reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Cześć;-)
i znowu kolejne dzieciaczki,w środku lipca chyba najwięcej będzie-poszukam zaraz tego posta co robiłam liste nierozpakowanych i uaktualnię;-)

wkońcu dzisiaj chłodno,ale ulgaaaa;-) męczę się z katarem ;-/
 
reklama
No wlasnie, jak poznac ze dziecko sie pociesza cycem od tego, ze jest glodne?
Pewnie od intensywnosci ssania bo zauwazylam ze czasem wola by sobie potem tylko lezec z cycem w buzi..
Ale tez skad wiedziec ze sie najada?
:confused2:
 
Asia28BK,Iwona35,madziolina,gutka,wmazur1988,dariazgr,Ilona2710,
luckyjuly2016,piczkowa,,Kkasiulka,,Qretka,Lizzy,olcia9250,giuliaa,aleksandra1,BasiaJulia,,Mendoza813,lilylove,ruda@91,,Kamcia2810,Julka89.89 (może już jutro;-)

tylko 21 ;-)

To nie jest zle ;) od razu czuje sie lepiej :D
 
Ja do terminu 4dni i nic nie pomaga ani Tarzan ani porządki w domu[emoji58]Pije napar z liści malin,łykam wiesiołka,mam duzo ruchu sprzątam ,pieke,gotuje ostatnio pielilam ogródek i kosilam trawnik i noc chyba obale te wszystkie teorie he he[emoji12] Jutro wizyta u położnej mam nadzieje ,ze juz ostatnia [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Hej dziewuszki :)
Kurka staram sie jak moge byc na bieżąco ale nie wychodzi mi :/ tyle na glowie jest przy dwojce, do tego dom, obiady itp, nie wiem czasami w co rece wsadzic... starszak oststnio na bajkach pol dnia leci i mam wyrzuty sumienia.


Flammie jak sobie ciumka tylko tzn ze traktuje cyca jak smoka, jak widać takie dluzsze ppruszanie się szczeka to wtedy je :)

Po jakim czasie od urodzenia maluszka zaczeliscie przyjmowac gosci??
Tescie oburzeni u mnie ze moga przyjechać ale maja zakaz brania malego na rece i go callowania.. cale szczęście to nie ja rozmawialam tylko mezus.. tylko słyszałam jak maz w końcu mowi do teściowej "jak Ci się nie podoba, to przyjedz za dwa miesiące wtedy potrzymasz na rekach"[emoji14]

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No wlasnie, jak poznac ze dziecko sie pociesza cycem od tego, ze jest glodne?
Pewnie od intensywnosci ssania bo zauwazylam ze czasem wola by sobie potem tylko lezec z cycem w buzi..
Ale tez skad wiedziec ze sie najada?
:confused2:
Mnie uczyli że w ciągu powiedzmy pół godziny ssania 15 min powinien jeść. Ja Trochę daję poprostu pociumciać. Widzę że potrzebuje, a to że leci mleko to inna sprawa.
Hej dziewuszki :)
Kurka staram sie jak moge byc na bieżąco ale nie wychodzi mi :/ tyle na glowie jest przy dwojce, do tego dom, obiady itp, nie wiem czasami w co rece wsadzic... starszak oststnio na bajkach pol dnia leci i mam wyrzuty sumienia.


Flammie jak sobie ciumka tylko tzn ze traktuje cyca jak smoka, jak widać takie dluzsze ppruszanie się szczeka to wtedy je :)

Po jakim czasie od urodzenia maluszka zaczeliscie przyjmowac gosci??
Tescie oburzeni u mnie ze moga przyjechać ale maja zakaz brania malego na rece i go callowania.. cale szczęście to nie ja rozmawialam tylko mezus.. tylko słyszałam jak maz w końcu mowi do teściowej "jak Ci się nie podoba, to przyjedz za dwa miesiące wtedy potrzymasz na rekach"[emoji14]

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja teraz szybko, życie już toczy się w miarę normalnie. Maja i tak przesypia większość wizyt ale cała najbliższa rodzina już ją widziała... oprócz jednego dziadka bo jest zasmarkany.
 
reklama
Do góry