż po mnie sprząta a nie na odwrót. To on i zwraca uwagę że coś gdzieś stoi że czegoś nie odłożyłam na miejsce. A ja wychodzę z założenia że sprzątanie nie ucieknie. Oczywiście że szczotka co chwile latam bo pisał z wiatrołap mnie strasznie wkurza, ale ze papierek po cukierki leży na stoliku a nie w koszu już mi tak bardzo nie przeszkadza ;-)
U nas każdy dzień inny. Wczoraj fajnie noc przespał do 3, w dzień mężowi sporo spał i chyba za dużo bo nocne pobudki zaczęły się już o 23 o 5 stwierdził że to już dzień i czas się bawić, ale włożyłem go do łóżeczka włączyłem karuzele projektor i naszczęście usnąl na 30min ale do 7 jakoś sam sobie poradził w łóżeczku a ja przysypialam.
A dzień....ja się pytał skąd to dziecko ma siłę na taki płacz,ryk? Cały czerwony dyszy a dalej się drze? I o co? Leżeć nie chce, głodny nie jest, na rękach uspokaja się dopiero jak chodzę po domu. A kręgosłup i nogi już mi w d.. wchodzą.
Z szorstkiemi plackami dalej wlaczamy, pojawiły się nowe :-/
My dietę będziemy rozszerzać dopiero w styczniu, narazie co jestem w sklepie to oglądam sobie słoiczki co ciekawego w nich jest.

A teraz pytanie z innej kategorii. Gdzie kupujecie ubranka dla dzieciaczków? Bo zaczynam zakładać 68, i czas zacząć kupować ubranka na 74.
A i jeszcze od kiedy planujecie wsadzac dzieci do fotelików do karmienia?
ja ciągle dostaje paczki od siostry:) między naszymi chłopakami nie ma nawet roku. Za to czasami wciskam jej jakąś kasiurę by okupiła swojego, przecież i tak w końcu do mnei to trafi :D a dokupuje w tesco z FF bardzo lubię to firmę, nie tylko dla Małego w niej kupuje. Siostra moja jak to mówi szwagier" jest Mistrzynią lumpa" wyłapuje takie cudeńka firmowe w lumpach ,że szok. Ma do tego od koleżanki- włąscicielki zawsze cynk jak jest nowa dostawa i sobie grzebie zanim to trafi na sklep. Krzesełko do karmienia kupię jak Młody będzie siedział pewnie i sztywno

Hejka!

Mam pytanie. Czy gotujecie wodę niegazowaną na herbatkę czy z kranu? A jak dajecie wodę to niegazowaną czy gotujecie tą niegazowaną??
Z jakiego smoczka dajecie pić? Według wieku naszych dzieci z Aventu powinny być już trójki, ale moja na tych trójkach się strasznie krztusi :( Mogę więc dawać dwójki czy powinnam według wieku? Widzę, że już Iwona i Julka coś o tym pisały, dzięki!

Aga, dobrze, że wiesz co i jak. Oby teraz było już tylko lepiej!
Julka, podpięłam się trochę pod Twoje pytanie czy wypowiedz. No właśnie, z piersi leci cały czas tak samo i to jeszcze kilkoma dziurkami, od razu :)
Karolina - ja jestem z wózka bardzo zadowolona! Rewelacyjne są te duże koła retro skrętne, bez tego byłoby ciężko. Jest świetny, miękki, fantastycznie się prowadzi!! Mój to Navington Caravel :)
Pauladabro - życzonka dla Twojego Skarba. Z zasypianiem u nas też gorzej, chyba zaczynam się przyzwyczajać...Cieszę się, jak mi uśnie przy cycku...Nie tak miało być :/
Lizzy - powodzenie na wyjeździe! Będzie dobrze!
Julita - wspomnienia może nie są za ciekawe, ale Synka masz cudownego!!
Iwona - znam ten ból!!!! Sprzątanie, sprzątanie, sprzątanie!!!!!!
BasiaJulia - nie używam :)
Kaskaw - również pozdrawiam! Wpadaj częściej i pisz!!

Wysyłam, później doczytam ostatnią stronę, bo muszę lecieć do obiadu!
Lila ja mam dzbanek z filtrem, przelewam kranówkę, gotuję ją i na tym robie mleczko czy herbatki
 
reklama
Dziewczyny, która ma FB to możecie zapisać się do grupy o nazwie Rozszerzanie diety niemowląt PO 6. miesiącu.
Można się dowiedzieć jak rozszerzać dietę itp. Ostatnio był przegląd wód niegazowanych.
Trochę cierpliwości trzeba mieć do tych lasek, ale można dowiedzieć się ciekawych rzeczy i poznać przepisy nie tylko dla dzieci :)
no ja ostatnio mam mało cierpliwości:D
 
Hej.

Też czekam, choć zwykle oczekiwanie przyjemniejsze niż same święta. W tym roku jedziemy do moich rodziców (świąt z nimi nie spędzałam od 4 lat), mam nadzieję, że atmosfera bedzie świąteczna i mój tata nic nie wymyśli...


Mam nadzieję, że się poprawi :)


U nas też kręcenie się w nocy. Flammie, jak tak piszesz to podobnie u mnie, ale wieczorem budzenie się co chwilę :( Już nawet nie chodzę wcześniej spać niż 22.


Mam bebetto luca i też hamulec się lekko zacina. Ale jestem ogólnie zadowolona, jest ładny i dobrze się prowadzi.

Dziś od rana wiercą :( uciekamy za chwilę na spacer. Nawet się poświęcę i zniosę wózek ;)
Też mam luca s line. I tez się zacina hamulec[emoji14]mi również dobrze się prowadzi :)

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam trzy filtry podzlewowe, od piasku, jakis węglowy ijakis jeszcze i ta wode z kranu gotuje i z tego robie.. A ubrania to roznie.. Tesco i tala firma mamo kup mi fajne gatunkowo i niedrogie rzeczy..
Za zlobek place 185zl czesne plus 4.5 zl za wyzywienie dziennie ..

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zdrówka i regularnych kupek dla dzieciaczków.

Kaskaw dużo będziecie płacić za żłobek?

Kurcze jak was czytam to się okazuje że to mój mąż po mnie sprząta a nie na odwrót. To on i zwraca uwagę że coś gdzieś stoi że czegoś nie odłożyłam na miejsce. A ja wychodzę z założenia że sprzątanie nie ucieknie. Oczywiście że szczotka co chwile latam bo pisał z wiatrołap mnie strasznie wkurza, ale ze papierek po cukierki leży na stoliku a nie w koszu już mi tak bardzo nie przeszkadza ;-)
U nas każdy dzień inny. Wczoraj fajnie noc przespał do 3, w dzień mężowi sporo spał i chyba za dużo bo nocne pobudki zaczęły się już o 23 o 5 stwierdził że to już dzień i czas się bawić, ale włożyłem go do łóżeczka włączyłem karuzele projektor i naszczęście usnąl na 30min ale do 7 jakoś sam sobie poradził w łóżeczku a ja przysypialam.
A dzień....ja się pytał skąd to dziecko ma siłę na taki płacz,ryk? Cały czerwony dyszy a dalej się drze? I o co? Leżeć nie chce, głodny nie jest, na rękach uspokaja się dopiero jak chodzę po domu. A kręgosłup i nogi już mi w d.. wchodzą.
Z szorstkiemi plackami dalej wlaczamy, pojawiły się nowe :-/
My dietę będziemy rozszerzać dopiero w styczniu, narazie co jestem w sklepie to oglądam sobie słoiczki co ciekawego w nich jest.

A teraz pytanie z innej kategorii. Gdzie kupujecie ubranka dla dzieciaczków? Bo zaczynam zakładać 68, i czas zacząć kupować ubranka na 74.
A i jeszcze od kiedy planujecie wsadzac dzieci do fotelików do karmienia?
Ja kupuje w smyku jak są promocje, sporo też w pepco, jakieś leginsy bluzy bluzeczki.

Od dłuższego czasu karmie w bujaku Tiny love, jest regulacja na pół leżąco a jak będzie siedzieć to jeszcze wyżej. Podkładam jej pieluszke i się sama karmi[emoji14]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kupuje w lidlu zwlaszcza body, sa bardzo przyjemne i nie zmieniaja sie po praniu, mam pare z H&M, pare ze smyka i pajacyki mam z firmy George to jest ta co jest w tesco tylko mi szwagier kupuje w Anglii bo tam 5 sztuk 8 funtow okolo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli muszę to kupuje używane ubranka. W nowe ubranka nas rodzina zaopatruje, zwłaszcza bardzo liczna rodzina męża.

Ja używam kranowej wody przegotowanej.

Ja nie wiem, co ten mój synek robi... Śpi juz 2 godziny. I znowu muszę budzić na jedzenie, kąpanie i spanie. A może nie budzić, ale chyba nie chcę by się wieczorem wyspał.

Tak sobie myślę, że może noc polarna go wytrąciła z rytmu.. :confused2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
My mamy ubranka z różnych przeróżnych firm : h&m, zara, kappahl ( piękna kolekcja newbie [emoji7]) f&f, smyk ogólnie gdzie jestem tam kupuje [emoji3] z lidla tez mamy. Wszystkie podobne jakościowo nie ma jakies większej różnicy [emoji6]

Paula_dabro oj tak tam terror straszny, a jeszcxe gorszy na grupie polecanej przez BasiaJulia aczkolwiek rownież do niej należę bo członkinie maja niezłe przepisy :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry