reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Gratulacje wszystkim rozpakowanym mamusiom, ależ wam Z A Z D R O S Z C Z Ę !!!!!!!

u mnie 39+1 codziennie bole przepowiadające niz poza tym, wszystkiego juz probowalam i nic :(((
W ogole czytam ze duzo z was na ktg chodziło/chodzi a mi lekarz nie zlecił w dodatku ostatnią wizyte miałam w 37 tygodni i koniec kazał sie zglosić do szpitala jak nie urodzę w 41 i w sumie jak tak mysle to doszłam do wniosku, ze strasznie duża odległośc miedzy ostatnią wizyta a szpitalem i to na koniec ciazy i umowilam sie na jutro do innego ginekolga na sprawdzenie czy wsio ok. Moj gin pojechał na wakacje i wraca dopiero za 2 tygodnie.. Ale jestem zła ze nie wysłał mnie na ktg tymbardziej ze pracuje w szpitalu i ma tam kolegów..
 
reklama
Ja zaraz po powrocie ze szpitala bede miec odwiedziny szwagra z siostra i dziecmi bo zaraz wylatujr na pare miesiecy,mojego brata bo akurat przyleci i tak w kolko ktos.. wolalabym.spokoj i cisze ale przeciez nie powiem im zeby nie przychodzili dziecka zobaczyc. Siostry dzieci sa na cale wakacje u moich rodzicow (2 i 8 lat) a mama mieszka na pietrze pod nami wiec dzieciaki tez die beda non stop krecic..
 
Olcia a potrzebujesz w szpitalu skierowania na ktg? u mnie bez skierowania i w kazdej chwili mozesz przyjechac nie wazne czy sie cos dzieje czy nie,, moze u ciebie tez. Mnie teraz lekarz przyjmuje co tydzien, ale mam nadzieje ze dzis ostatni raz!!
 
Needi i normalnie brali na rece itp?
Do sklepow tez juz chodzisz?
Kurka ja jakos sie boje :( co chwile slyszy się o jakis chorubskach i boje sie ze gdzies cos zlapiemy :/ :/

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie od poczatku kazdy mała brał na rece całował, do sklepów chodziliśmy odkąd wychodziliśmy na spacer, maz nie miał urlopu wiec cos trzeba bylo jesc :)
 
Iwonka35- bylam na patologii i tam maz pojechal do domu. Jak akcja ruszyla juz zabrali mnie na porodowke to vblagalam zeby ktos powiadomil meza ( podalam wszystko w oswiadczeniu) NIKT nie zadzwonil.
 
Agula paranoja. Co to za szpital? Trzeba ostrzegac przed takimi szpitalami, niech zmienia calkowicie personel skoro terazniejszy tak sie zachowuje
 
Gratulacje wszystkim rozpakowanym mamusiom, ależ wam Z A Z D R O S Z C Z Ę !!!!!!!
u mnie 39+1 codziennie bole przepowiadające niz poza tym, wszystkiego juz probowalam i nic :(((
W ogole czytam ze duzo z was na ktg chodziło/chodzi a mi lekarz nie zlecił w dodatku ostatnią wizyte miałam w 37 tygodni i koniec kazał sie zglosić do szpitala jak nie urodzę w 41 i w sumie jak tak mysle to doszłam do wniosku, ze strasznie duża odległośc miedzy ostatnią wizyta a szpitalem i to na koniec ciazy i umowilam sie na jutro do innego ginekolga na sprawdzenie czy wsio ok. Moj gin pojechał na wakacje i wraca dopiero za 2 tygodnie.. Ale jestem zła ze nie wysłał mnie na ktg tymbardziej ze pracuje w szpitalu i ma tam kolegów..

Hej dziewczyny.
Gratulacje dla nowych Mam :) Która dziś? ;)

Olcia
, dobrze robisz, że idziesz do innego lekarza, końcówkę trzeba monitorować. Ja też nie miałam wcześniej ktg, lekarka mi tłumaczyła, że jeżeli wszystko jest ok i nie ma wskazań, to się je robi po 40 tc. Ale co lekarz i szpital to obyczaj ;)

Agula, biedactwo, ale się namęczyłaś i z przepowiadającymi i teraz na porodówce. Ten lekarz na pewno nie ma żony/dziewczyny - która by chciała takiego szowinistę?

Wczoraj wizyta, ale nic nowego :( cisza. Dostałam skierowanie na KTG (wreszcie) i jadę chyba dziś, najwyżej mnie odeślą, że to za wcześnie (niby mam napisane, że po 40 tc.).

A, i znalazłam jeszcze takie rady na pękające brodawki: olej z oliwek tłoczony na zimno i dodać witaminę E, Linomag w płynie ;)
 
Dzieki za odpowiedzi. Mialam sesje kp po 2-2.5h bo maly przysypial, marudzil..
Juz jestem po kontrolach i mozemy isc do domku jak tylko papiery dostaniemy.
Ostatnia dobe maly przez te polozne znow byl prawie jedynie na piersi i co.. waga w dol nieco znowu :/ Juz oficjalnie polozna w koncu przed wypisem powiedziala, ze dokarmiac mamy. Ja od poczatku czulam ze maly nie najada sie.. ale kto by mnie sluchal..
 
reklama
Flammie to jest normalne ze przez pierwsze doby dziecko traci na wadze.. jezeli chcesz kp walcz o laktacje, często przystawiaj i piwo bezalkoholowe pij albo drożdże piwne! Mi z pierworodnym po gruba tygodniu pojawilo się sporo pokarmu.

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry