reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Cześć
Niewyspanym przebijam piątkę (sobie w czoło). Małą męczy brzuszek to masowalam ją pół nocy a ona i tak nie śpi. Ehh...

Jestesmy w szpitalu. Wczoraj odszedł czop , w nocy wydawało mi sie ze zaczely sie sączyć wody płodowe, wiec kontrolnie na IP pojechaliśmy. A na ktg skurcze co 3 min- kompletnie ich nie czuje... Lekarz kazał został bo "za 15 minut wroci mi pani rodząc " a pielęgniarki mówią ze rożnie byc moze, za nawet moze skończyć sie to obserwacja 3 dniowa. Sama mie wiem co myślec.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Powodzenia.
Witajcie Dziewczyny!
Ściskam Was mocno, ale nie nadrobię :(...padam na cyce. Może pomożecie coś?

Malutka ma gazy i zaparcia. Tzn. tak nam powiedzieli, ale ja już nie wiem gdzie szukać pomocy.
Jak zje mleko to zaczyna się prężyć (po odbiciu lub przed), krzyk i śpi, na nowo ją łapie i tak non stop, męczy się. Wczoraj walczyła 3 godz i dałam czopka...owszem kupę wydusiła, ale nadal była niespokojna i tak do rana.
Myslałam, że rano poprawi się a tu nic. Podałam jej mleko i na nowo pręzyła się i zasnęła z 10 przerwami na budzenie.
Byliśmy ostatnio u lekarza to nasłuchałam się na temat karmienia cycem i odesłała nas do domu.
Podaje krople delicol i esputicon, mleko ma zmienione na bebilon, ciepły kompres, masaż brzuszka, herbatki, woda przegotowana- wszystko już było stosowane.

Nie wiem już co robić.

Ale twarde kupy robi czy nie za często? Bo to wygląda na zwykłą kolke. I czemu aż dwa rodzaje kropli?
 
Jestesmy w szpitalu. Wczoraj odszedł czop , w nocy wydawało mi sie ze zaczely sie sączyć wody płodowe, wiec kontrolnie na IP pojechaliśmy. A na ktg skurcze co 3 min- kompletnie ich nie czuje... Lekarz kazał został bo "za 15 minut wroci mi pani rodząc " a pielęgniarki mówią ze rożnie byc moze, za nawet moze skończyć sie to obserwacja 3 dniowa. Sama mie wiem co myślec.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Lilly super, oby sie rozkręciło i obyś juz bez maleństwa nie wyszła ;)!
 
A moje dane w wątku rozpakowanych mamuś były przez moment a teraz już ich nie widzę. [emoji53]

Kaskaw masz tzw. baby blues. Miałam to po pierwszej córce więc wyobrażam sobie jak się czujesz. Bądź pewna że to minie. Wkrótce będziesz radosna i spokojna, na 100%! Niech rodzina Cię wspiera, to naprawdę ważne. :*
nie wiem co się stało ze nie widać Twoich danych, napisz mi na priv proszę dopiesze jeszcze raz.
Fazerkam, dlaczego kryzys?? Że mniej mleka? Mnie się wydaje, że mam mniej, bo już nie mam tak nabrzmiałych. Myślałaś o jakiejś herbatce?
Kaskaw, Taq, Julita, Iwona77W, Aga30+ - dzięki Dziewczyny! Takie forum to skarb, naprawdę!
Lucky - trzymam!!!!
Ilona, to powodzenia!!!
Kkasiulka, gratulowałam? Bo już zgłupiałam, cieszę się, że już jesteś po, buziaki!!
Kaskaw - głowa do góry, też mnie łapie momentami :(
Madziolina, to żeby rozkręciło się wcześniej!

Byliśmy dziś na pierwszym, dłuższym spacerze, wczoraj tylko na chwilę. W zasadzie jeszcze śpi na dole w wózku.

Załatwiłam dziś położną, w innej przychodni, jutro ma się skontaktować, uff! Zwłaszcza, że ten pępek trochę odchodzi i pod spodem takie mokre widać i popsikam dzisiaj już tym osceniseptem :/
było na bank mniej ... myslalam ze to po prostu się już unormowalo bo tak po kilku tyg jest, ale ewidentnie Maly się nie najadał z jednej piersi.. odpukać od wczoraj znow jest ok.. z tej piersi co się nie najadał, zjadł na noc i przespal 4,5h :D wiec git
Apropos mniej nabrzmiałych piersi, wydaje mi się, że tak jest jak juz się laktacja unormuje. Ja tez juz mam takie miękkie, a jednak coś tam leci z nich, bo mały połyka.

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
dokładnie tak jest, myslalam ze wlasnie mi się unormowalo ale nie, to był ewidentny spadek laktacji po tym zapaleniu piersi..
A ja sie znowu martwię, maly urodzil sie przyduszony, w rezultacie dostal full punktow ale na poczatku tylko 4. Czytan teraz jakie moga byc konsekwencje i jestem po prostu zalamana :( wiem ze najgorzej czytac ale... :(
Ty lepiej nie czytaj bo przyjadę tam do Ciebie i Cie zleje na dupsko!!!! mój tez był owinięty pepowina i nawet do glowy mi nie przyszlo czytac w necie i się nakrecac...
Ja w szpitalu. Obudziłam się przed 6 ze skurczami lekkimi, wstałam i odszedł mi czop z krwią, bardzo dużo tego było. W szpitalu po ktg położna powiedziała że nie ma skurczow, tylko lekkie ale że raczej odesla mnie do domu. Lekarz zdecydował żebym została ze względu na to, że do tego szpitala mam 50 km. Drugie ktg miałam o 14 i też nic. Teraz mam mocniejsze skurcze i mam nadzieję że wyjdą na badaniu w końcu, bo bolą mnie tak że się zwijam

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
trzymam moooocno kciuki :) :)
Kochane czytam Was tyle na ile pozwalają mi dzieci.szczerze myślałam ze będzie to trochę łatwiejsze i starszak szybciej zaakceptuje brata...
Szymek jest mega cycowy w zasadzie się nie rozstajemy w ciągu dnia.. śpi bardzo mało i przez to mam mało czasu dla Daniela.. boli mnie to bardzo bk widzę ze potrEbuje bliskości.
Jak się ogarnie trochę to może będę.mogła częściej i Was zagościć.
Nierozpakowanym życzę szybkich i lekkich porodów.
Niewyspanym jak najwięcej snu.
Cieszcie się dziecmi.one tak sYbko rosna:(
Aaaa... starszak dziś kończy 2 lata!:)
ja tez mam dwojke, z tym ze starszak starszy od Twojego to ciut mi latwiej, choc tez mam wyrzuty sumienia ze mało się z Nim bawie i o wiele mniej się Nim zajmuje... ale wydaje mi się ze to kwestia wprawy... teraz po 3tyg zaczynam mieć nad wszystkim znow kontorle :)
Jestesmy w szpitalu. Wczoraj odszedł czop , w nocy wydawało mi sie ze zaczely sie sączyć wody płodowe, wiec kontrolnie na IP pojechaliśmy. A na ktg skurcze co 3 min- kompletnie ich nie czuje... Lekarz kazał został bo "za 15 minut wroci mi pani rodząc " a pielęgniarki mówią ze rożnie byc moze, za nawet moze skończyć sie to obserwacja 3 dniowa. Sama mie wiem co myślec.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
mooono trzymam kciuki :* :* :*
Witajcie Dziewczyny!
Ściskam Was mocno, ale nie nadrobię :(...padam na cyce. Może pomożecie coś?

Malutka ma gazy i zaparcia. Tzn. tak nam powiedzieli, ale ja już nie wiem gdzie szukać pomocy.
Jak zje mleko to zaczyna się prężyć (po odbiciu lub przed), krzyk i śpi, na nowo ją łapie i tak non stop, męczy się. Wczoraj walczyła 3 godz i dałam czopka...owszem kupę wydusiła, ale nadal była niespokojna i tak do rana.
Myslałam, że rano poprawi się a tu nic. Podałam jej mleko i na nowo pręzyła się i zasnęła z 10 przerwami na budzenie.
Byliśmy ostatnio u lekarza to nasłuchałam się na temat karmienia cycem i odesłała nas do domu.
Podaje krople delicol i esputicon, mleko ma zmienione na bebilon, ciepły kompres, masaż brzuszka, herbatki, woda przegotowana- wszystko już było stosowane.

Nie wiem już co robić.
Niunka a probowalas masowac brzuszek nozkami? albo przykurczac małemu nozki? u moich dzieciaczkow to pomagalo, albo trzymanie na reku ale brzuszkiem w dol.. woda koperkowa tez jest podobno bardzo dobra na boleści brzuszkowe.


Witajcie czwartkowo :)
alez ten czas leci... pamiętam jakby to było dziś jak rodziłam a to już trzy tygodnie minelo... ach... mogłabym znow rodzic, znow przezyc ta cudowna chwile jak polozyli mi małego na brzuch, a ja zalalam się lzami... lzami szczęścia ... :)
 
Jestesmy w szpitalu. Wczoraj odszedł czop , w nocy wydawało mi sie ze zaczely sie sączyć wody płodowe, wiec kontrolnie na IP pojechaliśmy. A na ktg skurcze co 3 min- kompletnie ich nie czuje... Lekarz kazał został bo "za 15 minut wroci mi pani rodząc " a pielęgniarki mówią ze rożnie byc moze, za nawet moze skończyć sie to obserwacja 3 dniowa. Sama mie wiem co myślec.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Zaciskam kciuki zeby szybko poszlo :)
 
Czesc dziewczyny. U mnie noc jak kazda inns,pobudki co 1,5 h niespanie przez 40 minut i zanim ja zasbe to pobudka. Agula u mnie jest podobnie, maly zje, pokreci sie, pokrzywi, troche mu sie odbije, czasem uleje, przysypia, znowu sie kreci, kupa twardsza, u nas tez bebilon 1, zastanawiam sie nad zniana mleka, problem tez jest taki ze maly lapczywie je i nawdycha sie powietrzs, czesto przydlawi i moze tu jest problem. Nusze obserwowac, dopajam go woda i probowalismy herbatki z hipp, poszly pozniej kupki. U mnie w domu wszyscy chorzy oprpcz mnie. Staram sie ograniczac malego, ale maz spi tak czy tak tam gdzie my. Moze maly nie zlapie nic, oby!
 
reklama
Agula moze sprobuj zmienic mleko? Moj tez mial Bebilon i tak wlasnie zle znosil. Zmienilam mu wczoraj na Hipp Combiotik i jest lepiej. Puszcza wiecej baczkow i wydaje mi sie ze jest troszke lepiej.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry