reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Mój rano był ubrany w body dł.rękaw, cieplejsze spodnie bluza polarowa czapeczka i przykryty kocykiem.
 
reklama
Hej dziewczyny!

Dawno nie pisałam, bo jakoś tak ciężko mi się zebrać.

Toteczka, witaj! Piękną masz królewnę :-)

Ja w takie dni jak dziś zakładam małemu body z krótkim rękawkiem, kombinezonik dresowy z h&m, czapeczkę i przykrywam kocykiem.
Na jesień kupiłam dzieciakom fajne kompleciki - córeczce taki zestaw Link do: Zestawy jesienne : Piórka frędzle chaber
a synciowi taki Link do: Zestawy jesienne chłopiec : Łapacze snów turkus
Są z porządnej, grubej tkaniny dresowej. Sobie też zamówiłam. Mają też fajne dresiki, ale trochę to wszystko kosztuje niestety.
Mój Misiek ma obwód głowy 40 cm, ale może pamiętacie, jak Wam pisałam, że na usg główka wychodzi starsza o 3-4 tygodnie :-) Z tym że teraz ciało dogoniło głowę i mam małego byka ;-)

Julka, byłam w lidlu po body z samego rana. Gdybym poszła później, nie dostałabym naszego rozmiaru, bo nie wiem, czy jakiś wyż jest teraz, ale ludzie rzucają się najbardziej na 62-68.
 
Ja staram się nie przegrzewać. Dzisiaj padał drobny deszczyk i za ciepło nie było ale mimo tego ubrałam pajacyka kurteczkę taką misiową ale cienką opaskę i włożyłam ją do takiego śpiworka i do wózka górę wózka przykryłam klapką aha i od urodzenia nie zakładałam czapki i skarpetek gołe stopki miała ale dzisiaj założyłam szerszą opaskę no i oczywiście skarpetki a do kąpieli nie ogrzewam pokoju.
 
to tak jak u mnie,w nocy je 2 razy i bardzo ładnie,od razu chwyta i tak z 20 min ciągnie z zamknietymi oczami,w dzień natomiast kiepsko trudno jej tak zassać porządnie,co jakis czas wypluwa i muszę jej wkładać sutka trochę na siłe,popłakuje,rozgląda się.może to dlatego ze ma za dużo bodźcow w dzień a w nocy tylko lampka się swieci i cisza....hmmmm sama nie wiem o co chodzi;-)

Flammie super opisałaś te rodzaje płaczu i zachowań,u mnie podobnie,teraz nauczyła się ssać kciuka,całego wkłada i mocno ssie;-)
Asia dokładnie u mnie jest to samo !!! w dzień bardzo ciężko ssie i króciutko, tym samym powoduje to, że jest cały czas głodna.
 
dziewczyny jak szczepiłyście Wasze dzieci szczepionką 5w1 to radzę już się zaopatrzyć w kolejne 2 dawki, bo praducenci wycofują ją na rzecz 6w1 i jest ona bardzo ciężko dostępna. Osobiście doktor przepisał mi od razu receptę na 3 te szczepionki i przeszłam wszystkie apteki w mieście i tylko w jedej były 2 sztuki, a w reszcie nawet po magazynach ich nie mają :/
 
A czy wasze dzieci też tak nie znoszą czapek?? Moja od razu się wierci i płacze jak założę, całe lato nie zakładałam ale teraz nie ma wyjścia:-)

Panna migotka piękne zestawy! Mega drogie są rzeczy dla dzieci, ceny jak dla dorosłych, ale ja i tak zawsze się skuszę na jakieś śliczne ciuszki:-)
 
A czy wasze dzieci też tak nie znoszą czapek?? Moja od razu się wierci i płacze jak założę, całe lato nie zakładałam ale teraz nie ma wyjścia:-)

Panna migotka piękne zestawy! Mega drogie są rzeczy dla dzieci, ceny jak dla dorosłych, ale ja i tak zawsze się skuszę na jakieś śliczne ciuszki:-)
To u nas z czapką to samo.
 
Toteczko - śliczna Ewa!

Też nie ogrzewam łazienki do kąpieli. Teraz wybyli na spacer w body z długim rękawem, na to bluza polarowa zapinana, spodenki dresowe, czapka i cienki minky.
 
reklama
Dziekujemy wszysykim za komplementy:) Ewa śliczna ale za to badzo wymagająca, dziś prawie cały dzień na rękach a i to średnio ją satysfakcjonuje. Ciągle rączje ssie i barfzo dużo sie ślini, Wasze bobasy też? A i próbowalam tego kładzenia na moim brzuchu ale nic z tego, jedyne na co mi pozwoli to kladzenie na pilce ale nie wiem czy to dla niej dobre.
 
Do góry