reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

U nas dzisiaj była położna, młody ładnie przybrał 360g w tydzień.
U nas tez problemy brzuszkowe, wg położnej kolki zaczynają się po 3 tygodniu, u nas to wzdęcia są przyczyną bólu brzuszka. Narazie mamy dawać probiotyk, pół dnia leżeć na brzuchu i masować brzuszek. Położna pokazała mi jak, okazało się że mój masaż to masowanie skóry a nie brzucha.

U mnie też masakra ze spaniem, Jeremi robi sobie kilku ninutowe drzemki, płacze , krzyczy itd., nic nie mogę zrobić, w tym tygodniu w domu jest mój mąż to jeszcze ogarniam ale jak w przyszłym tygodniu zostane z dwójką sama to przecież nawet córce śniadania nie zrobię. Ostatnio ugotowalam zupę, pół dnia mi to zajęło, byłam bardzo głodna, zupa mi pachniała a ja z leżałam z młodym i go karmiłam, czułam się jak ten pies co mu jedzenie pachnie a nie chcą dać.
Uroki macierzyństwa. Raz już to przeżyłam to i drugi raz dam radę tylko ponarzekać muszę.
 
reklama
U nas dzisiaj była położna, młody ładnie przybrał 360g w tydzień.
U nas tez problemy brzuszkowe, wg położnej kolki zaczynają się po 3 tygodniu, u nas to wzdęcia są przyczyną bólu brzuszka. Narazie mamy dawać probiotyk, pół dnia leżeć na brzuchu i masować brzuszek. Położna pokazała mi jak, okazało się że mój masaż to masowanie skóry a nie brzucha.

U mnie też masakra ze spaniem, Jeremi robi sobie kilku ninutowe drzemki, płacze , krzyczy itd., nic nie mogę zrobić, w tym tygodniu w domu jest mój mąż to jeszcze ogarniam ale jak w przyszłym tygodniu zostane z dwójką sama to przecież nawet córce śniadania nie zrobię. Ostatnio ugotowalam zupę, pół dnia mi to zajęło, byłam bardzo głodna, zupa mi pachniała a ja z leżałam z młodym i go karmiłam, czułam się jak ten pies co mu jedzenie pachnie a nie chcą dać.
Uroki macierzyństwa. Raz już to przeżyłam to i drugi raz dam radę tylko ponarzekać muszę.
Jakbym o sobie czytała i z tą zupą i tym śniadaniem dla córki.

Mamy, które dajecie lub dawałyście Sab Simplex: od kiedy można podawać bo dokładnie na ulotce nie pisze. Od trzeciego tyg? Bo tak mi się wydawało ale teraz zwątpiłam.
 
Dziewczyny chyba jestem jakas klacz! Ni hu hu po kroplowce...
Chyba skonczy sie cc
Pomódlcie sie za mnie proszę
Boje sie cholernie!
Teraz to juz chyba nawet chce tej cc, siedzę drugi raz na porodówce i sie napatrze, naslucham...



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Needi my jutro będziemy mieć sab a w niedziele 3 tyg., nie wiem czy można wcześniej podawać.

Julka ze szwami nie pomogę, ja od początku byłam na chodzie i nic mnie nie ciągnęło i nie bolało ale mimo szwów rozpuszczalnych polozna coś mi przeciela w zeszłym tygodniu.
 
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było, bo szpital, stresy, problemy... podczytywałam, nie miałam sił pisać. Teraz też tylko w skrócie, wczoraj przyszedł na świat mój wspaniały synuś! Niestety musiało to być cc. Niemniej, jesteśmy już razem, jestem szczęśliwa. Więcej po powrocie do domu :)
 
Jakbym o sobie czytała i z tą zupą i tym śniadaniem dla córki.

Mamy, które dajecie lub dawałyście Sab Simplex: od kiedy można podawać bo dokładnie na ulotce nie pisze. Od trzeciego tyg? Bo tak mi się wydawało ale teraz zwątpiłam.
Ja zaczęłam dawać w 3 tygodniu
 
Dziewczyny chyba jestem jakas klacz! Ni hu hu po kroplowce...
Chyba skonczy sie cc
Pomódlcie sie za mnie proszę
Boje sie cholernie!
Teraz to juz chyba nawet chce tej cc, siedzę drugi raz na porodówce i sie napatrze, naslucham...



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Trzymam kciuki! Zobaczysz, ze wszytsko bedzie dobrze :)
 
Kciuki dziewczyny! Aby dziś kolejne lipcowki się rozpakowaly :)

Ja dziś po wizycie ostatniej. Dużo się nie zmienilo. W pon wywolujemy :(

Jak wróciłam koło 15 to od tamtej pory łamie mnie wszędzie. Kręgosłup nie daje mi spokoju a do tego brzuch dziwnie boli i na dole i na górze..ledwo się mogę ruszyć..już nie daje rady z bólu :(

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny trzymam kciuki zeby udało Wam sie urodzić szybko i bezbolesnie ;) u nas to chyba fałszywy alarm bo teraz wróciłam z ktg i zero skurczy [emoji5]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Lizzy gratuluje!

Flammie dziękuje, nie puszczaj kciuków [emoji5]

Mimo ze jest ciepło mnie przechodzą dreszcze
Chyba strach mnie oblatuje...
Jest decyzja o cc, późnym wieczorem bede mieć

Niech tylko wszystko pójdzie pomyślnie i moj synuś bedzie z nami zdrowy i kochany

Powodzenia wszystkim rodzącym i świeżym Mamusiom! [emoji177]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry