reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

hejka;-) uaktualniam nasza listę nierozpakowanych bo ostatnio dużo dzieciaczków się pojawiło;-)

Asia28BK,,madziolina,,wmazur1988,dariazgr,Ilona2710,
,Qretka,,olcia9250,,aleksandra1,BasiaJulia,,Mendoza813,lilylove,,Kamcia2810,

coraz nas mniej,my składamy dzisiaj łóżeczko bo do tej pory wietrzyłam,ale nie złożone,może to ją zmotywuje do wychodzenia;-)

dziewczyny a jak Wasze zwierzaki zareagowały na dzieci?
 
reklama
Nadrobie Was w wolniejszej chwili bo ostatnio mam ich mało:) Malutki grzeczny, je i spi tak po 2-3 h. Na razie bez bóli brzuszka chociaż je dużo ale za to później mega bek, tak po męsku i jest dobrze. Bardzo kupkowo ale jak się dużo je to się dużo oddaje:) Dostał w domu dopiero lekkiej żółtaczki ale wózek przy okienku i naświetlamy a niedługo i spacerek będzie. Dziewczynki w nim zakochane nawet jak karmię to się kłócą która mi bliżej siedzieć:)
U mnie obyło się bez nacięć, pęknięć etc niestety podczas porodu odezwała się" kontuzja" z drugiego porodu i ja nie bardzo mogę chodzić, jak w przeciągu tygodnia nic się nie zmieni znowu czeka mnie ortopeda. Tym razem kośc wprost strzela i nie jestem stanie na bok nóg przesunać, jedynie góra dół i małymi krokami do przodu,ale Malutki wszystko mi wynagradza :)
 
dziewczyny a jak Wasze zwierzaki zareagowały na dzieci?

Jak przyszliśmy do domu to mój kot bardzo ostrożnie powąchał małego (zrobił się długi na metr i tak wąchał) i uciekł. Małemu nie przeszkadza, nie pcha się do kosza, generalnie stara się dziecku nie wchodzić w drogę :)

Staram się właśnie wyjść na spacer, ale mały zdecydował, że jest głodny.. :p
 
U nas po teście oksytocynowym skurcze na ktg a fizycznie zadnego czucia skurczy ... ;) wiec czekamy dalej


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Daj znac po, ja na poniedzialek

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Oh normalnie łzy same do oczu sie cisną... Caly jeden skurcz na ktg nic nie znaczący, reszte ktg młody przespał, podwozie zamknięte na 100 spustów, szyjka daleko, co 2 dzien ktg jak nie to w pt lub sobote kładziemy sie na wywołanie ;(( "moze wiecej ruchu?" Gdyby tylko pani doktor wiedziala ile w ciagu ostatnich 2 tyg mialam ruchu to by jej sie odechciało takiego pytania

Niech mnie jeszcze ktos spyta czy jestem w całości to zabije.
 
reklama
Oh normalnie łzy same do oczu sie cisną... Caly jeden skurcz na ktg nic nie znaczący, reszte ktg młody przespał, podwozie zamknięte na 100 spustów, szyjka daleko, co 2 dzien ktg jak nie to w pt lub sobote kładziemy sie na wywołanie ;(( "moze wiecej ruchu?" Gdyby tylko pani doktor wiedziala ile w ciagu ostatnich 2 tyg mialam ruchu to by jej sie odechciało takiego pytania

Niech mnie jeszcze ktos spyta czy jestem w całości to zabije.
Nie denerwuj sie, moze byc tak, ze teraz pozamykane, a wieczorem dostaniesz skurczy. Poza tym poczekaj troche na mnie hehe

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry