reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
lillylove i gutka - powodzenia!! :)

U nas też się chyba zdarzają kolki, albo problem z gazami w brzuszku. Nie umiem rozpoznać..
Mały je dość łapczywie i jest niecierpliwy, więc łapie chyba tego powietrza sporo. Jak nie zdążę go odbić to ulewa :(
Nie zawsze, ale zadarza się, że po jedzeniu nie może zasnąć tylko pręży się, napina cały czerwoniutki, podkórcza nóżki, no i wybucha płaczem. Kupkę wtedy zdarza mu się zrobić dość spektakularnie - głośno! Kupki nie są twarde, więc to chyba nie zatwardzenie.
Czy to wam na kolkę wygląda?

Wczoraj nie wiedziałam jak masować, więc tylko nosiłam na rękach i pocieszałam. Jakby dziś go złapało to muszę masażu spróbować.

U nas bajeczna pogoda, więc będą spacery :)

Jejku, mały ma już dwa tygodnie.. ale zleciało!!
 
Widze ze duzo z nas ma podobne problemy ;) tez sie zastanawian nad tym bebilon na zaparcia i kolki. Bebiko mial w szpitalu i bylo to samo
 
Witajcie!
Gutka kciuki,napisz potem co wyszło w tym teście;-)
Lilylove,Ruda91 powodzenia obyście już niedługo miały dzieciaczki;-)

Mnie odszedł rano cały albo duża część tego czopa,aaaaaaaaa może wkońcu coś się ruszy;-) pozatym żadnych innych objawów więc czekam spokojnie;-)
a ile tak ilościowo go miałyście?u mnie tak połowa opuszki małego palca,ale nie jakieś super zbite tylko taka galaretka podbarwiona krwią?to chyba czop no bo co innego?
 
Dziewczyny po porodzie sn. Kiedy zaczelyscie w miare normalnie funkcjonowac? Mnie tak szwy ciagna jak dluzej pochodzę ze masakra :( z lozka wstaje jak kaleka
 
reklama
Do góry