reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Asia [emoji6] moze jutro, moze
Oj juz bym tak chciała!
Jutro wizyta wiec moze zobaczymy co ten moj łobuz planuje...(?)
Tez myślałam ze juz nas mniej w 2paku zostało a tu całkiem sporo

Słyszałam o "cudownych" siłach suszarki, stad wziął sie ponoć pomysł na misie szumisie.
Warmuz na mnie żaden ruch, porządki ani Tarzan tez nie działają! To pic na wodę chyba
Brzuch mnie boli dzis jak na okres, termin na jutro...

Ja gości nie chciałabym zbyt szybko ale teście sa uparci i boje sie ze bedą sie chcieli zwalić zaraz jak wrócę ze szpitala, muszę ta kwestie jakoś z M przegadać zeby ich jakoś ustawił [emoji51][emoji848]
Ale jak bedzie wszystko ok to po tygodniu max 2 chciałabym na spacerek wyjsć
Olcia u mnie w szpitalu tez można ktg zrobić bez problemu, moze zorientuj sie jak to jest u Ciebie

Agula współczuje tych wszystkich przeżyć przy porodzie, kurczę nie fajnie, porod moze byc ciężki ale przynajmniej personel powinien byc życzliwy

Fazerkamm a to piwo bezalko nie bedzie miało żadnego negatywnego wpływu na dzidzie? Gazowane jest...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja mam jutro ktg i zobaczymy czy cos sie rusza hihi kurde nie wiedzialam, ze bede tak przezywac,bo prawie caly czas mysle o porodzie ito, boje sie jednak, pierwszy porod byl leoszy bo czlowiek nie myslal i nie wiedzial co go czeka hehe


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny mam pytanie. Temat chyba już był poruszany ale nadal mam wątpliwości. Przygotowuję mężowi ciuszki dla dziecka na wyjście ze szpitala i tak się zastanawiam czy wystarczą body z krótkim rękawem, śpiochy i czapeczka? No i kocyk do przykrycia
 
Tez wlasnie to teraz robie, liczac ze jutro bede miec cc to wyjde kolo niedzieli, pon jak bedzie wszystko ok. Pogoda pokazuje 20-23 stopnie, przygotowalam bodu z dlugim rekawem, polspiochy, czapeczke i zastsnawiam sie nad sweterkiem, ale jak bede miec kocyk to chyba wystarcza body z dlugim..
 
Ja mam spakowane body z krotkim i pajace albo body z dlugim i spiochy, zobaczymy jaka bedzie temp. Jak taka jak dzis czyli skwaru nie ma to wlasnie to body z dlugim i spiochy, a jak upal to moze sam pajac, kocykiem zawsze mozecie okryc

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie:)
U mnie 40t3dni
Rano zlapaly mnie skurcze i tak cos sie dzialo przez niecala godzine i puscilo i znow cisza. Czekamy spokojnie, juz przestalam sie nakrecac przeciez w koncu kiedys urodze;);)

A to sprzatanie, szorowanie podlog itp to pic na wode;)
 
julka89.89 - niestety u mnie w szpitalu nie można sobie przyjść na ktg jak bym pojechała to od razu zostaje na 3 dni..

BasiaJulia- oczywiscie jezeli nie trzeba ktg to po co, ale w moim przypadku gdy ostatnią wizytę miałam w 37 tygodniu ( a lekarz moj pracuje w szpitalu jadąc na wakacje mogl powiedzieć zebym poszła sobie na badanie to olał totalnie sprawe i 4 tygodnie bez kontroli żadnej to moim zdaniem za długo.. )

LucyJuly- ja nie mam kontaktu z teściami niestety potraktowali mnie jak jakaś (szm"te) więc powiedziałam mezowi ze moze im przekazać ze napewno nie przyjmę ich zaraz w ten dzien co przyjade ze szpitala ani w nastepny najszybcej po tygodniu i moga sie obrazać fochac nie intersuje mnie..

madzolina - ja bylam pewna ze ty juz urodziłas , a ty tez jeszcze w dwupaku.



Ja osobiscie boje sie również o wagę młodego, córkę urodziłam 4170 SN, więc bardzo bym chciała aby syn był ciut mniejszy i żeby mnie wzieło samą bo tak panicznie boje sie tego kolejnego wywoływania ze szok..
 
reklama
Do góry