reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Cześć!

Gwiazdeczka obudziła się o 6 to teraz od 8 sobie śpi :)

Też ćwiczyłam przed ciążą skalpel Chodakowskiej.

Używamy Pampers.

Pogoda ponura :/

Iwona, a ja mam spodenki adidasa, jeszcze z podstawówki i wyobraź sobie, że rosną i chudną razem ze mną, bo nawet teraz je zakładam i nad morzem w nich śmigałam. Fenomen jakiś :cool2::-D

Miałam coś jeszcze pisać, ale nie pamiętam już...
 
reklama
Paula, ja miałam w wypisie ze szpitala zalecenie, żeby do 10 dnia życia zrobić tsh i położna mi mówiła, że to ważne żeby się w tym terminie zmieścić. Ale u was na pewno wszystko ok.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziolina, on chyba ma tak po mnie, bo mama mówi, że ja też tak spałam całe noce, a w dzień prawie nic. Je nan ha z delicolem i w dzień by mógł jeść ciagle. 2,5 godziny to maksymalna przerwa, a tak to po 1,5 chce jeść, zabawiam zwykle by do 2 godzin dobilo. Więc ta noc to fenomen...
 
właśnie popytałam dziewczyn z innego forum i pisały że jak ćwiczyły to miały nawał pokarmu

Lizzy jakbyś była chętna to ja jak mąż wcześniej dzisiaj przyjedzie to poszłabym biegać

udało mi się dzisiaj pozałatwiać kilka spraw mała spała w samochodzie mama jej pilnowała i tak śpi do teraz w foteliku a ja obiad gotuję nie wyciągam jej bo się rozbudzi
 
Cześć
U nas noc dziwna....zbudziła się o 23, potem o 24...wzięłam ją do łóżka i spała do 5.30, cycek i do 8
U nas też piździ ten wiatr jak cholera.
Jutro w końcu robię hybrydy, bo mam kilometrowe odrosty. Moja kosmetyczka miała operację nosa i się zapuściłam:/
 
właśnie popytałam dziewczyn z innego forum i pisały że jak ćwiczyły to miały nawał pokarmu

Lizzy jakbyś była chętna to ja jak mąż wcześniej dzisiaj przyjedzie to poszłabym biegać

udało mi się dzisiaj pozałatwiać kilka spraw mała spała w samochodzie mama jej pilnowała i tak śpi do teraz w foteliku a ja obiad gotuję nie wyciągam jej bo się rozbudzi
Patrz a mi polozna glupot nagadala ze cwiczyc moge ale nie biegac bo spala ten pokarm.. A tak to juz dawno bym sobie smigala ;/

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas pojawily sie suche placki na policzkach, takie nieładne, zmienilismy na emolium, niby jest lepiej ale dzis jak mu chcialam przemyc woda to strasznie sie rozplakal biedaczek :(
 
Do góry