reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
No własnie dziewczyny, nie nakładacie czapki? Jak ostatnio tez jeden raz nie ubrałam ale tak trochę się boję. Chociaz w szpitalu całą dobę okno było na szerokosc otwarte a dzieci przeciez dopiero co urodzone.
 
Jadacie normalnie czy macie jakas diete by spadly kg? Co jadacie na śniadania bo z tym mam najwiekszy problem.

Mi zostały 3kg do wagi sprzed ciąży, ale tak właściwie to jakies 6kg wolałabym zrzucić. Na chwilę obecną jem normalnie, tzn jem co mam w lodówce - zwykle chlebek z czymś :) Unikam tylko cukru. Najgorsze, że po cc to nie tak szybko do ćwiczeń mogę wrócić :(

Czy Wasze maluchy też krztuszą się podczas karmienia? Moja je łapczywie i to chyba dlatego...

Mój też się krztusi przy jedzeniu z butli. Ale to chyba też od butli/smoczka zależy, bo mam dwie różne i jak je z jednej to albo sie krztusi albo cały jest ulany, a z drugą prawie problemu nie ma.

Hejka :-) nasze wywoływanie porodu skończyło się cc.
Zosia od 13.35 jest już z nami 3550g 55cm, ja leżę na pozabiegowej, wieczorem maja mi ją przywieźć. Napiszę więcej jak trochę ochlone:-)

Gatulacje w odpowiednim wątku :) Dochodź do siebie szybko!

Witam po długiej nieobecności, przepraszam że Was tu tak zaniedbałam ale niestety ciągną mi się problemy zdrowotne, okazało się że mam oprócz rozejścia i zakażenia razy po cc wewnętrzne zakażenie połogowe także niestety nie jest zbyt ciekawie.
W tej chwili biorę szósty antybiotyk i mam wrażenie że to się nigdy nie skończy.
Ostatnio musiałam zostać dwie doby w szpitalu...koszmar.
Na szczęscie synuś jest bardzo kochany, niestety musiałam odstawić go od piersi ze względu na ten ogrom leków i w tej chwili jesteśmy na bebilonie pepti bo źle tolerował zwykłe mleko, no i zrobiła mu się mała przepuklina pępkowa, pozatym dobiera ładnie i jest cudny.
Powiedzcie mi kochane gdzie można wrzucić i jak fotkę no i obejżeć wasze skarby.
Pozdrawiam serdecznie.

Trzymam kciuki by te kłopoty się szybko i dobrze skiończyły!!
Musisz chyba napisać do fazerkamm jesli chodzi o ten wątek ze zdjęciami.

Boshe i jak Ty dawalas rade? Ja karmie narazie z lewej i z prawej sciagam laktatorem bo jest poraniona i ja lecze. Mala je z lewej a jak nie naje sie to daje potem butle z moim mlekiem i odrazu widac ze lepiej spi, ale poprostu wiecej pewnie z tej butli zje. Ale jak narazie tez mam opcje ze karmienie mnie meczy i wcale nie jestem mega zadowolona, pewnie orzez ten bol...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Robiłam dokładnie tak samo. Prawą pierś miałam w opłakanym stanie i ból był nie do zniesienia aż mi się słabo robiło na myśl o kolejnym karmieniu. Więc karmiłam tylko z lewej i pozwoliłam się prawej wyleczyć i jest juz ok :)

Zauwazylam ze moj nie lubi spacerkow. Wkurza go.czapka,denerwuje sie bo mu goraco i na te upaly szybkie spacerki sa

Mój tez nie lubi czapki, więc zrezygnowałam z niej. U mnie pogody są znacznie gorsze, ale problemu nie mam. Póki nie jest bardzo zimno odpuszczam tę czapkę. W wózku chyba bardzo mu nie wieje.
 
Kurde ale jak taki wiatr wieje to tez bez czapy?

No własnie dziewczyny, nie nakładacie czapki? Jak ostatnio tez jeden raz nie ubrałam ale tak trochę się boję. Chociaz w szpitalu całą dobę okno było na szerokosc otwarte a dzieci przeciez dopiero co urodzone.

W tej gondoli to tak nie wieje. Mi kiedyś pediatra powiedział że jak jest ciepło to wiatr nie jest groźny tylko przeciągów unikać.
 
U nas tez czapka nie jest akceptowana, sprobujemy bez :) czekam az sie wybudzi z dlugiego snu bo chce go wykapac i jak na zlosc spi jak nigdy.
 
ja zakładałam czapke na początku położna mi kazała ze względy na niska wagę ale jak tylko przekroczyla 3kg chodzimy bez czapki
 
My też czapki nie używamy, w upały w domu najczęściej młody jest tylko w pieluszce a na dwór ubieram body lub rampersa.

W ciąży przytyłam 8,5kg i wszystko zrzucalam ale od tygodnia waga pokazuje kg więcej ale i tak mięśnie mi zniknęły i obroslam tłuszczem, jestem większa niż rok temu .

Aga30+ co u Was? Ania miała już jakieś badania?
 
reklama
Boshe i jak Ty dawalas rade? Ja karmie narazie z lewej i z prawej sciagam laktatorem bo jest poraniona i ja lecze. Mala je z lewej a jak nie naje sie to daje potem butle z moim mlekiem i odrazu widac ze lepiej spi, ale poprostu wiecej pewnie z tej butli zje. Ale jak narazie tez mam opcje ze karmienie mnie meczy i wcale nie jestem mega zadowolona, pewnie orzez ten bol...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Przechodziłam to samo z Szymkiem i wiedziałam, że po miesiącu bèdzie dobrze dlatego się niepoddałam. Ale faktycznie początki karmienia są straszne za to później jest super. Dla mnie to bardzo ważne wspólne chwile.
 
Do góry