reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Ja też tak mam,spie z tą poduszka rogalem i zeby się obrócić w nocy na drugi bok to jest cała ceremonia,i przy tym boli mnie właśnie dół brzucha.a jak wystaje w nocy to jestem jak jakiś paralityk :-) oby już niedługo bo mam pomału dość:-/
 
Jestesmy w szpitalu. Wczoraj odszedł czop , w nocy wydawało mi sie ze zaczely sie sączyć wody płodowe, wiec kontrolnie na IP pojechaliśmy. A na ktg skurcze co 3 min- kompletnie ich nie czuje... Lekarz kazał został bo "za 15 minut wroci mi pani rodząc " a pielęgniarki mówią ze rożnie byc moze, za nawet moze skończyć sie to obserwacja 3 dniowa. Sama mie wiem co myślec.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Witajcie Dziewczyny!
Ściskam Was mocno, ale nie nadrobię :(...padam na cyce. Może pomożecie coś?

Malutka ma gazy i zaparcia. Tzn. tak nam powiedzieli, ale ja już nie wiem gdzie szukać pomocy.
Jak zje mleko to zaczyna się prężyć (po odbiciu lub przed), krzyk i śpi, na nowo ją łapie i tak non stop, męczy się. Wczoraj walczyła 3 godz i dałam czopka...owszem kupę wydusiła, ale nadal była niespokojna i tak do rana.
Myslałam, że rano poprawi się a tu nic. Podałam jej mleko i na nowo pręzyła się i zasnęła z 10 przerwami na budzenie.
Byliśmy ostatnio u lekarza to nasłuchałam się na temat karmienia cycem i odesłała nas do domu.
Podaje krople delicol i esputicon, mleko ma zmienione na bebilon, ciepły kompres, masaż brzuszka, herbatki, woda przegotowana- wszystko już było stosowane.

Nie wiem już co robić.
 
Agula u mnie podobnie też wszystko robię żeby małej ulżyć ale niestety. Płacze mało śpi itp. noszenie na rękach trochę pomaga ale ileż można [emoji19]
 
reklama
Do góry