reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

U nas po szczepieniu tez ok, dostal 5 w 1 i zoltaczke troszke plakal, ale babeczka zaraz go uspokoila, dobrze wiedZiała jak wziac i pobujac :) a za 2 tygodnie pneu i rota :)
Ja od rana znowu zaczelam plamic, chcialam isc dzis do gina zeby sprawdzil czy jest ok i nie chce znowu czekac tygodnia...a chce do swojego isc.
Jula a ile jesteś po porodzie?ja plamilam jeszcze w 7 tyg moja dr chciała mi dac zastrzyk na obkurczenie macicy ale przeszło samo

Napisane na SM-G388F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny ratujcie mojej Poli ropieje oczko. Co robić? Walczymy z ciemieniuchą. Dzień dziś okropny cały dzień płacz. Dziś pierwszy raz jesteśmy sami z Polcia i Kacperkiem trochę się boję ale mój 8latek dzielnie pomaga[emoji3]oby noc była spokojna.co do karmienia dziś tylko butla. Pola nawet nie chciała cyca w tych nerwach. My szczepienie dopiero we wtorek. Szczepie 6-1 i rota mam nadzieję że będzie spokojna

Napisane na SM-G388F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My kładziemy raz na boku raz na wznak, a na brzuszku udało się może ze 3 razy :)

Moja budzi się w nocy max 3 razy ale w dzień jwst gorzej bo w domu to przysypia na pół h i się budzi i musze wychodzić z nią na dwór to wtedy spi po ok 3 h i tylko przerwy na jedzenie. Boję się co to będzie w zimę[emoji14]ale będę po woli przyzwyczajać do spania w domu



Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
My kładziemy raz na boku raz na wznak, a na brzuszku udało się może ze 3 razy :)

Moja budzi się w nocy max 3 razy ale w dzień jwst gorzej bo w domu to przysypia na pół h i się budzi i musze wychodzić z nią na dwór to wtedy spi po ok 3 h i tylko przerwy na jedzenie. Boję się co to będzie w zimę[emoji14]ale będę po woli przyzwyczajać do spania w domu



Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
Moja Pola też tak ma w domu zero spania ale na dworze po 3h

Napisane na SM-G388F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja dzis nawet ladnie spi. Poszla spac ok 20.30, wstala o 2.30 i potem 5.30, teraz po jedzeniu nadal spi.
A mnie zlapal chyba wirus bostonski, ide do lekarza dzis. Dwa dni temu bol gardla i lamanie w kosciach, potem podniebienie jakies bolace z krostami, a wczoraj rano rece zaczely mnie piec i jakbu szpilki jtos wbijal i popoludniu stopy, ze ledwo xhodze i teraz swedza. GdzieniegdIe czerwona wysypka..m

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry