reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Witam po długiej nieobecności, przepraszam że Was tu tak zaniedbałam ale niestety ciągną mi się problemy zdrowotne, okazało się że mam oprócz rozejścia i zakażenia razy po cc wewnętrzne zakażenie połogowe także niestety nie jest zbyt ciekawie.
W tej chwili biorę szósty antybiotyk i mam wrażenie że to się nigdy nie skończy.
Ostatnio musiałam zostać dwie doby w szpitalu...koszmar.
Na szczęscie synuś jest bardzo kochany, niestety musiałam odstawić go od piersi ze względu na ten ogrom leków i w tej chwili jesteśmy na bebilonie pepti bo źle tolerował zwykłe mleko, no i zrobiła mu się mała przepuklina pępkowa, pozatym dobiera ładnie i jest cudny.
Powiedzcie mi kochane gdzie można wrzucić i jak fotkę no i obejżeć wasze skarby.
Pozdrawiam serdecznie.
 
Ja miałam tak poranione brodawki, że mlody robił kupę z krwią i ulewał różowym mlekiem. Całe szczęście na dzień dzisiejszy już nie płaczę, nie wykręcam twarzy z bólu i nie wstrzymuje oddechu jak go karmię. I mimo, iż nadal ma problem ze złapaniem tych płaskich brodawek to żłopie mleko jak najęty i w tydzień przybrał 400g a moje brodawki się zachartowały. Jedynie co mnie martwi to guzki przy sutku w lewej piersi, których nie mogę rozmasować i które nie bolą ale cały czas je wyczuwam ... Ale staram się nie nakręcać i myślę, że to zatkane kanaliki i tyle :)
Boshe i jak Ty dawalas rade? Ja karmie narazie z lewej i z prawej sciagam laktatorem bo jest poraniona i ja lecze. Mala je z lewej a jak nie naje sie to daje potem butle z moim mlekiem i odrazu widac ze lepiej spi, ale poprostu wiecej pewnie z tej butli zje. Ale jak narazie tez mam opcje ze karmienie mnie meczy i wcale nie jestem mega zadowolona, pewnie orzez ten bol...

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja dziś cały dzień spi, ciekawe, jak będzie w nocy heh. Byłyśmy na spacerze od 9 do 11, duchota straszna, teraz od 3 godzin śpi na balkonie.
Moja ma tak, że jak jest bardzo śpiąca i nie może usnąć to płacze i nagle zasypia.
 
Witam po długiej nieobecności, przepraszam że Was tu tak zaniedbałam ale niestety ciągną mi się problemy zdrowotne, okazało się że mam oprócz rozejścia i zakażenia razy po cc wewnętrzne zakażenie połogowe także niestety nie jest zbyt ciekawie.
W tej chwili biorę szósty antybiotyk i mam wrażenie że to się nigdy nie skończy.
Ostatnio musiałam zostać dwie doby w szpitalu...koszmar.
Na szczęscie synuś jest bardzo kochany, niestety musiałam odstawić go od piersi ze względu na ten ogrom leków i w tej chwili jesteśmy na bebilonie pepti bo źle tolerował zwykłe mleko, no i zrobiła mu się mała przepuklina pępkowa, pozatym dobiera ładnie i jest cudny.
Powiedzcie mi kochane gdzie można wrzucić i jak fotkę no i obejżeć wasze skarby.
Pozdrawiam serdecznie.
Życzę Ci dużo zdrówka bidulko. Trzymaj się.
Zauwazylam ze moj nie lubi spacerkow. Wkurza go.czapka,denerwuje sie bo mu goraco i na te upaly szybkie spacerki sa
Bez czapki go dawaj
 
reklama
Witajcie srodowo :-)
U nas spacerki głównie wieczorowo. Omijamy upały. Mały dziś miał gorszą noc i nosiłam go od 3 do prawie 7 denerwowal się cos ale nie pręźył. Jesteśmy tylko na piersi bez dopajania i mnie póki co omija ból piersi ale nie pozwalam mu ssać jak źle złapie. Jak Gutka, czekam aż szeroko otworzy buziunie i sama mu wsuwam ale mi pewnie o tyle łatwiej że mam duże sutki. No i chyba z kolejnym dzieckiem będę mieć dietę bez nabiału bo niestety płacze po czymkolwiek mlecznym
 
Do góry