reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
U nas była dzisiaj położna i mała waży 3900,w niecały miesiąc 600 g przybrała. Ile razy przychodziła do was położna? U mnie była trzeci raz i mówiła, że jeszcze conajmniej raz będzie.

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
U mnie ani razu.. Ja byłam na pierwszej wizycie u pediatry i jak tam była położna to nic nie mówiła, a ja nie pytałam.

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie położna była 6 razy.

Dziewczyny ktore juz szczepily- jak u Was dzieci zniosly? Moja bez goraczki za to jest taka senna, non stop spi, usypia przy cycku

Moja mała po szczepieniu żadnych specjalnych objawów. Ale z tego co mówiła pielęgniarka może dziecko być senne, więc ja bym się nie przejmowała:)

Jak kładziecie dziecko do snu, na plecach czy na boku?
 
U mnie położna była 6 razy.



Moja mała po szczepieniu żadnych specjalnych objawów. Ale z tego co mówiła pielęgniarka może dziecko być senne, więc ja bym się nie przejmowała:)

Jak kładziecie dziecko do snu, na plecach czy na boku?

Ja na plecach. Na boku bym sie juz troche bala ze sie przekreci na brzuch przez sen i ja nie zauwaze
 
U mnie położna była 6 razy.



Moja mała po szczepieniu żadnych specjalnych objawów. Ale z tego co mówiła pielęgniarka może dziecko być senne, więc ja bym się nie przejmowała:)

Jak kładziecie dziecko do snu, na plecach czy na boku?
Na boku raz jednym raz drugim i ma wznak też bo główka sie formuje tak słyszałam [emoji5]
 
Ja kładę na brzuchu lub plecach ale on główkę trzyma odwrócona na bok. Na boku nigdy nie leżał bo zawsze tak Kombinowal ze na brzuch się przewracal.

Polozna była 6 razy ale ze jest ciekawa naszych wizyt u specjalistów to przyjdzie siódmy raz.
 
Hej.
Ile razy przychodziła do was położna?
U mnie była 4 razy :)

Jak kładziecie dziecko do snu, na plecach czy na boku?
Najpierw kładłam na boku, a teraz na plecach, bo zauważyłam, że jest jej wygodniej tak spać - lubi mieć rozrzucone rączki na boki, dlatego ciężko jest ją położyć w otulaczu - a poza tym też się przeciąga i kręci i boję się, że się w nocy przekręci.
Jak się chłodniej zrobi planuję kupić śpiworek, ale taki, żeby rączki były wolne :)

Jutro wizyta i szczepienie, mam nadzieję, że się odbędzie, bo dopiero pierwszy dzień 7 tyg., ale wyjeżdżamy i wracamy w 9 tyg.
Ciekawe, ile grubasek waży?... Pewnie koło 5,5-6 kg ;)
 
Tez sie wrzesniowo przywitam :)

Fazerkamm, ale masz bobaska duzego! Pewnie przy nim sobie bicepsy wyrobisz :)

kamejka, kłade na plecach teraz i tylko pilnuje, by głowki nie układał w jedna strone tylko.

My mielismy szczepienie na rotawirusy tylko. Mały był marudny po tym przez jakies dwa dni. Nastepne szczepienia za miesiac beda, jak maly 3 miesiace skonczy.
 
reklama
Do góry