reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny a ile trzymaja po cc zakladajac ze wszystko jest ok? Wstepnie mam miec w czwartek i zastanawiam sie ile moga mnie trzymac oczywiscie przy zalozeniu ze bedzie dobrze z synkiem.i ze mna ;)
 
reklama
Co to za zdjecie z ciachem mi sie pokazuje? Pysznie wyglada :) ktora wstawiala fote? Przyznac się szybciutko!!

Napisane na GT-I8260 w aplikacji Forum BabyBoom

Ciacho moje, ale już dawno zjedzone ;) Dziewczyny chciały przepis i foto, to wrzuciłam.

Jakby co, to ja też jeszcze czekam. Termin mam na 23.07. Lekarka 3 tyg temu mówiła mi, że raczej do terminu nie doczekam. W tym tygodniu rozwarcie na opuszek. A na ktg wczoraj trafiłam na lekarza mruka (swoją drogą faceta młodego i bardzo przystojnego ;)) ale mało mówił i niewyraźnie. Zrobił mi nawet usg, bo coś tam chciał sobie sprawdzić (?). A na koniec powiedział mi tylko: wszystko dobrze, następne ktg za tydzień. O i tak ;)

Już trochę siedzę jak na szpilkach. Chodzę codziennie na spacery, chociaż teraz to takim tempem żółwia i z małym trzęsieniem ziemi przy każdym kroku. Rozciągam się, ćwiczę kegle. No i czekam, czekam! ;)

Fajnie, że dzieciaki się rodzą. Jak patrzę na zdjęcia, to się nie mogę doczekać!!
 
Dzieki. Ja mam dziś dzien osy, moj juz przestal do mnie dzwonic bo mowi ze sie nie da ze mna rozmawiac. No i trudno..
 
Z jednej strony tych cc Wam.zazdroszczę, bo wiecie kiedy co i jak. Ja to wyczekuję i kombinuję jak wykurzyć Maluszka :p


Czy jak.wody odchodzą to wcześniej są skurcze, bóle czy mogą nagle? Kurcze ciągle o tym myślę i się boję, że mnie weźmie w miejscu publicznym :p a nie chcę się zamykać w domu...
 
Z jednej strony tych cc Wam.zazdroszczę, bo wiecie kiedy co i jak. Ja to wyczekuję i kombinuję jak wykurzyć Maluszka :p


Czy jak.wody odchodzą to wcześniej są skurcze, bóle czy mogą nagle? Kurcze ciągle o tym myślę i się boję, że mnie weźmie w miejscu publicznym :p a nie chcę się zamykać w domu...
W pierwszej ciąży odeszły mi z nienacka bez niczego.
 
Fazerkamm 3 godzinny spacer [emoji106] w dobrej formie jestes!

Giulia ja tez jeszcze w 2paku, termin mam za 6 dni, najgorsze to czekanie

A gin twierdził ze do 2 tyg urodzę - 2 tygodnie temu [emoji52]

Heh Julka skądś to znam, mnie tez juz mega wkorza jak wszyscy pytają "urodziłaś juz?" "Jeszcze nie?" "To kiedy?"
[emoji35]

Madziolina a ja bym sie z Toba zamieniła bo moj M to by tylko w domu siedział, cieżko go gdzieś wyciągnąć na powietrze
Ja sie przemieszczczam praktycznie codziennie ale oczywiście juz sie za daleko nie wypuszczam (10/15km od domu) i staram sie zeby ktoś ze mną zawsze był

Julka u mnie po cc zostajesz max 5 dób, jak jest dobrze to nawet i po 3 wypisują




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Z jednej strony tych cc Wam.zazdroszczę, bo wiecie kiedy co i jak. Ja to wyczekuję i kombinuję jak wykurzyć Maluszka[emoji14]

Czy jak.wody odchodzą to wcześniej są skurcze, bóle czy mogą nagle? Kurcze ciągle o tym myślę i się boję, że mnie weźmie w miejscu publicznym[emoji14]a nie chcę się zamykać w domu...
Mi teraz tak te wody odeszly ze nawet tego nie zauwazylam ;d tak mnie zaskoczyly,a co!;)

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry