reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny umieram jestem 5dninpo terminie we wtorek wieczorem wylądowałam w szpitalu z regularnymi skurczami co3min badanie ktg i rozwarcie na2/3cm zostawili mnie na noc.Rano rozwarcie takie samo wiec puszczaj mnie do domu w chwili gdy juz sie zbierałam mega skurcze co minutę trwające ok50sekund polozna zaproponowała wannę a wiec ok ale w wannie mnie zmogło normalnie paraliżu dostałam miałam bezwład rak,nóg,ciarki po twarzy i zębach maz musiał mi pomagać wyjsc skurcze co30sekund trwające 1.10minute .Wyszlam i sala była dla mnie ju gotowa leżałam przyszła polozna zrobiła badania z małym wszystko ok a skurcze nadal wiec kazała sie ruszać potem przyszła lekarka zeznik zbadała mnie rozwarcie 4cm i stwierdziła,ze zostaje w szpitalu a wiec zostałam skakałam na piłce,kręciłam biodrami,robiłam przysiady,spacerowaliśmy z mężem i nic.Wczoraj przyszła inne polozna zbadała mnie zrobili mi masaz szyjki i rozwarcie nadal na 4cm a wiec teraz najlepsze puścili mnie do domu mimo rozwarcia,odejścia czopu z krwią,boli krzyżowych dali mi termin na wywołanie na29.07 czyli bede w 42tyg ciazy . Wrocilam wczoraj do domu w ciazy 3dni spałam 8h tylko ale wrocilam odkurzyliśmy cały dom,zrobiłam pranie,wyszliśmy na spacer z psem i skakałam na piłce. Dzis od rana ćwiczyłam,spacer,pranie i mam nadzieje,ze samo sie ruszy [emoji26]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Julka może ktoś powinien obejrzeć twoje krocze, może coś się tam dzieje że tak bardzo Cię boli, może pokaż położnej jak do Was przyjdzie.

U nas dzisiaj lepiej z brzuszkiem, młody wkońcu śpi po te 2 godziny i sam poleżał dość sporo, idzie ku dobremu .

Paula niestety u większości matek tak wygląda macierzyństwo ale o tym się nie mówi. Mega zmęczenie, rozczarowanie, zdarzenie naszych wyobrażeń z rzeczywistością nie pozwalają na bycie "idealną" matką, taka uśmiechnięta, radosną.
 
Polozna juz byla. Jak nie przejdzie do pon do ide do ginekologa, moze to wina szwow bo bardzo ciagnie. Niech mi je wyciagnie najlepiej
 
Dziewczyny umieram jestem 5dninpo terminie we wtorek wieczorem wylądowałam w szpitalu z regularnymi skurczami co3min badanie ktg i rozwarcie na2/3cm zostawili mnie na noc.Rano rozwarcie takie samo wiec puszczaj mnie do domu w chwili gdy juz sie zbierałam mega skurcze co minutę trwające ok50sekund polozna zaproponowała wannę a wiec ok ale w wannie mnie zmogło normalnie paraliżu dostałam miałam bezwład rak,nóg,ciarki po twarzy i zębach maz musiał mi pomagać wyjsc skurcze co30sekund trwające 1.10minute .Wyszlam i sala była dla mnie ju gotowa leżałam przyszła polozna zrobiła badania z małym wszystko ok a skurcze nadal wiec kazała sie ruszać potem przyszła lekarka zeznik zbadała mnie rozwarcie 4cm i stwierdziła,ze zostaje w szpitalu a wiec zostałam skakałam na piłce,kręciłam biodrami,robiłam przysiady,spacerowaliśmy z mężem i nic.Wczoraj przyszła inne polozna zbadała mnie zrobili mi masaz szyjki i rozwarcie nadal na 4cm a wiec teraz najlepsze puścili mnie do domu mimo rozwarcia,odejścia czopu z krwią,boli krzyżowych dali mi termin na wywołanie na29.07 czyli bede w 42tyg ciazy . Wrocilam wczoraj do domu w ciazy 3dni spałam 8h tylko ale wrocilam odkurzyliśmy cały dom,zrobiłam pranie,wyszliśmy na spacer z psem i skakałam na piłce. Dzis od rana ćwiczyłam,spacer,pranie i mam nadzieje,ze samo sie ruszy [emoji26]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
A skurcze Ci przeszly? Wypuscili Cie z 4 cm??? Ty nie masz innego szpitala? Dzizas! Ja bym tam udala ze mdleje itp

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skurcze były nieregularne juz dlatego stwierdzili,ze w domu bede miała wiecej ruchu niz w szpitalu i moze sie ruszy a ze szpital mam spacerkiem 5min od domu to jak bedzie sie cos działo mam przyjść i niestety to jedyny szpital w tym mieście.Mam dzis mega bol krzyża dalej odchodzi czop z nitkami krwi ,mały mega kopie i czuje Go wszędzie. Szyjkę mam skrócona i bardzo cienka ,ze jak badały mnie położne to mówiły,ze czuja główkę jak sie dzis nie ruszy nic to jutro idę i na sile bede prosiła o wywołanie wcześniej bo juz nie daje rady jeszcze nie było porodu a ja juz mam dość i depresje


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja już po ktg. Są skurcze i dosyć często. Dopiero ogarnęłam po wyjściu ze szpitala Ze to są skurcze. A myślałam że mała napiera albo po prostu mi ciężko. Ale puścili mnie do domu że względu na to że blisko mieszkam. Dziś moja lekarz prowadząca ma dyzur od 20 i w sumie mogłoby się coś Zacząć dziać[emoji14]
Teraz mam skurcze chyba co 10 min i czasem w trakcie. Nie wiem sama poczekamy zobaczymy

Qretka a u ciebie jak po ktg???

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Juz wiem co mi jest :( wybaczcie za szczegoly ale mam te wargi sronowe popekane i tak jakby nie zszyte? Wyglada to po prostu strasznie, polalam tantum rosa i odkazilam. Nie wiem czy to tak ma byc czy isc do gina. Jak ja pozniej bede "tam" wygladac? W dodatku strasznie ciagnie :(
 
Ja już po ktg. Są skurcze i dosyć często. Dopiero ogarnęłam po wyjściu ze szpitala Ze to są skurcze. A myślałam że mała napiera albo po prostu mi ciężko. Ale puścili mnie do domu że względu na to że blisko mieszkam. Dziś moja lekarz prowadząca ma dyzur od 20 i w sumie mogłoby się coś Zacząć dziać[emoji14]
Teraz mam skurcze chyba co 10 min i czasem w trakcie. Nie wiem sama poczekamy zobaczymy

Qretka a u ciebie jak po ktg???

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja zamknięta na 100 spustów, jeden skurcz sie gdzies zaplątał ale nic nie znaczący, co 2 dni na ktg jak nie ruszy to za tydz wywołujemy
 
reklama
Do góry