reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Witam
Cały dzień mnie nie było ale mała męczy się z tym katarem teraz tez nie śpimy
Wczoraj pojechałam z nią do lekarza osluchowo czysta gardło lekko zaczerwienione
Mamy robić inhalacje i czyścić nos jak się nie poprawi to w środę znowu mamy przyjechać
 
reklama
Witam
Cały dzień mnie nie było ale mała męczy się z tym katarem teraz tez nie śpimy
Wczoraj pojechałam z nią do lekarza osluchowo czysta gardło lekko zaczerwienione
Mamy robić inhalacje i czyścić nos jak się nie poprawi to w środę znowu mamy przyjechać
Zdrówka dla Was kochani.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Maly obudzil sie przed 7 dzis. Jak chcialam dac cyca to byl ryk nieziemski :( Maz zrobil butle i dalej byl krzyk, ale w koncu jak sie uspokoil to zjadl i poszedl spac.. i tak spi i spi od tej 7 az do teraz. Pewnie po wczorajszym biedaczek wymeczony.
Mialam isc na 12 na cwiczenia, ale nie wiem czy sie wyrobimy :hmm:
 
Aleksandra gratuluje. U nas skok ciag dalszy - chce sie spac ale nie bedzie, chce sie jesc ale nie je, w nocy pobudki co chwike i rozkopywanie poscieli, a jak przykryje to krzyk. Juz mi pare siwych włosów przybyło, ale walcze ;) właśnie bujamy sie w wózku

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aleksandra gratuluje. Dziewczyny a moze nie warto czytać o tych skokach rozwojowych bo moze to my sie stresujemy a dzieci to czują i tez maja gorsze dni.

U nas dzis maly sukces Pola spała słodko cała noc z przerwą na karmienie w swoim łóżeczku w koncu sie zmobilizowalam do powrotu do normalności. Oczywiście jedna jaskółka wiosny nie czyni ale zawsze to początek...

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie :)
Aleksandra gratulacje :) Mam nadzieję, że się fajnie będzie mieszkało. Może jakieś foteczki, jak się już urządzicie?
Dla wszystkich zakatarzonych i z bolącym gardłem - jest taka linia *spam* dla kobiet w ciąży i dla karmiących :)
Ja właśnie od wczoraj z bólem gardła :( Obym małej nie zaraziła.

Słuchajcie, pogoda na niedzielę coraz bardziej "optymistyczna": najpierw 6 st., potem śnieg, a teraz 2 st... Zapowiada się udany chrzest, chyba kupię grubsze rajstopy, choć nie wiem czy nie będą głupio wyglądać...
 
Aga Gunia ja gdybym nie wiedziala ze jest cos takiego jak skok rozwojowy to myslalabym ze mi dziecko podmienili i zastanawialabyn co go boli albo czemu mu zle wiec jak dla mnie bylby większy stres a tak po prostu wiem ze to w koncu minie. Ja nie patrze tygodniowo na skoki, widzę ze dziecko parę dni mi sie dziwnie zachowuje, patrzę na rozpiske - aha zgadza się ;) nie chciał jesc, płakał, wyrywal sie - poszlam z nim do sypialni i zjadł 180 [emoji106]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka.
Ja dziś jestem już padnieta. Maluch ma dzień jęczenia, marudzenia, stękania nawet przy piersi. Cyc jest fajny ale na 5min później się wygina krzyczy. Juz nie mam pomysku jak go zabawić.
Do tego mąż narzeka na silny ból podbrzusza, jutro ma usg a ja siedzę i się martwię a maluch mi tak stęka, krzyczy do ucha. Aaaaa głową już boli.
 
reklama
U nas marudzenie swoją drogą bo do tego jestem przyzwyczajona ale zasypianie to męczarnia. Kiedyś wystarczyło przytulić, potem jakimś czasie chwilę pobujać i tulić a teraz bujam i smoczka daje i mała przyśnie ale nie potrafi zasnąc porządnie. Jeśli smoczek wypadnie to po chwili się rzuca i tak w kółko. Ma jakieś drobne kropki na szyji może ją to swędzi, nie mam pomysłu.
 
Do góry