reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

iwonaimaja u nas odwrotnie ranki, przedpołudnia, w sumie to nawet do 15 jest strasznie, młodemu wszędzie i ciągle źle, kompleptnie nic nie mogę zrobić. W czwartek położna była i widziała co się dzieje, powiedziała, że to napewno nie kolki ani problemy z brzuchem, zalecila badanie moczu - zrobiliśmy, jest ok, chyba taki charakter, podobno po 3 miesiącach uspokoi się. Po poludniu jak zaśnie to spi 3 godziny a wczesniej przysypia na dwie minuty i ķoniec, tak jakby nie mogl głębiej zasnąć. Też myślę o chuście ale mój mąż studzi mój entuzjazm twierdząc że to wymysł.
Odnośnie karuzeli my nie mamy i raczej nie będziemy mieli, obawiam sie że to będzie lepsza zabawka dla mojej córki niż syna i jak zacznie tam majstrowac to wkońcu wpadnie młodemu do łóżeczka razem z tą karuzela.

Jeremi przybiera 300g tygodniowo, w czwartek ważył 4500g. Najlepiej uspokaja się jak lezy na brzuchu w swoim łóżeczku, ze smoczkiem a ja klepie go w pupę. Takie wymagania ma ksieciunio.
 
reklama
Widzę że nie jestem sama z tym problemem że dziecko nie śpi.
U nas też coraz gorzej w dzień ze spaniem. Drzemki po 15 min, 20 no może 30.
I też z dokarmianiem koniec małego dokarmiałam dwa dni za poleceniem położnej. W pierwszy dzień wypił niewiele podobnie w drugi z tym, że w drugi już miał problem z kupą. Prężył się i płakał wiec stwierdziłam że to bez sensu. 24.08 mam szczepienie i zobaczę co mi powiedzą, ile przybrał i czy znów próbować dokarmiać....Eh jak nie urok to.....sraka:tak:
 
My bylismy dzis na dwoch dlugich spacerach, nie spał od 18:30. Rano zrobil duza kupe. Wykapalismy go niedawno, zrobilam masaz, wlaczylam kolyske, nakarmilam i teraz przysypia. Jak po tym wszystkim nie przespi choc wiekszosc nocy to juz nie ma nadziei, po prostu bede musiala sie pogodzic i czekac az z tego wyrośnie
 
to wcale nie jest zabawne:(

Ale właśnie jest. Przecież tego chciałyśmy. Za pare lat wspomnisz jak to co drugi dzień miałaś ochotę palnąć sobie w głowę młotkiem. Ja się tak pocieszam, bo raz już przeżyłam. A to że teraz padam na pysk i obijam się o ściany i mówię jakieś nieskładne zdania bo mi mózg nie pracuje to nic.
 
Ale właśnie jest. Przecież tego chciałyśmy. Za pare lat wspomnisz jak to co drugi dzień miałaś ochotę palnąć sobie w głowę młotkiem. Ja się tak pocieszam, bo raz już przeżyłam. A to że teraz padam na pysk i obijam się o ściany i mówię jakieś nieskładne zdania bo mi mózg nie pracuje to nic.
Nedi codziennie musze czytac to co napisalas to moze nie zwariuje ;)
 
reklama
Hej mamuśki.
Tulę wszystkie którym ciężko:* powiem wam że jakby na nasz wątek wszedł ktoś kto dopiero planuje dziecko to by się chyba rozmyślił :D heh, no trzeba przeżyć ten najgorszy okres. Będzie lepiej!
Ja nie mam co narzekać bo mała ładnie śpi w nocy, z pobudką na 2 karmienia co 2,5 - 3 h. W dzień rzadko marudzi bez powodu, jak nie śpi a nie chce w łóżeczku leżeć to wsadzam w bujaczek i zazwyczaj pomaga. Uspokaja się też słuchając muzyki - serio! Spróbujcie.

Moja Natalka m brwi od urodzenia mocno zarysowane. Za to włoski na głowie zaczęły jej się wycierać i wygląda jak łysiejący facet z mega zakolami z przodu :p bo z przodu od góry jej się wytarły i ma tam tylko króciutki meszek a z tyłu i o bokach dość długie i ciemne :p
 
Do góry