reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Madzia u nas identyczna sytuacja byla wtedy co sie martwilam ze malo je, kupilan nowa butle bo wydawalo mi sie ze moze zuzyta, przechodze na Bebilon 1 i je normalnie po 120-130 ml, ale ten Bebilon zwykly jest nieporownywalny w smaku z tym comfortem. Moj maluszek odpukac spi w dzień po 3-4 razy i teraz juz godzinke spi. Ciekawe jaka bedzie noc
 
reklama
Rozmawiałam i stwierdził że mało śpi ale nic na to nie poradził. Młoda nadal nie śpi [emoji46] opadam z sił już. Ja jestem już śpiąca a ona marudzi. Już ją lulał
am na rękach nosiłam przez ponad godzinę i nic. To że w dzień nie śpi to się zaczęłam przyzwyczajać ale ze teraz nie chcę to już za wiele. Zazwyczaj o 19-20.00 spała.
Może taki ma dzień, maluchy podobno bardzo reagują na pogodę. Moja też zasnęła dopiero, a usypiałam od 19.
 
padam na pysk ale chciałam jeszcze odpisać bo jak zwykle nie mam kiedy.

Pytanie:
Jakie uzywacie pieluszki?

Kupowałam Libero Newborn dotychczas i były ok, tylko musimy przejsc na rozmiar 3, a ten rozmiar od Libero jest dwa razy drozszy od rozmiaru 2. Kupiłam Pampers na probe, bo nie drogie, ale mi strasznie smierdza chemia :/
u nas od początku pampers, teraz mamy 3 i uważam że są swietne super chłonne.

Ja tylko pampers. Wypróbowałam różne, bo tak dostawaliśmy i po probie chłonności pampers jednak najlepszy
też tesowałam inne bo mielismy próbki dlatego zostałam przy pampersach zielonych choć białe też są fajne ale drogie.
Ja z Lidla:)
Pampersy w nocy przeciekały, te z lidla są idealne.

Od poniedziałku w lidlu znowu super rzeczy dla maluchow, w tym kombinezony:)
no ja już w smyku kupiła kombinezon wiec mamy:) jutro jeszcze czapkę odbiorę i mamy wsio na zimę i kurtkę dla Mai.
U nas tez tylko pampers.. Resztę mi przesikuje strasznie..

Mam chyba zapalenie oskrzeli.. Masakra !

A dzien do tego paskudny.. Ale nie narzekam ;))

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
zdrówka życzę, okropna ta pogoda
Karolina ja tez nie przebieram w nocy i pampersy właśnie dawały radę zobaczę jak te dady będą się sprawować
podobno od dzisiaj dady w promocji po 19.90
ja też nie przebieram w nocy.
Ja używałam pampersy premium care, ale wychodza dosc drogo bo juz uzywany 3, wczoraj byla promocja na dady i kupiłam, za 120 sztuk 49,99 zl.. nic mi sie dzis nie chce :( ja waze tyle co przed ciaza, ale brzuch nieporownywalny... flak, tez probuje sie zmobilizowac do ćwiczeń ale kiepsko mi to idzie, cwiczylam pare razy.
ja ostatnio kupiłam w tesko 126szt 3 za 38zł super promocja;0
Ja kupuje pampersy w aptece gemini, tą mega paczkę 170 szt. Wychodzi 60 gr za sztukę pampersa
ale mają drogą wysyłkę
A moje dziecko nadal nie śpi od godziny 6.00 rano już mnie głowa boli
oj, moje córcia taka była, wiem co czujesz....
Jak mój mąż zajmuje się córką to mała ma wiecznie smoczek w buzi a jak zapłacze to zaraz pyta: o której jadła? Widocznie faceci już tak mają, że idą na skróty.
Byłam w smyku ale misie szumisie wyszły, patrzyłam też za tą polecaną matą ale też pusto.I wyszlam z pustymi rękami.
heheh to chyba wszystkie chłopy tak mają
Mój to jeszcze z trwogą pyta się mnie czemu on płacze, pewnie głodny.....;P

Byliśmy na kontroli z malutkim już ok, ale pani dr powiedziała ze to możliwe ze po paracetamolu miał ten płacz bo go zamólił ten syrop jednak 4ml dla takiego maluszka to dużo.......kur...a teraz mi o tym mówi a w piątek kazała dać 4ml to dałam od razu nie dzieliłam na raty ale wiem jedno już mu go nie podam, paracetamol jedynie w czopkach.

dobrej nocki mamusie
 
Może taki ma dzień, maluchy podobno bardzo reagują na pogodę. Moja też zasnęła dopiero, a usypiałam od 19.
No moja ewidentnie reaguje na pogodę, dzisiaj śpi od 12 całe popołudnie z przerwą na jedzenie, chwilę na brzuchu polezala, po 19 kąpiel i super zasnęla a bałam się że po takim śpiący dniu nie będzie chciała a tu proszę.

Dobranoc :-)


Napisane na Nexus 7 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aga30+ troszke to niepokjace, ze malenstwo tak nie spi długo. Pewnie tez po czesci to błedne koło, bo mała musi byc przemeczona i zasnac trudno. Ale sie umeczycie.. :(

U nas własnie było godzinne usypianie przy zdecydowanym protescie małego.. ale chyba usnał juz, bo cicho jest...

Ja zmieniam pieluszke jak mały spi, w łozeczku, jak sama ide spac, bo zwykle wybudza sie jak ma pełna pieluche. Teraz testujemy Pampers i jestem ciekawa czy wyczuje, ze zmoczył.

Eh.. na meza tez mogłabym ponarzekac.. :(

Z tym jedzeniem to u nas tez sa problemy. Czasem przez prawie cały dzien nie chce ani cyca ani butli. Wypluwa piers/smocek, prezy sie i płacze. Wiem, ze jest głodny i zwykle po jakiejs pol godziny poddaje sie i je..
 
reklama
my już też na nogach od 6

wieczorem wielki płacz dopiero jak ją przodem trzymałam to się uspokoiła i tak ją próbowałam uspać ale wieczorem zasnęła jeszcze ok 17 i spała do 19

chciałam iść dzisiaj pobiegać ale strasznie pada
 
Do góry