reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny ktore biegaja - nie karmicie juz piersia? Bo bieganie spala pokarm..

Matko moja mala wczoraj od godziny 16 do 21 byla tak rozbudzona.. Tylko sie smiala i gadala ;)
Teraz zebralismy starszaka do zlobka, tata go zawiozl a my jeszcze dosypiamy ;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moje dziecię z kolei na pogodę zareagowało większą ilością snu, zasnal po 21, wstal po 7...ale w dzień był marudny, uspokajał się tylko na raczkach i to przodem do pokoju...
 
karmię piersią i butlą nie wiedziałam że bieganie spala pokarm

Lizzy moja też tylko przodem do pokoju teraz mi też zrobiła jazdę zasnęła dopiero 15minut temu a muszę ją wybudzic bo trzeba Majkę do szkoły zawieść
 
Mój synuś w dzień nie chce spać. Takie polgodzinne drzemki po jedzonku mu sid zdarzaja tylko... za to w nocy spalam wiecej niz maz, bo wyszedl do pracy szybciej niz Młody wstał :p
 
Czesc Dziewczyny,

Mam pytanie do mam ktore maja niedoczynnosc lub nadczynnosc tarczycy. Jak to jest z badaniem tsh u dzieci? Ja w dokumentach nie mam zadnej informacji czy maly mial badany poziom w szpitalu czy nie. Teraz ma 3,5miesiaca i bylismy dzisiaj pobrac krew do sprawdzenia bo nie wiem jaki on ma poziom. W wypisie nie ma nic na ten temat a do tego czasu jakos mi zupelnie nie przyszlo do glowy zeby mu to sprawdzic...teraz mam stresa bo moze cos jest nie tak a ja dopiero teraz sprawdzam...:/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczyny,

Mam pytanie do mam ktore maja niedoczynnosc lub nadczynnosc tarczycy. Jak to jest z badaniem tsh u dzieci? Ja w dokumentach nie mam zadnej informacji czy maly mial badany poziom w szpitalu czy nie. Teraz ma 3,5miesiaca i bylismy dzisiaj pobrac krew do sprawdzenia bo nie wiem jaki on ma poziom. W wypisie nie ma nic na ten temat a do tego czasu jakos mi zupelnie nie przyszlo do glowy zeby mu to sprawdzic...teraz mam stresa bo moze cos jest nie tak a ja dopiero teraz sprawdzam...:/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom


Ja nie miałam nic na wypisie, zrobiłam, bo mi teściowa pediatra powiedziała.

U nas noc w miarę, bo pobudki co 3 godziny i spałyśmy do prawie 9.
Pogoda ładna, ale wiatr, że hoho.

Co do biegania i laktacji - podczas ćwiczeń, dosyć intensywnych miałam wręcz nawał pokarmu, więc nie wiem jak to jest.
 
Ja nie miałam nic na wypisie, zrobiłam, bo mi teściowa pediatra powiedziała.

U nas noc w miarę, bo pobudki co 3 godziny i spałyśmy do prawie 9.
Pogoda ładna, ale wiatr, że hoho.

Co do biegania i laktacji - podczas ćwiczeń, dosyć intensywnych miałam wręcz nawał pokarmu, więc nie wiem jak to jest.
A ile miala Twoja Mala jak robilas jej tsh?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc Dziewczyny,

Mam pytanie do mam ktore maja niedoczynnosc lub nadczynnosc tarczycy. Jak to jest z badaniem tsh u dzieci? Ja w dokumentach nie mam zadnej informacji czy maly mial badany poziom w szpitalu czy nie. Teraz ma 3,5miesiaca i bylismy dzisiaj pobrac krew do sprawdzenia bo nie wiem jaki on ma poziom. W wypisie nie ma nic na ten temat a do tego czasu jakos mi zupelnie nie przyszlo do glowy zeby mu to sprawdzic...teraz mam stresa bo moze cos jest nie tak a ja dopiero teraz sprawdzam...:/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Mój synek miał po urodzeniu sptawdzany poziom tsh i było wszystko dobrze.
 
reklama
Do góry