reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Taq u nas polozna powiedziała do mojego pierw mam jeść ja potem dzidzia .Bo jak nie jesz nie masz pokarmu . Wiem ze może źle to.brzmi ale tata tez może dzidzie wziąć na moment żebyś zjadła ;)

Dziewczyny pamiętajcie 5 posiłków minimum ;)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lizzy gratuluje!

Flammie dziękuje, nie puszczaj kciuków [emoji5]

Mimo ze jest ciepło mnie przechodzą dreszcze
Chyba strach mnie oblatuje...
Jest decyzja o cc, późnym wieczorem bede mieć

Niech tylko wszystko pójdzie pomyślnie i moj synuś bedzie z nami zdrowy i kochany

Powodzenia wszystkim rodzącym i świeżym Mamusiom! [emoji177]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Trzymam kciuki :)
 
Ja byłam taka nieogarnięta... ale zaczynam kojarzyć... Ilona, Ty lezałaś ze mną na sali?
no właśnie chyba tak :) dzisiaj weszłam na fb na lipcówki i zobaczyłam Twoje zdjęcie i dopiero do mnie dotarło że to Ty :)
jestem po oksytocynie pojawiły się skurcze i zrobiło się rozwarcie na palec, po odłączeniu kroplówki uspokaja się. Jak nic się nie wydarzy to w niedzielę ostateczne rozwiązanie . Kolejna dawka oksy a jak nie pomoże to cc.
Lucky trzymam kciuki !
 
To powodzenia! Sama tam.jestes? Ja pol.dnia tam.zagladalam, a tylko rzeczy byly i bylam przekonana, ze juz utodzilas :)
 
Ja chodziłam praktycznie odrazu ale gorzej z siadaniem.Urodziłam w środę a we wtorek siadałam.

U mnie tragedia z chodzenien i staniem. Strasznie mnie ciagna szwy i mam je podobno.wewnątrz wiec raczej nikt mi ich wcześniej nie sciagnie
pierwszy dzień tylko zle mi się chodzilo, później już było ok, z siadaniem gorzej, na boku siadala na drugi, trzeci dzień ale żeby tak swobodnie usiasc to po tygodniu gdzies... jestem trzy tyg po porodzie i widze ze szwy jeszcze mam (rozpuszczane mam)
Dziewczyny chyba jestem jakas klacz! Ni hu hu po kroplowce...
Chyba skonczy sie cc
Pomódlcie sie za mnie proszę
Boje sie cholernie!
Teraz to juz chyba nawet chce tej cc, siedzę drugi raz na porodówce i sie napatrze, naslucham...



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
trzymam mooocno kciuki :*


trzymam kciuki za wszystkie rodzace :) tak jak ktoras to pisala... nie skupiajcie się na bolu tylko na tym ze za chwile ujrzycie Wasz największy Skarb na swiecie.. pomaga!

Ilona, Lizzy to faaajnie tak spotkać się na porodówce :D :D
 
Dziewczyny urodziłam wczoraj wieczór przez cc, cały dzien na oxy nie było efektu. W wolnym czasie opisze na odpowiednim wątku.
Mały jest słodki okraglutki ważył 4100 mierzy 59
Dostał 10 pkt
[emoji177] kocham nad życie!
Narazie jestem na pooperacyjnej
Rano chyba pionizacja [emoji33]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Do góry