reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2016

reklama
Dziewczyny, a miałyście takie wrażenie, że brzuch nagle waży ze sto kilo? Tak mi ciąży jakby nagle tam mi ktoś kamieni dorzucił :p
 
U mnie moja gin wczoraj powiedziała że coś tam się zaczyna dziać, a np u mojej siostry lekarz powiedział że nic się nie dzieje i jeszcze trochę potrwa a kilka dni później urodziła.
Dokładnie, nie znamy dnia ani godziny, a szkoda bo w sumie tak bym wolała[emoji14]

Napisane na D5803 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi lekarz powiedzial ze to ze nie mam rozwarcia to nie znaczy ze nie urodze np. za 2 dni. Niema reguly, ale jakos nie czuje zebyn miała rodzic na dniach. Jejku dziewczyny jaki ja man w ostatnim czasie wrazliwy zoladek. 2 tygodbie temu zjadlam pizze i cala noc i pol dnia biegałam do wc, dzis zjadlan troche kebaba i znowu żołądek mocno boli :( tragedia! Nawet najesc sie na koniec nie moge!
Musze sie pochwalic ze obcielam wlosy mojemu psu, terminy do fryzjerów psich na ponad miesiac a biedny juz miał dlugie. Wyglada jakby wpadl pod kosiare i to taka ktora ma co drugie ostrze ;) brawo ja, musiala sie wyrzyc na biednym niewinnym piesku, jak on teraz pokaze sie suczką? Schowal sie piod lozkien i wcale mu sie nie dziwie..
 
Lizzy, wody mogą odejść bez wcześniejszych skurczy itp.
Julka, ja Z Nikodemem miałam cc w środę, a wyszłabym w niedzielę (wyszłam w poniedziałek, bo w niedzielę mi skoczyło ciśnienie :/) Czyli na 4 dobę.
Mehle - powodzenia! Oby to długo nie trwało!!

Ja też po ktg. W normie, choć oscylacja trochę zawężona. Jakby się coś działo, ruchy słabsze to szpital, a tak to w poniedziałek. Jak skoki za duże - źle. Jak za małe - też źle. A ja dzisiaj ogólnie słabiej ruchy czuję niż wczoraj, mówiłam mu, ale na ktg były więc są. I bądź tu mądry i pisz wiersze, ja ze swoją schizą na punkcie ruchów :/ No to piękny i spokojny weekend mieć będę zapewne :/ Mam tylko nadzieję, że te skoki i nie skoki nie będą miały wpływu na stan zdrowia mojego dziecka :( No i wiem, że gdyby to nie było w normie to by mnie już wysłał na szpital, bo przecież taki ryzykant nie jest. Ugh!!!!!!!!!!!!!!
 
propo strzyżenia to coś mi się przypomniało:)
Namówiłam ostatnio męża żeby mnie tak ładnie ogolił bo mój lekarz nawet jak dzwonię to on od razu mnie rozpoznaje "aaa pani..i tu pada nazwisko" i zaczęłam się zastanawiać czy nie przez moje golenie "na czuja". Może tak smiesznie tam wyglądam, że on sobie mnie tak zapamiętał. Rozkładam nogi a on myśli "o to ta z wygryzionym trawnikiem".
Julka kup mu furę to suczki nie będą patrzyły na sierśc;)
aaa i ja też mam teraz taki wrazliwy żołądek
 
A u mnie jakoś humorek ostatnio dopisuje i relacje z M lepsze, chyba się wyluzowałam że wszystko już gotowe na dzidzi :)

Dziewczyny a ile trzymaja po cc zakladajac ze wszystko jest ok? Wstepnie mam miec w czwartek i zastanawiam sie ile moga mnie trzymac oczywiscie przy zalozeniu ze bedzie dobrze z synkiem.i ze mna ;)

Zależy od szpitala, w moim ponoć 3 dni, i z tego co dziewczyny pisały widzę, że wszędzie mniej więcej tak samo. Ja jednak nastawiam się na dłuższy pobyt bo jak jest żółtaczka u dzidzi to przetrzymują, a ona jestak się zdarza często. Zawsze wolę założyć gorszą z opcji żeby w razie czego się nie rozczarować. Moja przyjaciółka była 5 dni, właśnie 2 dni dłużej przez żółtaczkę.

No to sobie pokrzyczalam, poplakalam sie i moze bedzie lepiej... ;)

A czemu? Co się stało?

Musze sie pochwalic ze obcielam wlosy mojemu psu, terminy do fryzjerów psich na ponad miesiac a biedny juz miał dlugie. Wyglada jakby wpadl pod kosiare i to taka ktora ma co drugie ostrze ;) brawo ja, musiala sie wyrzyc na biednym niewinnym piesku, jak on teraz pokaze sie suczką? Schowal sie piod lozkien i wcale mu sie nie dziwie..

Hehe no pieska chyba nie tak łatwo obciąć, a jakiego masz? ;)

Czy jak.wody odchodzą to wcześniej są skurcze, bóle czy mogą nagle? Kurcze ciągle o tym myślę i się boję, że mnie weźmie w miejscu publicznym :p a nie chcę się zamykać w domu...

Wody mogą odejść zanim pojawią się skurcze. Wizja odejścia wód w miejscu publicznym to chyba koszmarek wszystkich ciężarnych :D Ale ogólnie nie ma się co tym tak stresować, wody odchodzą najczęściej jak sobie leżymy w domu w łóżeczku, bo w pozycji stojącej główka dziecka działa jak korek i szanse że wypłyną są dużo mniejsze - tak gdzieś czytałam czy tam na szkole rodzenia mówili. Dlatego to rzadko się zdarza w miejscu publicznym. Zresztą dziewczyny które już urodziły i którym odeszły same wody - powiedzcie jak to było? Właśnie jak leżałyście w łóżku czy w innej sytuacji? Zobaczymy czy ta wygłoszona przeze mnie teoria się sprawdza ;)

Witajcie! Chciałam tylko zameldować że dziś muszę się stawić w szpitalu ze względu na cukrzycę ciążową. Także będę leżeć i czekać, mam nadzieję że niezbyt długo. Humor beznadznadziejny bo muszę się rozstać z córką i pani diabetolog dzisiaj trochę mnie postraszyła. Szkoda gadać...

Mehle ale będziesz tam do porodu już?

Dziewczyny, a miałyście takie wrażenie, że brzuch nagle waży ze sto kilo? Tak mi ciąży jakby nagle tam mi ktoś kamieni dorzucił :p

Tak, jak Ci się macica stawia to jest właśnie takie uczucie :) Ja mam tak często niestety.
 
reklama
Mnie coraz mocniej ten brzuch boli, jest twardy, Mały słabo się rusza... nie wiem czy nie pojedziemy na ip sprawdzić, bo się martwię...
 
Do góry