reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Aga bidulo, dobrze że dzień się kończy, może nocka będzie lżejsza. Mój mąż zawsze ma nerwy, że natura tak działa, że nasze dzidziusie muszą się męczyć z kolkami, bólem brzuszka, ulewaniem itp, jakby nie mogły się rodzić z dojrzałym układem pokarmowym.
Moja już tak uzależniona od smoczka, że bez niego nie zaśnie a na spacerze to cały czas ssie. Boje się, że dojdzie do tego że w nocy będzie go chciała ciągle mieć a jak wypadnie to będą pobudki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aga, trzymaj się! Biedna ta twoja ślicznotka, a ty też przy okazji.
Ja nerwowo to też często nie daje rady, bo mój bywa spokojny, ale ma też swoje momenty różne..

Toteczka, mój też ze smoczkiem zasypia. On ma bardzo duży problem z wyciszeniem się i ze smoczkiem nawet mu trudno się uspokoić, a bez smoczka to nie ma szans by sam zasnął. Żeby się nie uzależnil zabieram smoczek jak tylko zaśnie, a na spacerze daje tylko jak się robi niespokojny bardzo. Myślę, że jeszcze przyjdzie czas na oduczanie od smoczka. Póki co dzieci są jeszcze malutkie i najwyarźniej jeszcze muszą sobei coś possać a i lepiej, że jest to smoczek a nie kciuk.

Paula, dzięki! Teraz mam na to ciacho ochote :)

Mąż mi kupił ten żel na mój nadgarstek i teraz czekam na niego jak na zbawienie.
Dziś w dzień synek był marudny bardzo, więc tylko zakupy i obiad udało mi się ogarnąć. Jak patrze na mieszkanie to nie wiem za co się wziąć najpierw, bo taki mam bałagan :(
 
Dziewczyny jakie karuzele polecacie?
Ja od początku śpię z Polą i póki co tak zostanie, w dzień śpi w łóżeczku.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
My mamy z motylkami z firmy smooby, ma projektor z gwiazdkamu i spokojne melodyjki, motylki kręcą się powolutku.

mój mały czwarty dzień nie robi kupy i po każdym karmieniu płacz bo ciśnie wcześniej robił dwa, trzy razy dziennie.
 
Ostatnia edycja:
Młoda dalej nie śpi ale się uspokoiła przed chwilą aż się skręcała z bólu i strasznie płakała nawet ręce nie pomagały ale był bąk i się jej odbiło uff dawno takiego ataku ,,kolki" chyba kolki nie miała. Teraz za nic nie chcę zasnąć[emoji58] coś sobie gada do siebie ale dałam smoka i znając życie co minutę będzie wypluwanie go i płacz i znowu wkładanie i tak w kółko[emoji33]
 
U mnie od kilku dni zasypia po kąpieli koło 20, ale później budzi się często i marudzi

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Flammie oby pomogło :)
Dziewczyny źle mnie zrozumiałyście. Ja nie uważam , że spanie z dziećmi jest samo w sobie złe . Uwielbiam spać z Milą . Tylko to zabiera mi wieczór , bo jak się z nią położę to już kaplica , idę w kimę i nie ma mowy , żebym coś zrobiła albo miała czas dla siebie . A jednak lubię te parę godzin "samotności":)
 
Do góry