reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

A ja sie znowu martwię, maly urodzil sie przyduszony, w rezultacie dostal full punktow ale na poczatku tylko 4. Czytan teraz jakie moga byc konsekwencje i jestem po prostu zalamana :( wiem ze najgorzej czytac ale... :(
 
reklama
Ja w szpitalu. Obudziłam się przed 6 ze skurczami lekkimi, wstałam i odszedł mi czop z krwią, bardzo dużo tego było. W szpitalu po ktg położna powiedziała że nie ma skurczow, tylko lekkie ale że raczej odesla mnie do domu. Lekarz zdecydował żebym została ze względu na to, że do tego szpitala mam 50 km. Drugie ktg miałam o 14 i też nic. Teraz mam mocniejsze skurcze i mam nadzieję że wyjdą na badaniu w końcu, bo bolą mnie tak że się zwijam

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Kochane czytam Was tyle na ile pozwalają mi dzieci.szczerze myślałam ze będzie to trochę łatwiejsze i starszak szybciej zaakceptuje brata...
Szymek jest mega cycowy w zasadzie się nie rozstajemy w ciągu dnia.. śpi bardzo mało i przez to mam mało czasu dla Daniela.. boli mnie to bardzo bk widzę ze potrEbuje bliskości.
Jak się ogarnie trochę to może będę.mogła częściej i Was zagościć.
Nierozpakowanym życzę szybkich i lekkich porodów.
Niewyspanym jak najwięcej snu.
Cieszcie się dziecmi.one tak sYbko rosna:(
Aaaa... starszak dziś kończy 2 lata!:)
 
Kaskaw, każda chyba przechodziła jakiś kryzys mniejszy albo większy. Wiadomo, ze przy noworodku nie tak latwo o odpoczynek, ale moze wlasnie powinnas sobie zagospodarowac czas na jakis odpoczynek? Mi bardzo pomaga sen na samopoczucie.

Julka, nie czytaj w internetach.. :p Maly dostal przeciez 10 pkt na koniec! Trzymam kciuki!

Ruda, powodzenia!! :) Mam nadzieje w koncu komus gratulowac niedlugo!

Moj maluch nocami spi, ale tak po nadrannym karmieniu okolo 4 rano sie rozbudza. Wtedy do akcji tatus wkracza i malego bierze na klate i sobie drzemia do rana :) Maly uspokaja sie niemal natychmiast.

My po wazeniu. Jakis cud sie chyba wydarzyl bo przez dwa dni moja kruszyna przytyla 140g! No pewnie mniej troche, bo mial pieluche na sobie i pelny brzuszek, ale i tak niezle. Normalnie szok!! Ale zoltaczka juz zeszla, wiec tak jak sugerowalyscie to musialo byc przez zoltaczke. Nastepne wazenie za tydzien.
Do tego na wizycie u poloznej spektakularnie ulal caly wczesniejszy posilek :p Powiedziala, ze to sie zdarza jak maluch za duzo zje!
Poza tym wrocilam do karmienia co 3h (noca co 4) i jest dobrze!
 
Ohh jak ja zazdroszczę spania po3 godziny w nocy :p u mnie pobudka co godzine :( w dodatku znowu przez caly dzien nie ma kupy i sie prezy,zaczelam dopajac woda i zrobilam herbatke z hipp, oby pomoglo. Przed chwila odpadl nam pepuszek i tu moje pytanie. Czy moge teraz ubierac juz body i spodenki (do tej pory tylko pajacyki zeby nie urazac) bo nie wyrabiam z tymi pajacykami, niby mam 10 sztuk tych dobrrych na niego ale non stop przebieran bo sie osikuje, musze prac codziennie.. a spodni i bodow mam duzo wiec przynajmnirj bym miala na wymiane, ale niechce urazac pepuszka..
 
Ja ubieralam w body praktycznie od poczatku i nie bylo problemu. Fakt, ze te ubranka sa dosc luzne na nim. Pepuszek odpadl juz, nie papral sie ani nic.
 
Ruda, zaciskam kciuki by się działo!!!
Olciak - pozdrawiam i mam nadzieję, że będziesz wpadać! Oby u Was się wszystko unormowało! I Wszystkiego Najlepszego dla Syneczka z okazji urodzinek!!!!
Julka, na początku często dzieci mają mniej punktów, a na koniec już 10. Tylko nie czytaj!!! Ja też ubieram w body od początku, na noc na to pajacyk, a w dzień spodenki czy półśpiochy, ale dbam o to, by były pod pępkiem, pieluchę też zawijam.
PannaMigotka - podniosłaś mnie na duchu, dzięki!

Mogę zafarbować w końcu włosy karmiąc piersią??
 
Ruda, zaciskam kciuki by się działo!!!
Olciak - pozdrawiam i mam nadzieję, że będziesz wpadać! Oby u Was się wszystko unormowało! I Wszystkiego Najlepszego dla Syneczka z okazji urodzinek!!!!
Julka, na początku często dzieci mają mniej punktów, a na koniec już 10. Tylko nie czytaj!!! Ja też ubieram w body od początku, na noc na to pajacyk, a w dzień spodenki czy półśpiochy, ale dbam o to, by były pod pępkiem, pieluchę też zawijam.
PannaMigotka - podniosłaś mnie na duchu, dzięki!

Mogę zafarbować w końcu włosy karmiąc piersią??
No pewnie ze mozesz! Ja tez ide w pt farbowac, moze mi sie humor poprawi..

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jak tak czytam mamy rozpakowane że mało spicie w nocy to w sumie tak jak ja tyle że nie rozpakowana. Kilka razy w nocy się budzę na siusiu i potem mam ciężko zasnąć.

Dziewczyny nie rozpakowane czy was też boli na dole brzucha gdzieś jak np przekrecacie się leżąc na drugi bok, albo wstając z łóżka jak się prostujecie!?? Bo ja mam takie dziwne bóle niby pod brzuchem jakby trochę po bokach..nawet nie da się określić w którym miejscu. A poza tym jest mi mega ciężko :(

Lila ja farbowalam podczas ciąży więc raczej podczas karmienia też można :)

Nie rozpakowanym życzę siły i cierpliwości, bo ja już mam coraz mniej[emoji14]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry